[ad_1]

فرودگاه لوتن مبانی

این فرودگاه Luton در نظر گرفته شد سود آور ترین فرودگاه در تمام انگلستان تا اگر یکی از آن اولیه حامل دادگاه خط هواپیمایی متوقف شد و عملیات در اوایل دهه 70. پس از آن فرودگاه لوتن لندن موفق بوده است, اما نه مانند یک زن و شوهر از آن انگلستان همتایان هیترو و گتویک برای مثال. فرودگاه واقع شده است در حدود یک ساعت رانندگی از لندن و هنوز هم هست-در واقع اگر نهایی خود را به مقصد لندن است.

Luton Airport Car Rental

شرکت های اجاره خودرو واقع در سطح اول در منطقه مهاجران از ترمینال. Avis, ملی, آلامو Europcar و هرتز هستند تمام واقع در چه Luton تماس آن به بعد سفر به مرکز. مربیان Easybus بلیط و بلیط قطار همه در دسترس هستند در این منطقه نیز هست. وجود دارد یک سرویس رایگان شاتل در دسترس برای اجاره اتومبیل مشتریان. شاتل را به مشتریان از ترمینال به ماشین استخدام مرکز یک فاصله کوتاه از فرودگاه. شاتل اجرا به طور مداوم در طول روز است.

برای رسیدن به لندن از ماشین استخدام مرکز در فرودگاه Luton, شما خواهد شد سفر به شرق در Percival راه به سوی تعطیلات مسافرخانه اکسپرس در نزدیکی دایره ترافیک. هنگامی که شما به تعطیلات مسافرخانه اکسپرس, سفر در اطراف دایره ترافیک و رفتن به پایین تپه و تغییر جهت دادن به سمت چپ در فرودگاه راه / A1081 حدود 3 متر تا زمانی که شما روبرو می شوند یکی دیگر از دایره ترافیک. شما در حال رفتن به سفر مستقیم از طریق دایره برای رسیدن به M1. پس از کمی کمتر از 1 متر شما تغییر جهت دادن به سمت چپ بر روی M1. سفر حدود 38 متر تا زمانی که شما می آیند به منطقه ای در زیر یک پل هوایی که در آن شما خواهد شد سخت به راست به سمت Kilburn A5. شما در واقع رقص پشت در A406 برای چند متر تا در نهایت در A5 به سمت مرکز شهر لندن است.

سفر بازگشت به فرودگاه فرم لندن, شما اساسا سفر بازگشت به فرودگاه راه همان طریق M1. به یاد داشته باشید به نوبه خود به سمت چپ در تعطیلات مسافرخانه اکسپرس در Percival جاده ها است. سفر حدود 1.6 متر تا زمانی که شما رسیدن به ماشین استخدام مرکز.

به یاد داشته باشید که شما ممکن است نیاز به دوباره سوخت. وجود یک پمپ بنزین در ایستگاه های خدمات در یک جاده در نزدیکی خودرو استخدام مرکز. هنگامی که روشن Percival جاده در نزدیکی تعطیلات مسافرخانه اکسپرس درایو حدود 1 متر تا زمانی که شما رسیدن به یک دایره ترافیک. رفتن به سمت چپ در دایره و سازمان دیده بان برای نشانه. شما را به سمت چپ دوباره به سراشیبی کمی راه و پوسته ایستگاه خدمات خواهد شد در سمت چپ جاده. سفر به عقب راه می آمد برای تحویل ماشین خود را به عقب به ماشین استخدام مرکز.

هتل در نزدیکی فرودگاه لوتن

هنگام خروج از فرودگاه و ماشین اجاره مرکز که برای ماده) را ببینید زیادی تعطیلات مسافرخانه اکسپرس در گوشه ای از Percival جاده و فرودگاه و راه. این است که به راحتی نزدیکترین هتل به فرودگاه لوتن لندن و اتاق می تواند به طور کلی کمتر از 140.00 در طول سال – که خیلی بد نیست با توجه به شما یک صبحانه رایگان از معامله. رایگان Wi-Fi در دسترس است در سالن و در مرکز کسب و کار برای راحتی شما. وجود استخر شنا.

تا آنجا که رستوران رفتن ما را انتخاب کرده اند یک Dosa در لوتن. Luton در حال رشد ترکیبی از قومیت به این منطقه است. در واقع 10-15 ٪ از جمعیت از Luton است از تبار آسیایی از جمله پاکستان و هند است. به عنوان یک نتیجه از برخی از بهترین مواد غذایی شما غذا خوردن در نزدیکی فرودگاه لوتن لندن ممکن است مواد غذایی قومی که ایجاد شده است به عنوان یک نتیجه. یکی Dosa در 129 دانستیبل جاده در طرف دیگر از Luton. پایین رفتن دانستیبل در سمت شمال شهر و رستوران خواهد بود و در سمت چپ جاده – حدود نیمی از راه را به پایین. Tripadvisor.com رتبه بندی به این نقطه بسیار قوی نمره تا کنون. اقامت ارسال شده است.

فرودگاه لوتن امکانات

وجود دارد برخی از مناسب و معقول مکان غذا خوردن قبل و بعد از امنیت است. قبل از امنیت (حوزه عمومی) شما باید گزینه های مانند Yam Yam, مواد غذایی, روستای کاستاریکا و Caffe نرو. در این بعد از امنیت مناطق گزینه های غذایی کمی بهتر است. مکان هایی مانند Pret A Manger Pip و واقعی مواد غذایی شرکت مناطق راه اندازی قبل از اینکه شما را خاموش و خود را در پرواز.

خرید شامل اصول اولیه. کراوات رک ویجر و ایرانیان هستند و برخی از نام هایی که به فروش شما فقط در مورد هر چیزی شما می توانید تصور کنید (حداقل معمولی فرودگاه تجربه خرید). به عنوان فرودگاه Luton کوچکتر از خود فرودگاه همتایان خود خرید انتخاب خواهد شد به طور کلی نسبتا کمتر نیز هست.

Wi-Fi در دسترس است از طریق یک ارائه دهنده با نام طیف. آن رایگان نیست اما وجود دارد یک زن و شوهر از برنامه های از را انتخاب کنید – اعم از فقط یک یا دو ساعت به یک روز کامل طرح.

Luton Airport Car Rental گزینه های

فقط در مورد هر نوع از ماشین شما انتظار می رود قادر به اجاره در فرودگاه اجاره اتومبیل خدمات در دسترس است در لوتن. شما باید گزینه های مانند اقتصاد, خودرو استاندارد, اتومبیل های لوکس, اتومبیل های SUV و فشردگی به عنوان به خوبی. ما به طور کلی توصیه می کنند که شما رزرو اولیه به خصوص اگر شما در حال رزرو یک ماشین گران تر. گزینه های گران تر معمولا نگردند کمتر در اکثر نقاط به عنوان نگه داشتن کمتر استفاده می شود بالاتر هزینه اقلام موجودی پایین. همچنین نگاه کنید به GPS آن شما نا آشنا با منطقه لندن. اغلب GPS را (در میان دیگر افزودنیها) می توان برداشت تا زمانی که رزرو اجاره اتومبیل خود را. در واقع گاهی اوقات شرکت های اجاره خودرو را جلب مشتریان به قدم اجاره اتومبیل خود را انتخاب با GPS رایگان و یا سایر افزودنی.

چیز دیگری که در نظر بگیرید هنگامی که رزرو اضافه کردن درایور های اضافی برای رزرو روند. انجام این کار را تایید insurability برای هر رانندگان دیگر که ممکن است رانندگی ماشین اجاره. اگر شما اجازه می دهد کسی به درایو که نکرده اند مجاز به رانندگی ماشین و تصادف رخ می دهد, شما ممکن است خودتان را در مشکل عمیق است. کار درست را انجام دهید و اجازه دهید شرکت اجاره ماشین از قبل می دانید – حتی اگر آن را به شما هزینه پول در جلویی.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.