[ad_1]

هیچ نیست بیل گیتس. آن را به تجار الماس آفریقای جنوبی یا بارون نفت عربستان سعودی یا نه. جهان پرداخت بالاترین شغل است خرچنگ ماهیگیری در آلاسکا است. بسیار سرد و آب های آلاسکا خط ساحلی خانه واقعی ماهیگیری goldmine و خرچنگ ماهیگیری در آلاسکا شده است به درستی لقب بزرگ گذشته طلا سراسیمه بر روی زمین است.

خرچنگ ماهیگیری مهمترین آلاسکا تجاری صدف صنایع. آبهای آلاسکا به ویژه دریای برینگ, Bristol Bay, هلندی بندر و کودیاک و Aleutian به غنی نعمتهای خرچنگ: تنر رندولف و مشهور آلاسکا پادشاه خرچنگ.

انواع مختلف از آلاسکا خرچنگ بسیار زیاد دارای ارزش تجاری و آلاسکا پادشاه خرچنگ در خاص باارزش ظرف در جهان آشپزی, ارزش به عنوان بسیار به عنوان خاویار یا فرانسوی شراب. ما و ژاپنی رستوران اصلی وارد آلاسکا پادشاه خرچنگ در جهان است.

یک ایده از ارزیابی خرچنگ ماهیگیری در آلاسکا را می توان به دست آورد از این واقعیت است که چاشنی ماهیگیر می تواند امید به طناب در US$50000 ارزش گرفتن در یک دوره هشت هفته.

تجاری خرچنگ صنعت ماهیگیری در آلاسکا تا به حال خود را آغاز راه بازگشت در سال 1950. بازده بودند امیدوار کننده از این منطقه به سرعت جذب صدها نفر از ما قایق های ماهیگیری. 1980s شدند و روزهای اوج خود خرچنگ ماهیگیری در آلاسکا است. در این دوره از پادشاه خرچنگ رونق قایق ماهیگیری کاپیتان به طور منظم به دست آورده US$150000 در یک فصل و خرچنگ قایق های ماهیگیری افتخار سونا, موسیقی و سیستم های مایکروویو.

اما در سال 1983 آلاسکا پادشاه خرچنگ صنعت سقوط کرد بدون هیچ دلیل روشنی. بدترین رکود در ماهیگیری تاریخچه آن ماهیگیران مجبور به نگاه به جایگزین ماهیگیری منابع. بنابراین آلاسکا ماهیگیری تجاری شاخه یا به ماهی قزل آلا و نوعی ماهی پهن یا bairdi و opilio دو نوع تنر خرچنگ.

پس از آن آلاسکا ماهیگیری خرچنگ تجارت نگاه کرد تا کمی با سال 2001 در آوردن 23.2 میلیون پوند از ماهیگیری سهام به ارزش US$36 میلیون. اما خرچنگ ماهیگیری در آلاسکا همچنان به فرمان بالاترین پرداخت بسته در جهان است.

اما این تنها گلگون جانبی برای این کار است. خرچنگ ماهیگیری در آلاسکا یکی از خطر ناک ترین از تمام مشاغل در جهان است. به ماهی خرچنگ در یخبندان آب های اقیانوس قطب شمال در درجه حرارت زیر صفر با امواج تپش خرمن کوبی بر روی عرشه و حول قایق ماهیگیری treacherously و یخی بادها زوزه به طور مداوم نیاز به یک تنومند قلب و قادر بدن. بعلاوه کار خود را شامل خواهد شد مذاکره عظیم خرچنگ گلدان و کویل از خط همراه لغزنده عرشه.

هر عضله و تار و پود بدن کشیده شده است را به دسته شمشیر و خستگی به نقطه شکست شایع است. فلج اندام خرد انگشتان دست و دنده شکسته پاها اصلی کرایه در خسته کننده 20-21 ساعت برنامه های روزانه, در حالی که مردان سرنگونی دریا غیر معمول نیست حوادث یا نه. در واقع هر سال وجود دارد برخی از تلفات در این سفر ماهیگیری.

اما با وجود تمام سختی وجود دارد هیچ قحط و غلا از مردان به دنبال اشتغال در این ماهیگیری تجارت است. خرچنگ ماهیگیری در آلاسکا همچنان haloed به زمین.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.