[ad_1]

اساسا من فقط نمی تواند اجازه رفتن برخی از ولگرد افکار بنابراین فکر کردم چرا که نه گسترش آنها در اینجا فقط برای یادگاری. آن را خوب خواهد بود.

  • موسیقی soirees که زندگی من را تغییر هستند خاطرات روز های رفته… سیل ذهن من است. “Gazab Ka Hai Din Socho زارا… E Diwanapan Dekho زارا… “واقعا فراموش نشدنی!

  • “Sawan Barse Tarse Dil… “. می تواند نکنید که این آهنگ… تمام طول اواخر 1990s من شده است گوش دادن به آن در ام تی وی. زیبا غزل-مانند تفسیر توسط Hariharan و Sadhna Sargam. “Sawan Barse Tarse Dil, Kyun Na Nikale Gharse Dil… “در راه, زندگی, می شود واقعا دشوار است اگر شما بسیاری از خاطرات فراموش نشدنی برای نگه داشتن شما بیدار و به دور از واقعیتهای زندگی است.

  • گوش دادن به “حق در اینجا در حال انتظار برای شما”: این یکی از آهنگ هایی که من دیده می شود از طریق برخی از سخت ترین روز زندگی من بود. یک آهنگ خاص است که در بالا در لیست من به همراه التون جان “قربانی” و “Can You Feel the Love Tonight” و البته Bryan Adams.

  • شاید جرعه جرعه چای در کافه تریا بهترین راه برای دزدکی به دور از شما رئیس تردید زل زل نگاه کردن!!! امروز من فرار کرد.

  • دیر برای کار اما من باید برای گوش دادن به این صلح آمیز و بی انتهاغزل اول. با بهره گیری از آب و هوای زیبا و خوردن یک bhutta… دریاچه!

  • Eisssh دوشنبه na der kheye deye kono kaaj neyi… shudu shudu یکشنبه er منافذ thik hazir hobe… !!! Bokar moton. Ufff.. Hotobombo kotakaar! Abar shei offich jawa… jhuddo kora!
  • گوش دادن به “Tum Mujhe یون Bhula Na Payoge… “: من همیشه دوست داشتم مراقبت و پرورش old Hindi songs و Robindra Sangeet مانند ارزشمند جواهرات. آنها هرگز سقوط از یک محبت عمیق برای آنها. آهنگ مثل این یکی ضروری برای گوش دادن. گوش دادن به این آهنگ و که عنان زندگی خود را در دست های خود را.

  • بازگشت به خانه پس از یک شب با یک دوست. تا به حال برخی از حیدرآباد مشهور بریانی… دوباره! Methinks بهتر است به طعم و مزه/خوردن برخی از شناخته شده هندی گراب در کمی شناخته شده و در عین حال خوب رستوران از حفاری به برخی از آنتی سپتیک مواد غذایی در برخی از احمقانه dettol-پاک غربی آشپزخانه-/سالن-نوع گاراژ!! “Chham Chham Barse Ghata, Ghunghroo Bajati Hai حوا… “. به هر حال من فقط با قرار دادن این آهنگ در سی دی پلیر. اگر شما یک فرصت برای گوش دادن به این آهنگ لطفا نمی خجالتی و دور از آن است. آهنگ تعجب است خوانده شده توسط Asha Bhonsle. گوش دادن به آن مدتی و شما را به نفس minty هوای تازه از آن بارگذاری موسیقی با کیفیت است که شما نمی خواهد هر جای این روز است.

  • گوش دادن به آهنگ “Apni Toh Pathshala, مستی کی Pathshala“. من عاشق این آهنگ. دقیقا 10 سال پیش من مشغول به کار بود در کلکته را سالت لیک سیتی و در حال سقوط در عشق با هر لحظه از زندگی من است. من هنوز هم به یاد آن روزها. چگونه می تواند من را فراموش کرده ام. و این ترانه بر لب من هر روز وقتی که من در حال هدایت به دفتر و کاهش یافته است, صفحه اصلی.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.