[ad_1]

این یک حقیقت جهانی به طور گسترده ای اذعان کرد که هند هیچ حتی خودداری از خوردن چات, dahi پوری, dahi bhalla, dahi vada aloo tikki bhel puri, سمبوسه چات و دیگر خیابان غذاهای سرپایی. انگشت, لیس, لیس در حال حاضر ارائه شده توسط مشهور رستوران حق رای به طوری که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد بهداشت و سلامت است. طعم و مزه از خیابان های هند در حال حاضر شده است بیشتر تصفیه شده از طریق رستوران های مختلف franchises که گرفته اند, هندی, اسنک صنعت توسط طوفان. گیاهی از تنقلات کسب و کار است که هرگز متوقف به وجود آمده چه ممکن است و بنابراین کسب و کار رستوران franchises. آن است که تضمین منافع برای هر دو franchisor ارائه می دهد که این مجوز در برابر یک زمان خانواده سلطنتی و برخی از درصد از درآمد سالانه و یا ماهانه هر چه تصمیم گرفته شده توسط این دو است. تعداد زیادی از مردم ساخته شده اند و اقبال خود را توسط پله در این صنعت به موفقیت تضمین شده است. نامحدود انواع مواد غذایی و تنقلات ساخته شده متعدد franchises رستوران حمام افتاب گرفتن در شکوه از موفقیت است.

هندی, مواد غذایی و تنقلات صنعت همواره محبوب در میان نه تنها بومیان اما مردم از دیدن از کشورهای دیگر بیش از حد. مواد غذایی و تنقلات بسته بندی شده جذاب در خدمت به عمده هدیه برای دوستان و بستگان خود را در این فصل جشن و همچنین در انواع دیگر celebrative موارد است. یک حزب است ناقص و بدون شیرینی و namkeen مانند aloo bhujia ذرت بوداده مخلوط چانا ماسالا, dal شب پره ganthiya, kaju مخلوط کشمیری مخلوط. مواد غذایی و تنقلات مانند pav bhaji, vada pav, pakoda پنیر pakoda نان pakoda, برگر سویا, سرگرمی wada, سمبوسه پنیر, ذرت, خایه ها, kachodi سمبوسه رول سویا tikki gobhi pakoda پنیر tikki ، محبوب در میان غذای هندی انجمن خارج از کشور و گردشگران به طور یکسان. را کنار موارد از جشن های گیاهی میان وعده نیز در نظر گرفته شده بهترین تنقلات با چای. بهترین خوردن namkeens, bhujias, مطر سرگرمی ترجیح داده اند در تمام خانه های هندی با یا بدون چای به عنوان به خوبی. برند مهم نیست وقتی که می آید به, بهداشتی, تولید, را با دقت انجام می شود بسته بندی و مواد تشکیل دهنده سالم. بسیاری از شیرینی و اسنک گیاهی به معنای مصرف در یک روز یا حداکثر یک هفته.

تنقلات صنعت در طول سال ها توسعه یافته به عنوان یکی از برگزیده ترین صنایع در نظر هدیه در این فصل جشن. شیرینی و تنقلات غذایی را بهترین هدیه می آید تبریک به خانواده و دوستان و بستگان. شیرینی و تنقلات غذایی تولید شده توسط مشهور رستوران حق رای دادن برندها متمایز هستند نه تنها در کیفیت اما طعم و مغذی با ارزش به عنوان خوبی است. این رستوران مشهور مارک های حق رای دادن نیز ارائه سفارش آنلاین امکانات را برای مشتریان خود. از طریق این مرکز آنلاین شما همچنین می توانید ارسال خود را بستگان و دوستان’ شیرینی و تنقلات غذایی مانند ذرت بوداده مخلوط kaju مخلوط کشمیری مخلوط khatta meetha, khoka bhujia, مطر تاپیک moong daal, navratan مخلوط بادام زمینی, سرگرمی و غیره. این سفارش آنلاین و هدیه تسهیلات ارائه شده توسط رستوران حق رای دادن تضمین می کند که شما را از دست ندهید در هر فرصت استفاده کنم و برای شما عزیزان شادی حتی در این گیج کننده از روز.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *