[ad_1]

این Wentworth و مستغلات متعلق به بخش خصوصی در سال 1920 باشگاه گلف و سلامت رفت و آمد مکرر (در نزدیکی ویرجینیا آب ساری) پوشش برخی از 700 هکتار (1,750 هکتار) از شمال ساری. در سال 1922 سازنده W. G. Tarrant به دست آورد توسعه حقوق برای Wentworth املاک انتصاب هری کلت برای توسعه گلف در اطراف “Wentworth” خانه.

در سال 1926 یک مسابقه بین آمریکا و انگلیس بازیکنان حرفه ای برگزار شد در این باشگاه است. یک تماشاگر بود ساموئل رایدر که پیشنهاد کرد که بازی باید تبدیل به یک ثابت به طور منظم و حمایت از آن با اهدای جام که نام خود را خرس. اولین بازی رسمی برگزار شد به شرح زیر است.

در حال حاضر نزدیک به 100 سال بعد و در حال حاضر با چهار دوره هزاران نفر از گلف بازان مشتاق گله به Wentworth و مستغلات در ویرجینیا آب به دیدن کرم د لا کرم بازی گلف در چه مشهور برخی از هیجان انگیز ترین دوره های آموزشی در انگلستان است.

گلف بازان آج در قدم به قدم از بازی بازیکنان بزرگ از آخرین سال 85 – افسانه مانند بن هوگان سام Snead جک نیکلاس آرنولد پالمر, Gary, بازیکن, Seve Ballesteros, گرگ نورمن نیک Faldo, Ernie Els و تایگر وودز به نام اما چند.

گلف هسته Wentworth و مستغلات شناخته شده است به جامعه محلی به عنوان ‘جزیره’. این نام مستعار فقط می افزاید: به این احساس از انحصار است که به نظر می رسد pervade کل منطقه و با یک لیست طولانی از ثروتمند و مشهور خود را در آستان آن خواهد بود سخت تحت تاثیر قرار.

Wentworth ترین تلویزیونی گلف در انگلستان پس از آن سالانه میزبان گل سرسبد PGA گلف اروپا قهرمانی. نوسازی گسترده برنامه غرب البته در هزینه £6,000,000 سخت کردن البته به استانداردهای مدرن که منجر به حرفه ای از جمله ایان Poulter و Pádraig هارینگتون در حال جلب و جذب با بهبود طراحی شده بودند که توسط Wentworth مقیم و دو قهرمان باز Ernie Els.

این دوره نیز غیر معمول آنجا که این تنها دوره از نوع خود است که طراحی شده است با خانه های در حال اجرا در امتداد fairways. و چند وجود دارد بیشتر با شکوه طبیعی تنظیمات برای زندگی و بازی گلف در بیش از این کشش از هیت زمین احاطه شده توسط کاج و بلوط و توس جنگل با پر جنب و جوش rhododendrons اضافه کردن چلپ چلوپ از رنگ.

وجود دارد هیچ انکار آن Wentworth درجه یک است و این درجه از زرق و برق و پختگی lures های ثروتمند و معروف برای خرید حلقه سمت صندلی در این نامی دوره. صاحبان خانه و لذت بردن از فرصت دعوت از شهر خود دوستان را برای یک آخر هفته در ‘کشور’ و یک نقطه از گلف.

این Wentworth و مستغلات را در گذشته و حال معروف ساکنان محدوده از آقا بروس فورسیت و سر کلیف ریچارد به Elton John and the Bee Gees نشان می دهد کسب و کار جهان است. از ران دنیس (صاحب مک لارن ) و ex-باکسر شاهزاده Naseem به نیک Faldo و Ernie Els در ورزش جهان است.

علاوه بر کلاس جهانی گلف در ارائه Wentworth باشگاه متعلق به ریچارد, مراقبت, که همچنین دارای احتمالا بهترین پایدار از رستوران در لندن از جمله پیچک, J. Sheekey و لو Caprice. بنابراین اگر ناهارخوری زیبا جذاب است و سپس این مکان فوق العاده برای زندگی است.

شایان ذکر است که زندگی در Wentworth و مستغلات به طور خودکار اعطای عضویت به باشگاه گلف.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *