[ad_1]

ورزش سه: به نظر می رسد جدایی اشرف حکیمی از دورتموند قطعی شده و او در آستانه انتقال به اینتر قرار گرفته است.

دیروز بسیاری از نشریات معتبر اعلام کردند اشرف حکیمی، مدافع جوان و مراکشی تحت قرارداد با رئال مادرید با باشگاه اینتر به توافق دست یافته و از فصل بعد در این تیم بازی خواهد کرد. دورتموند در بازی آخرش در بوندسلیگا مقابل هوفنهایم نام اشرف حکیمی را در ترکیب اصلی قرار نداده است و گمان می رود انتقال 45 میلیون یورویی این مدافع مراکشی به اینتر در آستانه نهایی شدن باشد.

اینتر در حال حاضر روی آخرین جزئیات باقیمانده خود در مورد قرارداد این بازیکن کار می کند و به نظر می رسد رقم قرارداد با پاداش ها در نهایت به 45 میلیون یورو برسد. همانطور که انتظار می رفت، مدافع قرضی رئال مادرید از ترکیب اصلی دورتموند در برابر هوفنهایم کنار گذاشته شده و بدین ترتیب دیگر هرگز شاهد حضور اشرف حکیمی در ترکیب این تیم آلمانی نخواهیم بود.

با توجه به اینکه پنجره نقل و انتقالات تابستانی در ایتالیا تا اول سپتامبر باز نمی شود، اشرف حکیمی تا ابتدای فصل بعد قادر به بازی کردن برای اینتر نخواهد بود. این در حالیست که واکنش بیشتر هواداران رئال مادرید به جدایی این مهره ارزشمند منفی بوده و آنها معتقدند اشرف حکیمی در سال های آتی می توانست نقش مهمی در ترکیب رئال ایفا کند، اما عدم تمایل به احتمال نیمکت نشینی در برنابئو در نهایت باعث انتقال او به اینتر شد.

[ad_2]

Source link

Tagged : #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.