[ad_1]

اگر شما بازدید از یک رستوران امروز شانس هستند از راه دور است که شما باید صبر کنید برای جدول خود را و کسی yells نام خود را بیش از و بیش از شما می توانید قبل از راه رفتن و اشغال آن است.

رستوران صفحه بندی سیستم

امروز یک رستوران صفحه بندی سیستم جایگزین این بدوی روش از اجازه دادن به یک مشتری در مورد در دسترس بودن یک جدول.

رستوران صفحه بندی سیستم است که بسیار مقرون به صرفه سیستم را ترک خواهد کرد که یک لبخند بر روی صورت از مشتریان خود و به طور مستقیم به بهبود عملکرد کسب و کار شما.

اگر شما به این کار پس از آن شما می توانید به سادگی با ورود به اینترنت. چندین وب سایت که ارائه کامل و جامع اطلاعات در مورد قیمت گذاری و کار در یک رستوران صفحه بندی سیستم. آینده به ما چگونه کار می کند واقعا ؟

چگونه کار می کند

در بسیار از کلمات ساده و, یک پیجر کوچک دستگاه رادیو که گوش به فقط یک فرکانس ایستگاه در همه زمان ها. هر گاه یک سیگنال پخش در آن ایستگاه کاربر با پیجر هشدار داده شده است یا توسط یک بوق یا ارتعاش بسته به نوع پیجر.

پیجر رستوران هستند. میزبان یا میزبان شما دست پیجر زمانی که او/او طول می کشد نام خود را و سپس شما رایگان به پرسه زدن در مجاورت رستوران. بسیاری از رستوران ها در حال حاضر شروع به اضافه کردن برخی از سرگرمی ها و جاذبه های برای نگه داشتن مهمانان علاقه مند تا زمانی که جدول خود را در دسترس است.

هشدار

هنگامی که جدول خود را در دسترس است پیجر به شما هشدار. شما به سادگی آن را پشت دست به میزبان خواهد بود و رهبری به جدول خود را انتخاب کنید. ساده نیست ؟ وجود انواع بسیار متنوعی از رستوران و صفحه بندی سیستم را انتخاب کنید.

از به طور کامل کامپیوتری صفحه بندی سیستم های است که می تواند در ارائه پیام های شخصی با نام مهمان به مقدار بیشتر اقتصادی آنهایی که فقط بوق یا ارتعاش شما می توانید یکی را انتخاب کنید و بر اساس نیازهای شما و بودجه شما.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *