[ad_1]

وجود دارد بسیاری از هتل ها در بمبئی با پنج ستاره امتیاز آن را به عنوان پایتخت تجاری هند است.

Taj Mahal Palace Hotel

تاج محل هتل قصر و برج مروارید در میان جمله هتل ها. آن است که میزبانی بسیاری از مشاهیر رئیس جمهور و اعضای خانواده سلطنتی در آن همانند وجود و تاریخ غنی است. آن را نیز یک معماری مارول با شرقی مور و فلورانس را تحت تاثیر قرار. این بمبئی, Taj hotel واقع در منطقه کسب و کار مرکزی بمبئی ارائه مهمانان خود واحه صلح و آسایش در میان فشار و شلوغی.

متشکل از 565 اتاق است که می توان به اتاق برج برتر اتاق لوکس اتاق قصر, اتاق لوکس گراند اتاق, تاج, باشگاه, اتاق, سوئیت, اتاق, اجرایی, اتاق, سوئیت لوکس گرند سوئیت لوکس و مجموعه ریاست جمهوری تاج محل بمبئی ارائه می دهد مقدار زیادی از اتاق را انتخاب کنید. آن را ارائه می دهد مجموعهای از ناهار خوری خوب گزینه در برج دلو, این سالن در فضای باز, بندر, نوار است که معاصر نوار قنادی – La پاتیسری سمت راست نوار محبوب nightspot, Shamiana 24 ساعت, رستوران, Wasabi توسط Morimoto معروف رستوران و بار, دریا, سالن, سالن مشرف به دریا به عنوان نام آن پیداست, السوق – a multi-cuisine, برنده جایزه رستوران غذاهای سیچوان رستوران به نام اژدهای طلایی, سرگرمی کرافت هند غذاهای رستوران و زودیاک کوره در یک کبابی طبخ تخصص رستوران.

عصای سه دندانه هتل

این Trident Nariman Point واقع در Nariman Point شد بخشی از هیلتون گروه از هتل ها. آن است که یک کسب و کار کلاس اول هتل با هر تصور راحتی. آن است که عجیب و مجلل واحه در قلب منطقه تجاری. این هتل دارای 541 اتاق و هر اتاق دارای یک نمای نزدیکی دریای عرب منحصر به فرد است که به این بمبئی هتل.

مانند بسیاری از هتل ها در بمبئی عصای سه دندانه بیش از حد ارائه می دهد مقدار زیادی از اتاق را مانند Deluxe Sea View Room برتر شهرستان مشاهده اتاق Premium اتاق Trident باشگاه و سوئیت. انواع ناهار خوری گزینه در ارائه ایندیانا جونز, چند رستوران ارائه می دهد که لذیذ هندی, مواد غذایی, Frangipani, یک رستوران مدیترانه ای ارائه دلپذیر ظرافتهای تریاک نوار خدمت و شراب خوب سبز و کوکتل و ایوان و یک لابی سالن ارائه می دهد که مواد غذایی خوشمزه و شیرینی.

دو بمبئی هتل شده در اخبار, در سال های اخیر به دلیل حملات تروریستی در این نقطه عطفی هتل ها و مهمان خود را در 26 نوامبر سال 2008. هر دو هتل غرور خود را در تعهد کارکنان خود را در مراقبت از مهمانان خود است. در واقع تاج محل هتل کارکنان تبدیل شدن به بخشی از یک MBA مطالعه موردی در یک دانشگاه آمریکایی خود را برای خدمت فداکارانه در طول این حملات است.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.