[ad_1]

اطلاعات پس زمینه به امارات متحده عربی و دبی: –

دبی یکی از هفت متحده را تشکیل می دهند که امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در آن واقع شده است در خاورمیانه است. امارات متحده عربی هم مرز با خلیج عمان و خلیج فارس واقع شده است و بین عمان و عربستان سعودی است. امارات متحده عربی تشکیل شده بود در سال 1971 توسط و سپس ” Trucial متحده پس از استقلال خود را از بریتانیا.

امارات متحده عربی است که توسط یک اداره عالی شورای حکام به شورای ساخته شده است تا از هفت تفريح و آنها انتصاب نخست وزیر و کابینه برای کشور است. با وجود اینکه در نهایت توسط شورای عالی به عنوان با دیگر شش کشور دبی حفظ زیادی به درجه ای از استقلال از امارات متحده عربی که آن را می آید به طور کلی تصمیم گیری برای این شهر توسعه است.

نفت برای اولین بار کشف شده در امارات متحده عربی در 1950s قبل از این که اقتصاد این کشور ساخته شده بود در ماهیگیری و صید مروارید از سال 1962 زمانی که ابوظبی شد, برای اولین بار از امارات به شروع صادرات نفت اقتصاد کشور شده است به طور کامل تبدیل شده است.

شیخ زاید است که رئیس جمهور امارات متحده عربی از زمان آغاز آن به سرعت درک پتانسیل های اقتصادی کشور از صنعت نفت. او ادامه داد: به اطمینان حاصل شود که هر یک از امارات سود حاصل از نفت در تولید ثروت او اصرار بر سرمایه گذاری مجدد از درآمدهای نفتی به, بهداشت و درمان, سیستم, سیستم آموزش و پرورش و به طور کلی ملی زیرساخت ها است.

توسعه صنعت نفت منجر به هجوم زیادی از کارگران خارجی به امارات متحده عربی, در واقع دبی جمعیت است که سریع ترین رشد را در جهان و خارجی جمعیت باعث می شود تا حدود سه چهارم از کل امارات متحده عربی جمعیت! به عنوان یک نتیجه مستقیم از این واقعیت امارات متحده عربی یکی از لیبرال ترین کشورها در حوزه خلیج فارس با دیگر فرهنگ ها و اعتقادات قابل تحمل است. دبی نیز سریع به درک نیاز برای تنوع. نفت در این منطقه پیش بینی شده است که تنها به گذشته برای حدود 30 سال و تا دبی با موفقیت سوار بر یک عمده تنوع برنامه با هدف توسعه صنایع و شرکت های تجاری به جای نفت به عنوان درصدر کالا از اقتصاد دولتی است.

آب و هوا در دبی زیر گرمسیری و خشک مانند. این شهرستان برخوردار است و تقریبا در طول سال آفتابی و آسمان آبی است. باران نادر است و اگر آن را نشانی از سقوط این آبشار در زمستان.

درجه حرارت از محدوده پایین 10°C شدید تابستان اوج 48°C. متوسط حداکثر دمای روزانه در ژانویه 24°C و متوسط حداکثر دمای روزانه در ماه ژوئیه 41°C هنگامی که درجه حرارت بسیار بالا است.

در مورد شهر دبی

دبی به رسمیت شناخته شده است به عنوان تجاری و گردشگری پایتخت امارات متحده عربی است و در سطح جهانی به عنوان یکی از پیچیده ترین, مربوط به اینده و جهان وطنی شهرهای جهان در دبی واقع چیزی است که از یک پدیده! آن است که یک عرب مسلمان جامعه با سریعترین رشد خارجی جمعیت در جهان و آن را با موفقیت توسعه هماهنگی از طریق تنوع قومی. این یک شهرستان بی نظیر با سطح اقتصادی انرژی و معماری جاه طلبی منحصر به فرد شهرستان از تضاد که در آن مدرن ترین معماری خیره کننده و آسمان خراش ایستاده در کنار سنتی عربی سازه.

تجارب و جاذبه های موجود در دبی متعدد و متنوع هستند. از مایل از معصوم زیبا سواحل شنی سفید به غنی عجیب و غریب عرب, میراث, از هیبت الهام بخش عظمت صحرا به پر جنب و جوش بین المللی, میله, رستوران ها و کاباره ها – یک بازدید کننده به دبی تضمین شده است باور نکردنی هرگز به فراموشی سپرده شود تجربه.

در سال 2003 دبی انتخاب شد امن ترین مقصد تعطیلات در جهان توسط Conde Nast Traveller magazine و در واقع در دبی است که به رسمیت شناخته شده در سطح جهان به عنوان یکی از امن ترین شهرستانها در جهان است. زندگی در دبی شما را پیدا خواهد کرد که آن را تقریبا بدون جرم و جنایت با پلیس دوبی حصول اطمینان از ایمنی شخصی و امنیت است. هر کسی مجرم از ارتکاب یک جرم جدی به شدت مجازات خواهد شد. الکل و مواد مخدر مرتبط با جرائم در نظر گرفته شده جدی است.

اقتصاد شهر دبی است که عمدتا خدمات محور اقتصاد با هر کسب و کار ملایمت از بانکی به ارتباطات از راه دور ارائه شده است. بین المللی تجاری و صنعتی به طور جدی به تشویق از طریق ارائه مطلوب مالیات مزایای دریایی, وضعیت, متخصص مناطق آزاد تجاری و غیره. های اخیر پروژه های نوآورانه در این شهرستان عبارتند از: بنیاد شهر رسانه های دبی و شهر اینترنت دبی آوردن فن آوری قرن 21 به دبی در جهان اولین ‘منطقه آزاد’ به طور کامل اختصاص داده شده به کسب و کار الکترونیکی.

روز به روز زندگی در دبی

محل اقامت

اگر شما با توجه به در حال حرکت به دبی یکی از اولین افکار را بدون شک می تواند پیدا کردن جایی برای زندگی می کنند. این چیزی است که شما پیدا کردن بیش از حد روی حیله و تزویر وجود دارد بسیاری از شرکت های تبلیغاتی اجاره مسکن در بخش طبقه بندی شده از روزنامه های محلی و ارائه آنها همه چیز را از ویلاهای خصوصی به آپارتمان لوکس و یا حتی به اشتراک گذاشته اقامت. خود را هر چه بودجه و شیوه زندگی مورد نیاز متخصص جابجایی و شرکت های مسکن خواهد بود مطمئن باشید به چیزی به شما کمک کنند. اگر شما ترجیح می دهید برای پیدا کردن محل اقامت خود را به بخش خصوصی و جلوگیری از هر گونه هزینه های آژانس بسیاری از مردم استفاده از سوپر مارکت تابلو برای تبلیغات و یا درخواست اقامت.

در نظر است که از مناطق شهرستان ارائه این نوع از محل اقامت شما بعد از جمیرا ام Sequiem و صفا منطقه پارک در حال مجلل و ارائه ویلا-نوع مسکن. ساتوا و گارهود نیز ارائه ویلاهای اما کمی ارزان تر است. Rashidiya, میردیف و آل قوز عمدتا عربی مناطق و در واقع آنها جذب مقدار زیادی از شرح.

اگر شما پس از یک آپارتمان محبوب ترین مناطق اطراف فرز دبی, جاده شیخ زاید با آپارتمان ارزان تر در دسترس هستند در دیره, ساتوا و کرامه. برخی از منحصر به فرد آپارتمان تحولات پیشنهاد مشترک بدنسازی و استخر و امکانات همراه با گاراژ پارکینگ اتومبیل و مانند آن.

آموزش و پرورش

اگر شما با توجه به در حال حرکت به دبی با خانواده و علاقه مند به پیدا کردن در مورد سیستم آموزش و پرورش و در دسترس بودن و کیفیت مدارس, یکی از بهترین راه هایی است که به اطراف بپرسید! به دلیل تعداد شرح در دبی وجود دارد در واقع تعداد زیادی از مدارس ابتدایی و متوسطه که از آن شما می توانید به را انتخاب کنید. بیشتر مدارس خصوصی هستند هزینه پرداخت مدارس و واقعا بهترین راه برای گرفتن ایده از شهرت یک مدرسه است که به درخواست دوستان و همکاران و شرح دیگر که در دبی زندگی می کنند. بسیاری از مدارس نیز باید وب سایت خود را که در آن شما می توانید اطلاعات در مورد برنامه درسی آنها به دنبال, پس از برنامه های مدرسه و غیره.

وقتی که می آید به ثبت نام فرزند خود در امارات متحده عربی وجود دارد چند محدودیت شما باید آگاه باشند از. برای مثال شما مجاز به تغییر مدرسه فرزند خود را در طول سال تحصیلی…مگر اینکه تایید شده توسط وزارت آموزش و پرورش و شرایط ویژه. این به این معنی است که شما باید مطمئن شوید که مدرسه شما انتخاب می کنید برای کودک شما قطعا آنها کت و شلوار. یکی دیگر از محدودیت شما باید آگاه باشید از این است که شما در حرکت به دبی و یا بعد از 1st ماه مه هر سال شما نمی توانید ثبت نام فرزند خود را به تحصیل در سیستم که در آن سال. به جای آن شما باید برای ثبت نام برای آغاز سال تحصیلی جدید است که معمولا در آغاز ماه سپتامبر است.

سلامت

یکی دیگر از توجه شما ممکن است اگر به فکر نقل مکان به دبی ممکن است دولت از سیستم مراقبت های بهداشتی در دسترس وجود دارد. این منصفانه است که می گویند که دبی بسیاری از بسیار مجهز بیمارستان و عمل جراحی. دبی, وزارت بهداشت و خدمات پزشکی اجرا می شود دبی رشید المکتوم و Al Wasl بیمارستان با دبی بیمارستان یکی از بهترین مراکز پزشکی در کل خاورمیانه است. Al Wasl است, زنان و زایمان و زایمان بیمارستان.

وزارت بهداشت نیز اجرا بیمار درمانگاه و یا جراحی و علاوه بر این تعدادی از کیفیت بیمارستان های خصوصی در دبی ارائه در داخل و خارج بیمار امکانات – به عنوان مثال آمریکا و Welcare بیمارستان. به طور کلی هر دو خصوصی و عمومی ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی در دبی کلاس اول.

کار

کار در دبی شما لذت بردن از مالیات حقوق و دستمزد و تمام فروشگاه کالا می تواند خریداری شده در مالیات بر قیمت ساخت آن فوق العاده جذاب شهر بین المللی کارگران و شرکت های بین المللی. فرصت های شغلی در دبی و متنوع و فراوان به خصوص پس از ارسال شده از رسانه ها و اینترنت شهرستانها…دبی یک شهر گسترش افق دید خود در بی نظیر هستند.

آن مهم است به ذکر است که برخی از کشورها در سراسر جهان به قوانین مالیاتی را قادر می سازد آنها را به مالیات خود را به اتباع خود در سراسر جهان درآمد. مهم است که به بررسی وضعیت خود را با یک بین المللی حسابدار قبل از مصرف تا اشتغال در این شهرستان است.

شیوه زندگی

دبی پر رونق و جمعیت مهاجرین که بیشتر از خود مالیات رایگان شیوه زندگی در این شهرستان شگفت انگیز از فرصت. زندگی شبانه در این شهر بسیار عالی است با میله کوکتل, شراب, میله, میله مضمون و معمولی انگلیسی یا ایرلندی بارها در دسترس است که بسیاری از ارائه مواد غذایی و سرگرمی نیز هست.

بالا و استاندارد های بین المللی آشپزی در دسترس است در این شهر بسیاری از رستوران ها و اگر شما به دنبال برای پر جنب و جوش سرگرمی شب متعدد وجود دارد, کلوب های شبانه در اطراف شهرستان. برخی از باشگاه ها جذب دی جی های بین المللی وجود دارد همچنین خاورمیانه و آسیایی, کاباره ها ارائه سرگرمی های با خوانندگان و رقصندگان. دبی همچنین از تور بین المللی آواز و سرگرمی اعمال است که تهیه کردن به همه سلیقه ها و سنین…از تئاتر سنتی گروه باله از اپرا بین المللی راک و پاپ باند – همه بازدید کنندگان به طور منظم به امارات متحده عربی.

شما می توانید مطمئن باشید از هیجان انگیز با سرعت از زندگی در دبی و استاندارد بالای زندگی.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *