[ad_1]

بیش از مدت چند سال به دبی تبدیل به یک پررونق شهری شهرستان با تأثیرات مختلف از فرهنگ ها در سراسر جهان است. این می تواند دیده می شود نه تنها در زندگی مردم وجود دارد و مغازه ها بلکه در برخی از بهترین رستوران ها در دبی. برخی از بهترین رستوران ها و آشپز گرفته اند کسب و کار خود را به دبی برای بازدید کنندگان و ساکنان به طور یکسان با یک تجربه آشپزی فراتر از آنچه تا کنون تصور کرده اید قبل از.

در JW Steakhouse آنها گرفته ایم سنتی steakhouse رویکرد قرار داده و لوکس چرخش بر روی آن. سر آشپز لوک Bonnaz اسیر جوهر و سادگی steakhouse سنتی مواد غذایی و افزود: حس لوکس. انواع مواد غذایی شامل, کلاسیک, استیک دنده چشم برای انواع مختلفی از غذاهای دریایی است. واقع در معتبر JW Marriott Hotel, محیط اطراف و دکور ارائه یک محیط دعوت است که سخت است برای مطابقت با. یک دوره اصلی هزینه حدود 40 دلار قرار دادن این رستوران در این رده قیمت بالا.

اگر شما می خواهید یک سفر آشپزی است که شما تجربه جدید و هیجان انگیز طعم و سپس آتش و یخ رستوران در رافلز در هتل محل برای بازدید. سر آشپز Cedric Darthial بررسی طعم های مختلف جهان در مخلوطی از پایان بالا و غذاهای ساده اما خوشمزه را جایگزین. آن به راحتی می توانید نام بازی هیجان انگیز تجربه ناهار خوری و یکی از شما باید از دست ندهید در هنگام بازدید از دبی. رستوران بسیار گران است اما به طور کلی و صرف پول است.

اگر شما از طرفداران از غذاهای ژاپنی و سوشی در خاص و سپس شما باید از دست ندهید در نابو بدون شک یکی از بهترین رستوران ها در دبی. سر آشپز نابو Matsuhisa اتحاد خود را گسترش رستوران بسیار مشهور به دبی, دادن بازدید کنندگان خود را کامل سوشی تجربه پر از آشپز نابو را امضا ظروف. به دست آوردن یک جدول در رستوران وجود دارد تا دو ماه لیست انتظار شاخص زیادی از محبوبیت و کیفیت مواد غذایی ارائه شده است. مجموعه ای منو برای دو نفر هزینه خواهد شد در مجاورت 100 دلار قرار دادن آن در بالای اواسط محدوده قیمت. واقع در آتلانتیس در جهان معروف نقطه عطفی “نخل جمیرا” سفر به رستوران است که یک تجربه را در خود دارد.

اگر شما می خواهید به چلپ چلوپ پول نقد خود را و پیدا کردن یکی از گران قیمت و بهترین رستوران ها در دبی و سپس Al Mahara رستوران محل برای شما. رستوران می تواند به رخ کشیدن چندین جایزه معتبر خود را برای غذاهای عالی و غذاهای دریایی منوی نفیس است. شما می توانید ناهار خوردن در حالی که شما تماشای ماهی گرمسیری در کف به سقف آکواریوم. ناهار شروع می شود در 45 دلار در هر فرد و شام در 70 دلار در هر فرد. واقع در برج العرب هتل عرب از آن آسان است برای پیدا کردن و به احتمال زیاد به ارزش هر پنی.

در هتل رادیسون بلو (در Dubai Deira Creek) شما پیدا الحفاظ. این رستوران بالاتر از بقیه می ایستد وقتی که می آید به فارسی آشپزی در دبی. شگفت انگیز طعم ها از آشپزخانه و در ترکیب به مخلوطی از مواد غذایی که شما را ترک خواهد کرد که مایل است. قیمت ها در اواسط به بالا برد اما مواد غذایی بسیار عالی همراه با بهمن تحت تاثیر جو باعث می شود آن را به ارزش آن است.

اینها تنها برخی از بهترین رستوران ها در دبی اما خیلی خوب هستند و آنها را شایسته ذکر ویژه است.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *