[ad_1]

هر کسی که فکر می کند آنها را دیده اند همه وجود دارد را در کوبا و نظر خود را درست کوبا متخصص تا کنون که بدون داشتن پا در برکا به وضوح نمی داند آنچه که او از دست رفته بود. برکا ارائه می دهد بی باک و فرهنگ تشنه مسافران با این فرصت را به لذت بردن از غنی سازی کوبا تعطیلات در شهر کمی عجیب و جالب که ترکیبی از سن استعماری جذبه با تاریخ غنی و قابل توجه طبیعت و زیبا, جدا, ساحل coves.

برکا است کوبا قدیمی ترین شهر و شاید یکی از بهترین راز نگه داشته است. همچنین شناخته شده به عنوان “اولین شهر” برکا اول ایجاد کرد به دهکده در کوبا و افسانه می گوید این است که کریستف کلمب در اصل هنگامی که او کشف این جزیره در سال 1492.

واقع در کوبا شرقی نکته جذاب این شهرستان غنی از میراث و فرهنگ کوبا. کوبا تعطیلات در برکا باید مقدار زیادی برای ارائه در شکل مخفی در مسیرهای جدا شده coves های ساحل و آبشارهای زیبا برای دوستدار طبیعت در حالی که کاشفان مباهات شگفت انگیز, موزه ها, قلعه ها و کلیساهای برای کسانی که به دنبال هنر معماری و تاریخ است.

برکا یک پیر استعمار روستا با سنگ فرش خیابان ها هم تراز با اب و هوای یک طبقه ساختمان با رنگ پوست کنده و روستایی نمای. مردم محلی اقدام به فروش گردشگران شیرینی اما نیست به خصوص بازور و یا بی ادب. برکا شاید بهترین بستنی اما cucurucho – ترکیب نارگیل و شکر را با مواد تشکیل دهنده دیگر مانند آناناس و پرتقال و گیاهان و بتها ا, پیچیده شده در یک مخروطی شکل برگ نخل – که شاید محبوب ترین محلی غذای سبک و ظرافت است. محلی کره بادام زمینی میله و شکلات سفید پوشش داده شده در پوست درخت خرما نیز بسیار خوب است.

کسانی که مایل به استراحت در حالی که در تعطیلات در برکا می توانید جرعه نوشیدنی و نوشابه با مردم محلی برگزار شده در کلوپ شبانه 100 مراحل بالا شهر. یکی دیگر از استقبال نوشیدن ایجاد La Casa de la Trova یک محل پر جنب و جوش در نزدیکی کلیسا که میزبان زنده موسیقی و رقص سالسا. پلایا مگوانا ساحل منطقه همچنین دارای چندین عجیب و جالب رستوران ها و کافه ها برای لذت بردن از

شگفت انگیز ترین جاذبه در کل برکا است ال Yunque; یک سال 1886-پا (575 متر) بالا تخت-بالا کوه که حدود سی دقیقه pushbike سوار از مرکز شهر. وجود دارد یک هزینه برای ورود به پارک ملی پس از 1-2 ساعت پیاده روی اما دیدگاه از ال Yunque اوج هستند و چیزی کمتر از دیدنی و جذاب به عنوان شما را نادیده می گیرند روستا, کوه, جنگل و روستاها.

این می رود بدون گفت که برکا تاریخی اهمیت و قابل مناظر زیبا آن را ایده آل برای فرهنگی کوبا تعطیلات اما بهترین چیز در مورد این شهر این است که آن انزوا شکل جهان خارج و آن اینکه واقعا آرامش بخش

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *