[ad_1]

ورزش سه: هافبک پیکان از انگیزه تیمش برای دستیابی به موفقیت و البته شادی گل ویژه اش در این بازی خبر داد.

سعید واسعی که در بازی رفت مقابل پرسپولیس موفق به گلزنی شده بود، اکنون نیز یکی از بازیکنانی است که عبدالله ویسی امید زیادی به موفقیت او در این دیدار دارد. واسعی درباره شرایط تیمش در آستانه جدال با پرسپولیس می‌‎گوید: شرایط به طوری پیش رفته که ما دوباره برای ادامه مسابقات آماده هستیم و باید مقابل تیم بزرگی مانند پرسپولیس بازی کنیم. طبیعتا تیم ما انگیزه‌های خاص خودش را دارد. در جدول رده بندی جایگاه ما و پرسپولیس قابل مقایسه نیست. آنها با اختلاف در صدر جدول هستند اما ما با تمام انگیزه به میدان می‌رویم تا در ورزشگاه خودمان به سه امتیاز برسیم.

واسعی درباره شرایط پیکان صحبت‌هایش را اینچنین ادامه می‌دهد: چند هفته‌ای است که تمرینات را سپری کردیم و آماده سازی گروهی را انجام دادیم. بازی‌های تدارکاتی خوبی هم مقابل استقلال و شهرخودرو مشهد انجام دادیم. کیفیت مناسبی را به نمایش گذاشتیم و خدا را شکر که شکست هم نخوردیم و ذهنیت باخت از ما گرفته شده است. آقای ویسی ذهنیت باخت را از بین برده‌اند و این نکته مثبتی است که امیدواریم مقابل پرسپولیس هم برنده باشیم.

هافبک تیم پیکان در خصوص افزایش میزان مصدومیت بازیکنان در بازگشت به تمرینات گفت: بله ما چند بازیکن مصدوم داریم و بعضی از بازیکنان هم می‌بینیم که دچار مصدومیت‌های جزئی می‌شوند. به هر حال بازیکنان یک مدت از تمرینات دور بودند و فشار بدنسازی به آنها شوک می‌دهد. به هر حال ما برای سه امتیاز می‌جنگیم تا شرایط تیم را تغییر بدهیم.

واسعی با اشاره به برگزاری بازی بدون تماشاگر گفت: از آنجایی که تیم ما آنچنان تماشاگر ندارد و بیشتر بازیکن‌ساز است ما امیدواریم که در شرایط برابر اکنون که پرسپولیس از حضور طرفدارانش محروم است، بازی کنیم. ما سعی می‌کنیم بدون تماشاگر نتیجه بازی را به سود خودمان رقم بزنیم.

بازیکن پیکان درخصوص گلزنی در مسابقه رفت و شادی گلی که انجام داده بود و همچنین برنامه‌اش برای بازی برگشت گفت: واقعا نمی‌دانم چرا شادی گلی که ناگهانی انجام دادم به این اندازه جنجالی شد. قصدی نداشتم و الان به این موضوع فکر می‌کنم که اگر دوباره مقابل پرسپولیس گلزنی کنم، که به این موضوع امیدوارم چه واکنشی داشته باشم و اینطور بگویم که یک سورپرایز کوچولو برای پرسپولیس دارم که با کمک همبازیان و اعتماد کادرفنی ان شاالله عملی شود.

سعید واسعی همچنین درباره جایگاه تیم پیکان در جدول رده بندی گفت: ما یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ را در اختیار داریم اما متاسفانه شانس چندان با ما یار نبوده تا بتوانیم نتایج که درخور شان تیم پیکان است را به آن صورت کسب کنیم. مطمئنیم که اصلا به سقوط کردن فکر نمی‌کنیم و ما دیگر به باخت فکر نمی‌کنیم.

[ad_2]

Source link

Tagged : # #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *