[ad_1]

برای چند ماه در حال حاضر Nirula شده است تجربه کار با آیتم های ویژه ای در منو است. در حالی که آن می تواند موهن بمقدسات برای کسی مثل Nirula را به سرهم بندی کردن در اطراف با آن به طور منظم منو دهلی وطنی زنجیره غذایی ارائه شده است ویژه در قالب مواد غذایی گلشیری برای برخی از زمان در حال حاضر.

نزدیک در پاشنه آن Thali ویژه Nirula را دارد لب دوست داشتنی Lucknawi کباب Mela است که گرم کردن همه چیز.

با تلاش مداوم به نوآوری Nirula را کباب-e-licious به ارمغان می آورد با هم فوق العاده معجون معتبر و خوشمزه گیاهی و غیر گیاهی کباب از هند بهترین مکان برای کباب.

این جشنواره می شود برخی از بهترین انتخاب از لکنو منطقه که شامل Galouti کباب مورگ Banno کباب ki Lagan Seekh پنیر Saunfiyana Tikka و Dahi ke کباب علاوه بر برخی بیشتر.

یکی از بهترین آیتم های در حال حرکت در Nirulas منو شده و امضای خود را Cyrus و آن این مفهوم که منوهای خاص شده اند بر اساس. هر یک از این کباب بخش می آید همراه با دال Makhni, نان, سالاد و بطری های مورد علاقه خود را نوشابه برای کمک به شما در شستن کردن مواد غذایی.

انتخاب چهار مجلل غیر گیاهی پلاتر شروع می شود در کمتر از Rs. 190 و شامل یک مجموعه کامل از آماده سازی را انتخاب کنید. ترکیبی زیبا از سن دستور العمل های قدیمی و مدرن قبل است چه کباب-e-licious در’ مورد است.

در حالی که سنتی مرغ چراغ پیشانی مدل Tikka می شود قبل در قالب مورگ Banno کباب پلاتر با چراغ پیشانی مدل tikka پوشش داده شده با تخم مرغ Galouti کباب برخوردار طعم متمایز با تشکر از گوشت گوسفند دودی و خدمت به طور مستقیم از صفحه داغ.

کلاسیک Mugh Malai Tikka تهیه شده از کشک و پنیر و Ki Lagan Seekh هستند دو گزینه دیگر را انتخاب کنید. بسیار سنتی Seekh کباب آغشته به کره استفاده نا مشروع صدر با فلفل پخته شده به کمال و تا کنون بهترین چیزی که در منوی خاص.

معمولا یکی نمی گیاه خواری مرتبط با کباب و اما گزینه ای برای انتخاب بین گوشت و بدون گوشت, محصولات داده شده است در هند. این زمان در اطراف گیاهی انتخاب نیز پایه بلند; فوق العاده خوب Dahi Ke کباب بشقاب برنده مسابقه دست پایین.

گیاهی پلاتر–Dahi, کباب, Paneer Saunfiyana Tikka و Chatpata تندوری Aloo صفحه گرامافون–قیمت بین تومان. 190 و Rs. 145 (تقریبا).

از بالا به همه چیز وجود دارد مظنونین مانند سخن بی معنی وبیهوده شکلات و یا هر یک از 21 انواع بستنی در علاوه بر این به نسخه محدود ‘Gajar ka Halwa’.

به عنوان انتظار می رود از Nirula را از وعده های غذایی ارزش زیادی برای پول و قیمت درست و مناسب است. نکته مهم این است که همه چیز را در کباب-e-licious در منو است که ارزش تلاش کردن دو بار اما نکته غم انگیز این است که تنها تنها 10 روز به شریک شدن در این اپیکوری سفر!

امتیاز: 3/5

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.