[ad_1]

پورت آلفرد در کیپ شرقی

آفریقای جنوبی کشوری بزرگ است که در پوشش برخی از 1.2 متر مربع هکتار در اندازه و این می تواند منجر به بسیاری از مردم انتخاب پرواز به منظور گرفتن از مکان هایی مانند شرق لندن به کیپ تاون است. اما این همچنین بدان معنی است که شما از دست رفته با بهره گیری از خط ساحلی زیبا که به پایین امتداد ساحل شرقی آفریقای جنوبی تمام راه را به پایین به کیپ تاون است. یک درایو از شرق لندن در R72 منجر خواهد شد شما تمام راه را به پورت الیزابت که در آن شما می توانید پس از عضویت اصلی N2 مسیر مصرف شما در طول مسیر باغ تمام راه را به مادر شهر است.

فاصله از شرق لندن به کیپ تاون است و حدود 1000 متر و حدود 13 ساعت رانندگی با این حال بهترین راه برای مذاکره این درایو است که به تقسیم آن با چند توقف در طول راه. وجود دارد بسیاری از ساحلی شهرهای ساحلی در طول مسیر از جمله شهر پورت آلفرد واقع در منطقه شناخته شده به عنوان Sunshine Coast حدود 1.5 ساعت از شرق لندن است.

پورت آلفرد نسبتا کوچک شهر در حدود 20,000 نفر است که جذب بسیاری از گردشگران و سازندگان تعطیلات. شهر نهفته در Kowie رودخانه که جریان را به طور مستقیم به اقیانوس هند است. خیلی کوچک قایق در بندرگاه یکی از ویژگی های شهر و آفریقای جنوبی که در اینجا استفاده از این بندر به راه اندازی قایق های خود را که آنها را با آنها. در طول فصل تابستان Kowie رودخانه hums برای تلفن های موبایل از قایق های کوچک پر شده با خانواده سوارکاری, تا رودخانه برای لذت بردن از آب, اسکی بازی از خواب بیدار شبانه روزی و یا فقط یک دلپذیر کروز.

به چپ و راست از ورود به دریا و سواحل شنی گسترش مایل است. کلی را به غرب ارائه می دهد امن شنا و نجات غریق به طور معمول در طول فصل تابستان است. برای پیاده روی و شن و ماسه شبانه روزی بهترین ساحل شرق ساحل با خود شن و ماسه. آن را نیز بهترین نقطه برای گشت و گذار.

پورت آلفرد اقامت در عرضه فراوان با بسیاری از مهمان خانه ها, B&Bs و خود پذیرایی. Self-catering یک گزینه آسان با مقدار زیادی از امکانات محلی از جمله بزرگ Spar سوپرمارکت ها داروخانه ها Woolworths و دیگر خرده فروشان عمده. وجود دارد تعدادی از رستوران خوب مانند اقیانوس سبد نهفته است که حق در بانک ها از Kowie رودخانه و شاعرانه است جای برای غذا خوردن و تماشای قایق بالا رفتن و پایین رودخانه.

این شهر همچنین میزبان رویدادهای ورزشی مهم مانند اینتر-مدارس قایقرانی قهرمانی و دانشگاه قایقرانی قهرمانی. هر دو شرکت سالانه و جذب تعداد زیادی از مردم بیش از آخر هفته. پورت آلفرد همچنین دارای یک شیرجه مدرسه و تعدادی از قایق های ارائه deep-sea fishing charters.

کنتون-در-دریا

فقط 25کیلومتر بیشتر پایین R72 از پورت آلفرد سمت پورت الیزابت یکی دیگر از زیبا شهر ساحلی به نام کنتون-on-Sea. اگر چه کوچکتر از پورت آلفرد با تنها حدود 1000 نفر از آن است که هنوز هم بسیار محبوب ساحلی تعطیلات نقطه. Kenton هم مرز است در دو طرف توسط دو رودخانه – این Kariega رودخانه و آبادی های رودخانه. بین کنتون-در-دریا و سواحل شنی دوست داشتنی شما را پیدا خواهد کرد جوآن Muirhead طبیعت رزرو, اما شما می توانید درایو را از طریق این شهر به یک انتخاب از پارک خودرو نزدیک به ساحل. وجود یک پارک ماشین توسط Kareiga ساحل اصلی یکی در وسط ساحل و یکی از آبادی های رودخانه ورودی.

اگر شما سر به پارک ماشین در Kariega اصلی در ایستبورن جاده شما خواهد شد همچنین با تصویب Homewoods که یک جداجدا سفارش داده شده و پیتزا فروشی رستوران با عرشه است که دیدگاه های دوست داشتنی در سراسر Kariega رودخانه و به اقیانوس هند است. این محبوب ناهار میان وعده نقطه با پرنیان.

سواحل در کنتون-on-Sea ترکیبی از فوق العاده پناه خلیج ها و سواحل شنی طولانی. ساحل صدفی در خلیج گوهر واقعی است و یک نقطه برای لذت بردن از یک روز در ساحل. سنگ در اطراف خلیج تقریبا به شکل یک سالن آمفی تئاتر و ایجاد باد شکن برای کسانی که گاه به گاه باد می وزد روز همراه کیپ شرقی. پری دریایی, استخر نیز یک نقطه خوب و یک محل عالی برای دریافت برخی از خانواده کنار دریا عکس. این صخره در امتداد سواحل در اینجا خیره کننده به خصوص حمل و نقل راک نزدیک به ساحل صدفی.

ما عاشق کنتون-در-دریا به عنوان ورودی و خروجی جزر و مد ایجاد یک محیط در حال تغییر و اوایل صبح و اواخر بعد از ظهر خورشید ایجاد نمایش فوق العاده در سراسر شن و ماسه و آب در طول Kariega رودخانه. در طول نهنگ فصل آن را ممکن است برای ایستادن روی صخره های صدفی خلیج و تماشای این موجودات شگفت انگیز و دلفین ها بیش از حد.

تمام خانواده لذت ببرید استخدام قایق و گرفتن یک سفر تا آبادی رودخانه. قایق می تواند به استخدام در کنتون مارینا. کنتون-در-دریا بسیار نزدیک به Kariega ذخیره بازی و Sibuya ذخیره بازی اما اگر شما می توانید استطاعت به اقامت در یکی از این ذخایر خصوصی شما همیشه می توانید سعی کنید یک مرد فقیر را بازی رانندگی’. این اساسا مستلزم رانندگی در امتداد جاده های عمومی است که عبور از این ذخایر بازی و دیدن اینکه آیا شما می توانید در هر نقطه از حیوانات. خوب آن را سرگرم کننده و شما هرگز می دانم که شما ممکن است به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن یکی از 5.

شما را پیدا خواهد کرد lovely self-catering accommodation در کنتون مانند نوعی گنجشک کلبه که صاحبان epitomise دوستانه عامیانه است که زندگی در این منطقه است.

مفید شماره تلفن:

Homewoods رستوران: +27 (0)46 648 2700

Kenton مارینا: +27 (0) 46 648 1223

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.