[ad_1]

مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح فروش ویژه خودروسازان هر ۲ هفته یک بار تا پایان امسال برگزار می شود که در آن در مجموع حدود ۱۵۲ هزار خودرو واگذار شده و ۱۰ درصد قیمت رسمی خودرو هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.

به گزارش روز پنجشنبه وزارت صنعت، «سهیل معمارباشی» درباره جزییات طرح های فروش ویژه خودروسازان، افزود: افزایش فروش فوق العاده یکی از برنامه ها برای کمک به تثبیت آرامش در بازار خودرو است که به همین منظور با دستور سرپرست وزارت صنعت و تصویب کمیته خودرو مقرر شد عرضه خودروها در قالب فروش فوق العاده افزایش یابد.
وی، یکی از شروط واگذاری خودرو در این طرح ها را پرداخت ۱۰ درصد قیمت رسمی خودرو در هنگام ثبت نام برشمرد و خاطرنشان کرد: این شرط برای اطمینان از خرید خودرو توسط متقاضی و مدیریت تقاضا منعقد شده است.
مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت ادامه داد: این مبلغ در هنگام ثبت نام به حساب واسطی که توسط شرکت های خودروساز اعلام می شود، باید واریز شود.
معمارباشی، درخصوص تجدیدنظر در شرط نداشتن پلاک فعال خانوار برای ثبت نام خودرو نیز گفت: این محدودیت در آخرین جلسه کمیته خودرو به سبب مشکلاتی که برای برخی از متقاضیان ایجاد کرده بود، برداشته شد و اکنون فقط شخص متقاضی نباید پلاک فعال داشته باشد.

[ad_2]

Source link

Tagged : # #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.