[ad_1]

خبرگزاری ایسنا: ستاره پرتغالی در پیامی که به منظور پایان فصل منتشر کرد یک توصیه برای یوونتوس داشت.

کریستیانو رونالدو فصل را با یک پیروزی تلخ به پایان رساند و نتوانست به همراه یوونتوس به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند.

مهاجم پرتغالی با منتشر کردن پیامی در اینستاگرامش به ارزیابی این فصل پرداخت و نوشت: فصل ۲۰-۲۰۱۹ طولانی تر از همیشه بود و زودتر از چیزی که انتظار داشتیم برای ما به پایان رسید. اکنون زمان استراحت است و باید فراز و فرود ها را بررسی کرد چون با تفکر انتقادی تنها می توان پیشرفت کرد.

او در ادامه توصیه ای به بانوی پیر کرد و نوشت: باشگاه بزرگی همچون یوونتوس باید مانند بهترین تیم جهان فکر کند، مانند بهترین باشگاه جهان کار کند تا ما بتوانیم خود را یکی از بهترین و بزرگترین باشگاه های جهان بنامیم.

ستاره یوونتوس افزود: فتح دوباره سری آ ایتالیا در چنین سال سختی باعث افتخار است. از لحاظ شخصی توانستم ۳۷ گل برای یوونتوس و یازده گل برای تیم ملی پرتغال به ثمر برسانم که این موضوع باعث می شود هر سال با انگیزه بیشتری کار کنم و به بهتر شدن خود ادامه دهم. با این حال توقع هواداران از ما بیش از این ها است. باید انتظار ها را برآورده کنیم. شاید این تعطیلات کوتاه به ما اجازه دهد بهترین تصمیم ها را برای آینده بگیریم و قوی تر و متعهد تر بازگردیم.

[ad_2]

Source link

Tagged : #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *