بسیاری از افراد می خواهند در رسانه های اجتماعی قرار گیرند ، اما با شماره آنها نمی توان ردیابی یا تماس گرفت.

در چنین مواقعی توصیه می شود که از تهیه شماره مجازی رایگان مانند شماره مجازی انگلستان نگران باشید.

برای کاهش هزینه شماره مجازی خرید مکالمات خارجی از یک شماره مجازی استفاده کنید
فرض می کنیم شما می خواهید با یکی از افرادی که در خارج از ایران زندگی می کند تماس تلفنی و ویدیویی برقرار کنید.

با معرفی تعرفه های مختلف بین المللی و داخلی برای اینترنت ، عاقلان ترین کار این است که با ایجاد یک شماره مجازی ، گامی مؤثر در کاهش هزینه های خود بردارید.

برای مخفی کردن هویت ایرانی از یک شماره مجازی استفاده کنید
بارها برای من اتفاق افتاده است که وقتی می خواهم برای همکاری با شرکت های خارجی وارد مذاکره شوم ، به دلیل ایرانی بودن همکاری متوقف و متوقف می شود. اما برای حل این مشکل ، یک راه حل عالی به من پیشنهاد شد که استفاده از یک شماره مجازی بود.

با ایجاد یک شماره مجازی ، برقراری تماسهای ناشناس به راحتی امکان پذیر است ، زیرا پیشوندهای این شماره های دیجیتال بیشتر مربوط به انگلیس و کانادا است و برای هویت ایرانی و کشف آن مشکلی وجود ندارد.

اگر شرکت های خارجی همکاری شما را مسدود می کنند و تنها دلیل این امر این است که شما ایرانی هستید و آنها این موضوع را از شماره تماس شما تشخیص می دهند ، شما فقط یک راه دارید و آن استفاده از یک شماره مجازی است.
اگر شرکت های خارجی همکاری شما را مسدود می کنند و تنها دلیل این امر این است که شما ایرانی هستید و آنها این موضوع را از شماره تماس شما تشخیص می دهند ، تنها یک راه وجود دارد و آن استفاده از یک شماره دیجیتال است.

در مجازاتهای خارجی با شماره مجازی ثبت نام کنید شماره مجازی خرید
همانطور که می دانید ایران توسط بسیاری از کشورهای خارجی تحریم شده است. به همین دلیل است که گاهی اوقات برای ما مشترک نمی شود از خدمات آنها. زیرا برای ثبت نام باید کد را وارد کنید و کد ایرانی نیز یک مجازات است و بعضی اوقات در لیست کدها قرار ندارد.

بهترین کار برای انجام چنین شرایطی استفاده از شماره مجازی مجازی انگلیس است. به این ترتیب می توانید به راحتی در خدمات ذکر شده مشترک شوید و لذت ببرید!

نحوه ثبت نام و ایجاد شماره مجازی
اکنون که با مزایای این شماره های مجازی آشنا هستید ، احتمالاً می خواهید یکی از این شماره ها را در اختیار داشته باشید زیرا ممکن است در آینده مفید باشد.

به طور معمول ، خدماتی که یک شماره مجازی ارائه می دهند به شما کمک می کنند با ساختن یک شماره مجازی به راحتی به هدف خود برسید. البته بعضی اوقات خدمات بدون ایجاد برنامه شماره مجازی خدمات خود را ارائه می دهند و شما فقط باید با مراجعه به وب سایت آنها یک شماره مجازی ایجاد کنید.

بهترین برنامه ساخت شماره مجازی برای همه کشورها
بهترین برنامه ای که برای تهیه شماره مجازی خرید دیجیتالی رایگان در سال 2018 به شما پیشنهاد می شود ، نرم افزار TextNow است.

خوشبختانه ، برنامه سازنده شماره مجازی رایگان TextNow برای سیستم عامل های اندروید و آیفون در دسترس است.

با داشتن یک شماره مجازی رایگان ، می توانید یک پیام تماس بگیرید و ارسال کنید و حتی آن را به خط اصلی خود منحرف کنید.
با داشتن یک شماره مجازی رایگان ، می توانید یک پیام تماس بگیرید و ارسال کنید و حتی آن را به خط اصلی خود منحرف کنید.

منبع : لینک

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *