اخیراً روال بازگشت اتومبیل به منزله چک کردن در هتل است ، جایی که صفحه کلید خود را روی میز شب می گذارید و فقط با یک موج به میز جلوی درب لابی می روید. بازده کرایه اتومبیل احساس مشابهی به خود گرفته است. هرچند وقت یکبار ، شما علائم پشت ردیف ماشینهای تازه برگشته را دنبال می کنید ، وسایل خود را بیرون می آورید ، کلید را در ماشین می گذارید و بدون اینکه مستقیم با کسی صحبت کنید ، دور می شوید.

اگر احساس ناراحتی می کند که ماشین را ترک کنید بدون اینکه یک عامل آن را چک کند ، باید؛ جدی ترین شکایات مربوط به شرکت های کرایه اتومبیل در سال های اخیر اختلاف نظر درباره ادعاهای خسارت بوده است. اگر هیچ حضوری در حال سقوط حاضر نشود (و گاهی اوقات حتی در صورت وجود) ، اختلاف بعداً حرف شما علیه آنها می شود.

باز هم ، بهترین محافظت شما در اینجا گرفتن عکس یا ویدئویی از پیاده روی آرام در اتومبیل است.

عبور از مرزهای بین المللی اجاره ماشین در کیش
بیشتر موافقت نامه های اجاره اتومبیل در کیش اجازه نمی دهند ماشین را در مرزهای بین المللی هدایت کنید. علاوه بر این ، بیمه اتومبیل شما در ایالات متحده به ندرت اجاره اتومبیل بین المللی را تحت پوشش قرار می دهد ، بنابراین به احتمال زیاد شما می خواهید در هنگام اجاره بیمه از شرکت اجاره خریداری کنید.

شرکت های کارت اعتباری ممکن است در اینجا کمک کنند ، زیرا اکثر آنها در بسیاری از مناطق بین المللی پوشش ارائه می دهند.

خارج از کیش ، سیاست های مربوط به عبور از مرز با توجه به مقصد و آژانس کرایه اتومبیل متفاوت است. در بعضی موارد ، اگر پیش فرض کنید یا هزینه اضافی بپردازید ، رانندگی به کشور دیگر مجاز است.

اگر بدون مجوز در مرزهای بین المللی رانندگی کنید و مشکلی داشته باشید ، حمایت از قرارداد اجاره ، بیمه و سایر منابع ممکن است نفی شود. برای اطلاعات بیشتر ، به نکات بین المللی در مورد اجاره اتومبیل مراجعه کنید.

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.