[ad_1]

خبرورزشی: استقلال لیگ برتر نوزدهم را بد شروع کرد. دو بازی ابتدایی را با یک شکست و یک تساوی مقابل ماشین‌سازی تبریز و فولاد خوزستان پشت سر گذاشت تا ۵ امتیاز مسلم را از دست داده باشد. هر دو نتیجه هم در دقایق تلف شده بازی تغییر کرد و همین موضوع باعث شد تا در آن برهه واژه «استراتایم» از سوی رسانه‌ها برای اوضاع بد استقلال اختصاص پیدا کند.

این تیم در ادامه هم امتیاز از دست داد ولی تکرار نتایج ضعیف مقابل همین دو حریف تبریزی و اهوازی موجب شد در نهایت ۱۱ امتیاز این فصل را این‌گونه مقابل دو تیمی که جزو مدعیان قهرمانی هم نیستند از دست داده باشد. استقلال که در دور رفت مقابل ماشین‌سازی نتیجه صفر-صفر را در دقایق پایانی با یک- صفر تعویض کرده بود در دور برگشت هم بازی را ۲- یک به همین تیم واگذار کرد تا رفت و برگشت به یکی از دو تیم تبریزی باخته باشد.

شهری که یک تیم مدعی به نام تراکتور دارد که اتفاقاً آن‌ها نیز برای قهرمانی خط و نشان کشیده‌اند و این ۶ امتیاز، یکی از رقبای جدی آن‌ها در کورس صدرنشینی را از بالای جدول دور کرد. استقلال در دور برگشت و برابر فولاد خوزستان هم باخت! تیمی که در دیدار رفت با کسب تساوی در دقایق تلف شده بازی یک- صفر باخته به استقلال را با یک- یک عوض کرد و ۲ امتیاز مهم را از این تیم گرفت.

حالا و با بردی که فولاد در اهواز مقابل استقلال به دست آورد ۳ امتیاز دیگر هم از این تیم گرفت تا جمعاً ۵ امتیاز دیگر این فصل تیم استقلال را از بین برده باشند! اگر استقلال ۳۶ امتیازی در این ۴ بازی همین ۱۱ امتیاز را از دست نمی‌داد حالا در صدر کنار پرسپولیس ۴۷ امتیازی می‌ایستاد و رقابت برای قهرمانی همچنان برایش معنادار بود!

[ad_2]

Source link

Tagged :

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *