[ad_1]

هند همواره یک جشن برای حواس. مناقصه بره کبابی در زیره از دهلی غنی ادویه کاری از راجستان توانا ببر میگو بسیار گرم در آب خود را از گوا بمبئی اردک – در واقع یک ظرف ماهی – از آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان مومبای (بمبئی نوعی مرغابی وحشی, هر کسی؟) و همه جا daal و برنج پر کردن سوخت از توده ها.

من هند تعطیلات همواره مواد غذایی متمرکز. آیا من در برنج تور قایق از طریق خواب آلود افتاده کرالا در آشرام در بالا هیمالیا و یا در یک ببر صفری در Ranthambore من وعده غذایی بعدی است هرگز دور از ذهن من است.

به همین دلیل این بار من می خواهم رزرو بر روی دوره های آشپزی به عنوان بخشی از یک شرکت انفرادی تعطیلات در سراسر هند است. من تصمیم به بازگشت به جنوب هندوستان تا حدودی به این دلیل که غذایی بسیار متمایز از مفاهیم غربی از مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی و پیاز bhajis. و تا حدودی به دلیل اینکه من گیاه خوار است. و جنوب هند است.

من اقامت در آنا در فورت کوچین دوست داشتنی, پیر استعمار ساختمان با معمولی که پرتغالی نفوذ است که می درخشد از طریق مرفه محله است. خانه در حال حاضر مالکیت و تمایل به خوبی به انجام خانواده هندی بود تقریبا خالی جدا از من و یک یا دو نفر دیگر که آنها نیز در انفرادی تعطیلات دوره های آشپزی. هیچ شگفتی وجود دارد آن را به زبان انگلیسی که در هند به عنوان ترجمه ow فصل یا بیشتر دقت ‘فصل باران های موسمی’. اما باران تنها در آمد کوتاه سنگین انفجار وزن آسمان در یک لحظه و تخلیه بر روی گرم جوشانده زمین است. در واقع من کاملا آن را دوست داشت. وجود دارد کمتر از گردشگران در اطراف, و اگر شما می خواهید را انتخاب کنید تا مقرون به صرفه هند تعطیلات به فروش در این زمان از سال است.

اما به مواد غذایی است. درس اول ما بود را در بانک ها از قلعه کوچین را عجیب و جالب بندرگاه که در آن ماهیگیران چینی فن شبکه خود را مانند چتر خود را گرفتن. این است که در اینجا شما می توانید خرید ماهی تازه از ماهیگیران و آنها را برای شما پخته شده درست در کنار دریا وجود دارد و پس از آن – درمان خوشمزه. امروز آن را به نوبه خود ما را امتحان کنید. این معلوم شد ماهرانه تر از ما انتظار می رود. خام شعله به راحتی سوخته گوشت اگر ما دقیق نیست و overcooking سمت چپ به طور معمول آبدار ماهی دشوار نیست مناقصه. اما ما به زودی از آن آویزان.

ما محاکمه کلاس بیش از ما دوم درس در برونتون Boatyard – زیبا استعماری هتل با دیوارهای غنی چوب تیره که در آن منوی رستوران بار خوانده شده مانند یک رمان است. در اینجا ما نکات بالا از آشپز پخته شده (non-سوخته) ماهی در نارگیل برگ و کامل ‘ برنج.

چگونه می توانم میزان تعطیلات ؟ کاملا به سادگی خوشمزه!

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *