[ad_1]

این مواد غذایی در بوگاتی است که به سادگی فوق العاده است. به خصوص ماکارونی, غذاهای آن نان, سوپ و سالاد. فهرست شراب است که بسیار مناسب و معقول و ایتالیایی قهوه معطر و قوی است. تا آنجا که قیمت آنها بسیار مناسب است. در خلاصه بوگاتی کوچک است اما رستوران زیبا در قلب مرجان Gables; غذاهای خود را بسیار خوب و کاملا معتبر مزه و خدمات است که به طور کلی نقطه در.

بوگاتی هدف همواره به ارائه آنچه که مشتری می خواهد. پس از افتتاح در سال 1985 بوگاتی بود خدمت است دقیقا آنچه مشتریان خود طلب است. این رستوران در اوایل کشف که مشتریان دیوانه در مورد لازانیا.

بوگاتی با تمرکز بر ساخت عالی صفحه اصلی ساخته شده تخم مرغ غذاهای پاستا خدمت با سس ترکیب پخته و به کمال است. یکی از حامی برگزیده است بمبئی مرغ, راویولی ترکیبی از ادویه کاری هندی با مرغ شکم پر, راویولی شیرین با کشمش و سیب و بادام بو داده. Gnocchi Pomodoro تازه و تمیز به پالت با پوشش تازه خرد شده پارمسان. Tagliatelli Carbonara یک قطعه استاد کمال: خانه تخم مرغ Tagliatelli تزئین شده با شیرین pimiento سس برجسته کاهش pancetta سس خامه و ارمغان به کمال با تازه رنده شده پارمسان.

بوگاتی تخصص سفید لازانیا, خدمت تنها در اولین چهارشنبه هر ماه. دریافت وجود دارد در اوایل مردم در مورد آن می دانیم و آن را طلب برای 25 سال آنها همچنان به آماده سازی این تازه بخورید ظرف است که مردم دیوانه در مورد. تازه لایه ماکارونی بیش از لایه های خفیف گوشت چرخ کرده و گوشت گوساله, مرطوب توسط یک پارمسان سس بشامل. بوگاتی را لازانیا یک ظرف افسانه ای است که نمی از مد و آماده است باشکوهی ماه پس از ماه.

دسر خوشمزه و قهوه نیز بخشی از منو. فلش Affogato مورد علاقه در یک حرکت شبیه چمچه زنی بستنی خدمت با یک قهوه معطر ریخت و بیش از بالا. یکی از دسر های مورد علاقه سه موس شکلات خدمت با کرم anglaise و سس تمشک.

بسیاری از مشتریان در زمان طولانی به طور منظم است که به خوبی آشنا با کارکنان مدیران و صاحبان. خدمات است که قطعا بسیار بهتر از در دیگر بیشتر رستوران های گران قیمت و مواد غذایی خواهد شد بیش از انتظارات خود را.

Buggati; یک سنت در خدمت بیش از یک دوجین کلاسیک, ایتالیایی, پاستا, پیتزا و دیگر ایتالیایی مورد علاقه های شما. خود پاستا خامه پر از عطر و طعم و نه چربی. یک محل راحت آرام باز هر روز برای ناهار و شام و در روزهای یکشنبه فقط برای شام, متوسط قیمت. برای رزرو شماره (305) 441 2545.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *