[ad_1]

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: با اعتمادسازی و جلب رضایت عمومی بیشتر مردم، انتخاباتی در شأن جمهوری اسلامی ایران برگزار کنیم.

جمال عرف در همایش ویدیو کنفرانسی معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور با تاکید بر اینکه امروز نیازمند انسجام درونی و همیاری حداکثری در کشور هستیم، اظهار کرد: برای عبور از چالش های کنونی کشور راهی جز فعال سازی ظرفیت های داخلی و اتخاذ رویکرد های پیشگیرانه برای کنترل شرایط و اتفاقات نداریم.
وی همچنین با اشاره به اینکه نیازمند همدلی و تشریک مساعی برای عبور از چالش های کنونی کشور هستیم، اظهار کرد: شناسایی کانون های بحران در کشور و حل به موقع و سریع آن باید در اولویت برنامه ها و اهداف استانداری های سراسر کشور باشد.
وی تصریح کرد: معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور باید متوجه شرایط خطیر کشور باشند و با رصد درست تحولات کشور و شرایط استانی خود بتوانند برنامه ریزی دقیق تر و منظم تری برای موضوعات مختلف استانی داشته باشند.
عرف تاکید کرد: امروز با توجه به موقعیت سیاسی کشور باید احساس مسئولیت افزون تری نسبت به قبل داشته باشیم و بدانیم که ما به عنوان مدیران سیاسی کشور چه فعالیت ها و اقداماتی می توانیم در جهت ثبات و امنیت و آرامش بیشتر کشورمان انجام دهیم.
معاون سیاسی وزیر کشور در بخش دیگری از صحبت های خود به تاکیدات مداوم رئیس جمهور و وزیر کشور بر ثبات مدیریتی در استانداری ها اشاره کرد و گفت: رویکرد کلی بر این است که ثبات مدیریتی داشته باشیم.

[ad_2]

Source link

Tagged : # #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.