[ad_1]

آیا احمدآباد نیاز به لقب “منچستر هند’ هر گونه دیگر ؟ زیرا جدا از این حق ادعای آن را نیز یک شهر است که دارای پتانسیل برای رشد بیشتر و بیشتر و تبدیل شدن به یک مگا شهرستان به دلیل آن را در حال حاضر یک مترو و پس از دهلی و کلکته و بمبئی Madras و بنگلور می آید احمدآباد در اندازه جمعیت, تاثیر, محل, در میان دیگران.

هند بهترین MBA موسسه در احمدآباد آن انجام یکی از سخت ترین امتحانات ورودی در دنیای علمی نه تنها در هند بلکه در سراسر جهان.

مودرا آن تبلیغات موسسه. Vikram Sarabhai مرکز فضایی است که در اینجا. این شهر خفقان با زندگی و سرزندگی نشاط و زندگانی.

تلگراف از کلکته آن را به نام ‘آشپزی هند شهر’ در مواد غذایی خود را بررسی 2002. آن را در واقع یک شهر foodies. اگر شما یک گیاه خوار شما گسترده از لذت های گیاه خواری را انتخاب کنید. راجستانی, Gujarati, Marwari پنجابی و دیگر کشورهای سیگنال ظروف و همچنین معمولی آنهایی که می تواند به راحتی در دسترس است.

غیر گیاه خواران نیز تا مجموعه ای از آشپزی را انتخاب کنید. آب و هوا فوق العاده است. شهر سنت و trendiness کنار زیبایی.

گجراتی مردم عاشق کریکت. احمدآباد را سردار پاتل ورزشگاه کریکت ظرفیت به جای بیش از 50 هزار تماشاگر. Sabarmati رودخانه اجرا می شود از طریق شهرستان است.

احمدآباد (official سرمایه: گاندینگر) یک دانشگاه معروف شناخته شده به عنوان گجرات Vidyapeeth.

که بسیار نزدیک به بمبئی اهمیت احمدآباد فرض نسبت بیشتر است. یک مسافر بریتانیا که در بازدید از این شهرستان در سال 2002 نوشت: در تماشاگر (لندن) که در احمدآباد به مراتب بیشتر از منچستر از نظر پارچه و مد, سرگرمی و آزادی است.

در احمدآباد به عنوان مهم اقتصادی و صنعتی hub در هند. این دومین بزرگترین تولید کننده پنبه در کشور است.

“اول-نگاه غنای’ از شهرستان تصمیم می گیرد ثروتمند وضعیت گجرات دولت است. شهرستان خال خال با پارچه میلز. Arvind آسیاب است که یک نام قابل توجهی بر روی بوم از شهر پارچه سناریو.

Morarji دسای یک بار گفت: این اشاره بسیار پین کد 380007 به ارمغان می آورد تصویر احمدآباد قبل از چشم ما. بله آن پین کد است که هویت آن و بالعکس.

با وجود چند شورش در احمدآباد آن را هنوز هم یک شهرستان که در آن مردم عشق به زندگی در یک همزیستی مسالمت آمیز. و این علامت از یک شهرستان و نشاط است. سفر به غرب هند است ناقص و بدون دیدن احمدآباد. هر چند بمبئی هنوز بی نظیر جذابیت احمدآباد نمی کند عقب در هر حس.

به مجموع آن به “احمدآباد است بی چون و چرای پنبه شاه/ این هم یک شهر مناسب برای یک روستایی و پادشاه” (بخوانید در هند هواپیمایی پرواز مجله در سال 2006). بسیار درست…

در نهایت هند بیلیارد و اسنوکر افسانه Geet Sethi زندگی در احمدآباد.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *