[ad_1]

“آیا نمی شود یک توریست. طرح کمتر است. به آرامی پیش بروید. من در سفر ناکارآمد ترین راه ممکن است و آن زمان من دقیقا جایی که من می خواستم برای رفتن.”

این کلمات دقیق بودند از اندرو اوان که متعهد ماجراجویی زمینی از واشنگتن دی سی به قطب جنوب. به عنوان یک چاشنی, National Geographic travel, نویسنده اندرو نویسنده کتابهای راهنمای مختلف در چندین شهر و رفت و آمد است. این سرود یکی که برگشت امروز سوگند.

کوله پشتی در شکل سنتی آن است که کم هزینه و مستقل سبک سفر می کند. مدت خود است توضیحی – سفر با یک کوله پشتی. برگشت اغلب سفر بدون بسته بندی تور و تکیه بر اطلاعات سفر از کتاب های راهنما و وب سایت. بیشتر مردم امروز در حال سفر و کوله پشتی به عنوان یک سبک از سفر نمی خواهد نا آشنا برای اکثر.

در “کوله پشتی پدیده” فیلیپ پیرس نشان می دهد که پیاده است که دولت از ذهن است. این رویکرد به سفر به جای یک طبقه بندی بر اساس سن و یا دلار صرف شده است.

برگشت متمایز با صفات:

یک اولویت برای اقامت بودجه.

اجتماعی و تاکید بر ملاقات با مردم محلی و مسافران دیگر.

مستقل سازمان یافته و انعطاف پذیر برنامه سفر.

دیگر به جای مختصر تعطیلات.

محبوبیت پیاده افزایش یافته است در سال های اخیر است. آن است آشکار در افزایش تعداد backpacker اقامت در سنگاپور است. وجود دارد 29 ثبت برگشت’ خوابگاهها در سنگاپور با توجه به هتل های صدور مجوز هیئت مدیره. اکثر آنها در واقع مختلف قومی ترکیبات مانند محله چینی ها, کمپنگ گلم و کمی هند است.

یک رکورد نزدیک به 13.2 میلیون بازدید کنندگان بین المللی وارد شده در سنگاپور در سال 2011. بیشتر گردشگران در حال بازدید از سنگاپور یا به عنوان یک توقفگاه بین راه در مسیر به یک کشور دیگر و یا به عنوان یک مقصد خود را. اقتصاد ردیف صنعت هتل (S$109.00 و زیر) ثبت شده به طور متوسط نرخ اشغال از 85 درصد برای سال 2011. محل اقامت بودجه و برگشت’ خوابگاهها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای محبوب با گردشگران است.

وجود دارد بسیاری از شاخص ها به افزایش محبوبیت برگشت’ هتل در سنگاپور با یکی از واضح بودن قیمت است. سنگاپور گران ترین کشور آسیایی برای اتاق های هتل ها با یک شب به طور متوسط S$239.00 در سال 2011. از سوی دیگر یک شب در برگشت’ خوابگاه هزینه بین S$20.00 به S$50.00 برای یک خوابگاه تخت و بین S$60.00 به S$100.00 برای خصوصی دو اتاق.

ردپای خوابگاه واقع در هند ارائه می دهد یک تخت به 10 تخت خوابگاه برای S$22.00 یک شب. نگه داشتن قیمت های مقرون به صرفه بوده و رقابتی به عنوان آنها باقی می ماند به عنوان یکی از بزرگترین و محبوب تر برگشت’ خوابگاهها.

مسافران کشیده شده به برگشت’ خوابگاهها برای مسکن مقرون به صرفه.

“ما نگه داشتن اتاق ما نرخ رقابتی. ما همچنین ارزش-اضافه کردن به اقامت خود را با ارائه تخفیف بلیط جاذبه و معاملات در برخی از رستوران ها و کافه ها در نزدیکی ما می گوید:” کریستینا Phang. به عنوان مدیر کل ردپای خوابگاه, Christina به طور منظم منابع از معاملات و تخفیف برای مهمانان خود را.

قیمت با این حال نه تنها عامل تعیین کننده با ظهور جدید بوتیک خوابگاهها به وضوح catered برای backpacker با بودجه. تجمل و رفاه و آسایش است که قانون برای این بوتیک خوابگاهها به عنوان آنها را به خدمات و امکانات رفاهی به طور معمول در بر داشت در هتل ها. از جمله ویژگی های پیشرفته می تواند شامل امکاناتی مثل یک لابی بزرگ, سالن, فردی, چراغ مطالعه کنار تخت صفحه نمایش و آی فون اسکله.

Mervin Kwa, 28, مدیر عملیات در Bunc خوابگاه توضیح می دهد که flashpacker یک اصلاح کوتاه مدت برای backpacker که کمی بیشتر یکبار مصرف بودجه در نظر محل اقامت و در عین حال می خواهد به تجربه تعامل و فضای خوابگاه.

“ما (Bunc خوابگاه) ارائه بالا, هتل, کیفیت استاندارد ملافه و امکانات در برگشت’ نرخ. خوابگاه تخت طراحی شده اند به عنوان فردی کپسول به ارائه مهمانان با حفظ حریم خصوصی بیشتر نسبت به یک باز به سبک خوابگاه” Mervin توضیح می دهد. “ما همچنین سازماندهی رویدادهای اغلب برای تشویق ساکنان در میان مهمانان ما”

Bunc خوابگاه سفارشی-طراحی کپسول تخت وعده های راحتی و حفظ حریم خصوصی.

اکثر برگشت’ خوابگاهها نیز واقع استراتژیک نزدیک به مرکز شهر و یا در دسترس از چند ایستگاه MRT. این به ارمغان می آورد جلو راحتی از طریق قیمت و سهولت سفر در سنگاپور است. واقع بودن در مسیر های مختلف با اخلاق ترکیبات اجازه می دهد تا برگشت به تجربه محلی با طعم منحصر به فرد قومی فرهنگ.

مثلا هند که قوی هندی فرهنگی تحت محاصره undisputedly غیر رسمی باربران منطقه در سنگاپور است. آن را دارای بالاترین غلظت برگشت’ خوابگاهها و آن را دشوار است برای دیدن چرا برگشت کشیده شده به هند است.

وجود مداوم در حال رشد ارتباط بین کسب و کارهای محلی catered برای گردشگران و قیام صنعت گردشگری است. این کافه ها, راحتی, فروشگاه اینترنت, فروشگاه ها و آژانس های مسافرتی داده شده است یک افزایش با هجوم برگشت از آمدن به این منطقه است. این کسب و کار نیز خروجی ارائه دهندگان, سرگرمی, اطلاعات و تفریح و سرگرمی برای آنها.

سنگاپور نیز نا آشنا با پیاده شور. “برای من, آن را (پیاده) به معنی سفر ارزان و به طور مستقل در یک کشور خارجی می گوید:” دزموند لیو مستقل عکاس خبری. دزموند یک مسافر چاشنی که کوله پشتی مقصد شامل عجیب و غریب را دوست دارد کامبوج و هند و مغولستان.

کوله پشتی است به تمدید و روشنگری بیشتر یادگیری در تعطیلات برای برخی از. “من لذت بردن از آزادی بیشتری می آید که با مستقل پیاده نسبت به سفر با تور معمولی بسته” دزموند می افزاید. “من نیز که توسط سفر برای دوره های طولانی تر از زمان صرف زمان بیشتری را در یک محل و بازدید از مکان های بیشتر من می توانم درک بهتر و احساس برای کشور یا منطقه من را ببینید.”

دزموند سفر به خصوص به طور گسترده در هند و چین گذراندن سه سال و هفت ماه بود. 18-ساعت سوار جیپ در هند است که در زمان او در سراسر کوهستانی عبور می کند همراه برخی از بالاترین موتور جاده ها در جهان باقی مانده است به عنوان یکی از fondest کوله پشتی خاطرات.

به نظر می رسد کوله پشتی باقی خواهد ماند و به عنوان یک روند صعودی با بیش برگشت سفر به سنگاپور و بیشتر سنگاپور از کوله پشتی خارج از کشور. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ خرید بلیط واکشی کوله پشتی خود را و رفتن globetrotting امروز.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *