[ad_1]

انگلیسی, ماجراجویی مسافر کلر پرواز انفرادی در بریتیش ایرویز به ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی شده و سفارشات به خدمه پرواز برای بیدار کردن او برای وعده های غذایی. او وعده های غذایی و بیدار شد و برای آماده شدن برای فرود. استراحت و شاد او نگاه رو به جلو به ورود و شبانه روزی در خلیج فارس پرواز هوایی بود که عازم بمبئی هند. ابوظبی نه بمبئی بود او مقصد نهایی است. بلکه او تا به حال منشور رزرو پرواز از بمبئی است که او را به یکی از فرودگاه ها در جزایر مالدیو. او تا به حال برنامه ریزی یک سفر با قایق او را به جزیره او را که او را از فکر به عنوان یک “الماس زمرد دریا.”

اما زندگی گاهی اوقات قرار می دهد منحنی در برنامه های ما. بیش پاکستان کاپیتان دوم پرواز مطلع مسافران که مشکلات فنی مورد نیاز آنها را به زمین برنامه ریزی در فرودگاه کراچی, پاکستان. ممنون برای فرود ایمن کلر و دیگر مسافران در انتظار خبری که می تواند برنامه های سفر. اخبار خوب نبود. خطوط هوایی برنامه ریزی شده برای رفع این مشکل و قرار مسافر در یک هتل محلی تا رفع کامل شد. زمان برآورد شد که تاخیر حداقل سه روز و شاید بیشتر.

محلی هواپیمایی برداشت کارکنان هتل. برخی از مسافران اعتراض, مایل, مختلف, هتل, اما کارکنان نمی خواهد پرداخت هزینه برای اقامت در جاهای دیگر. آنها سخاوتمندانه وعده غذایی کوپن طرح است که اجازه می دهد رشته مسافران برای شام خوردن جایی که آنها مایل و ارائه یک لایحه برای بازپرداخت هزینه ها به مقدار مناسب. در آن کلر تشکیل شده طرح خود را. او تصمیم گرفت که ناهار خوری مناسب با چشم دیدن. چرا این ناراحتی یک ماجراجویی ؟ او سعی کردم به دیگران به همکاری, اما هیچ کس دیگری حاضر به ترک امن محدوده هتل. پس از اقامت در کلر زده را در خود اعتماد به یک راننده تاکسی او را به جالب اما مکان های امن را تجربه کنید.

در زمان شام در اول روز او تصادفا یک گروه تور. آنها انگلیسی بود ، یک اتوبوس بود ریخته آنها را در مقابل غرب به دنبال رستوران است که تا به حال تصاویری از این مواد غذایی به آنها خدمت می کنند و به زبان انگلیسی منوی. کلر به خاطر آن است که او تا به حال دیده Anthony Bourdain تلویزیون نشان می دهد که او در آن ذکر شده چنین چیزهایی به عنوان نشان دهنده یک فقیر غذا. همه از این گردشگران به صف شدند تا مانند ماهی قزل آلا عبور از تنگ آب. “همه ماهی قزل آلا ماهی” کلر تصمیم گرفت “اما نه همه ماهی قزل آلا.” کلر به او گفت که راننده تاکسی برای انتخاب یک رستوران که مردم خواهم که او خواهد پرداخت هزینه برای وعده غذایی خود را وجود دارد اگر او را تفسیر ،

کلر هم بزرگ بود. راننده تاکسی او را به محل مورد علاقه خود را به غذا خوردن که در آن دوستان خود را قطع و او گفت: دوستان خود را که روح بریت بود مشتری خود را و آنها باید درمان او را مانند یک ملکه! کلر نمی تواند درک خود را از زبان اردو اما راننده تاکسی تفسیر. او و آنها متوجه شدند که همه آنها به حال یک دمدمی حس شوخ طبعی و دوست داشتم به جوک بگویید. زبان های مختلف بدان معنی است که پاکستانی ها خندید به عنوان یک گروه در جوک و او خندید به تنهایی در انتظار آنهاست. به علاوه او به سعی کنید برخی از بسیاری از وعده های غذایی چرا که هر کس در دستور کاری متفاوت است و هر کس به اشتراک گذاشته!

در هتل کلر تشکر جدید پاکستان دوست و راننده تاکسی. او برنامه ریزی شده خدمات خود را برای فردا صبح, و او به او گفت که او ممکن است چند تن از مسافران می آیند. #TAG1writer.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *