[ad_1]

وجود دارد یک نقل قول از کتاب مقدس در مورد آیورودا در یکی از صفحات وب سایت دکتر Vasant Lad سایت. آن داده شده است به شرح زیر است: “آیورودا است که فراتر از شروع و پایان. علم ابدی شفا از آن است که در مقایسه با یک اقیانوس عظیم و تحصیل در آیورودا به شنا در سراسر. یک معلم واقعی می توانید آموزش یک, چگونه به شنا اما شنا به دانش آموز;…آن مادام العمر است سفر.”

از استفاده از آن به عنوان یک قلب گرم شدن کره زمین, کتاب آشپزی, من موفق به آزمایش و سپس درک ساده و طبیعی و راه های درمان برخی از بیماری های مشترک مانند تب و سرد است. اما من باز خودم را به عمق یادگیری است که طراحی شده است به این کتاب نشان می دهد که microcosmic سفر, شنا, دریا آیورودا. اصول اساسی که آرایش بدن انسان مانند عناصر پنج سه بدن humors یا doshas گام به گام پروسه هضم با توجه به آیورودا و خیلی بیشتر پوشش داده شده در این کتاب است.

این کتاب نوشته شده توسط دکتر Vasant پسر و همسرش, Usha Lad. Vasant Lad, BAMS, مو فرفری, ‘جهان مشهور پزشک آیورودا از هند با بیش از 40 سال از طب هندی تجربه بالینی.’ او همچنین بنیانگذار موسسه آیورودا در Albuquerque, New Mexico.

این کتاب نشان می دهد که کار پر زحمت از نویسندگان برای ارائه به خوانندگان جزئیات پیچیده از مواد غذایی و پخت و پز منحصر به فرد برگرفته از اصول آیورودا. حتی آن دسته از خوانندگان که در پس زمینه کمی در این روش باستانی را پیدا خواهد کرد آن را آسان به درک به دلیل سادگی و وضوح در ارائه.

جداول مورد استفاده قرار گیرد هر جا که امکان ساخت آن آسان به دنبال چیز. طرح کشیده شده توسط دکتر پسر بچه خود را به من قرض بدهید جاذبه های متمایز برای خوانندگان. این امر منجر به ذخيره خواننده از احساس هر نوع سنگینی در حالی که رفتن را از طریق اطلاعات جامع ارائه شده است. آن خواهد بود مفید را نیز در نظر بگیرید انتشار ‘بزرگ چاپ نسخه ای از این کتاب که من در سراسر آمده به عنوان رتبهدهی نشده است.

اگر شما یک شفا دهنده خصوص آشنا به هند باستان سیستم آیورودا, این کتاب می تواند مقدمه ای عالی برای زندگی دیگر افزایش آثار دکتر Lad. کتاب دیگری از دکتر Lad را به نام ‘کتاب کامل آیورودا درمان های خانگی’ را پوشش می دهد همان جزئیات از اصول بنیادی آیورودا داده شده در این متن, ‘آشپزی آیورودا برای خود شفا’. اما من این کار را به عنوان یک مهربان معرفی این سیستم باستانی شفا است. هر دو آثار گسترده بسته بندی شده با جزئیات اما منحصر به فرد خود را تمرکز.

یکی از مسائل در روند تغییر رژیم غذایی خود به مواد غذایی گیاهی است که گفته می شود با توجه به بخش Q&a با دکتر ویل به اندازه کافی پروتئین است. اگر شما یکی از کسانی که در تلاش برای انطباق با رژیم غذایی گیاهی, این کتاب می تواند به شما سالم و تصویر مورد نیاز برای حفظ سلامت خود را در تعادل است. آن را فراهم می کند مقدار کافی از دستور العمل ها و یک لیست جامع از ساده میوه ها و سبزیجات و ادویه جات ترشی جات. دکتر ویل اشاره به این که ‘رژیم غذایی گیاهی متنوع و همچنین به عنوان یک جایگزین سالم.

یکی از آثار Andrew Weil, M. D., که من برای اولین بار به عنوان خوانده شده, ‘خود به خود شفا’. آثار دکتر ویل و دکتر Lad کاملا قابل مقایسه متمایز زمینه درمان عمدتا از طریق طبیعی به این معنی است. سال قبل من معرفی شد به آثار دکتر Vasant Lad, من با استفاده از آثار Andrew Weil, M. D., Dr. ویل وب سایت است که به خوبی از منابع و اطلاعاتی که ارائه شده است که از تخصص منحصر به فرد در زمینه بهداشت, درمان, مواد غذایی و بیشتر.

من همچنین یاد بگیرند که بسیاری از ما اشتیاق برای ارتباط با راه های از اجداد ما به زندگی می کنند زندگی ما بهتر است. ‘آیورودا پخت و پز برای خود شفا’ است که قطعا یک کتاب است که ارائه چنین عقل است. این همچنین شامل در آن محیط که caters به خوانندگان از هر دو شرق (هند) و غرب (آمریکا) کشور. یک کپی از این کتاب که من آن را تبدیل به کهنه در ظاهر. از آن شده است باز نگه داشته و چندین بار بر من کانتر آشپزخانه.

254 صفحات; Ayurvedic مطبوعات (N. M.); 2nd ed., 1997; $19.50; http://www.ayurveda.com

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.