[ad_1]

اکثر خانواده ها در خدمت مواد غذایی سنتی که مربوط به میراث فرهنگی خود را در طول تعطیلات. من اسکاندیناوی بنابراین ما در خدمت اسکاندیناوی کرایه. اسکاندیناوی شناخته شده برای خود را smorgasbords و این چیزی است که من به یاد داشته باشید بیشتر به عنوان یک کودک. سنت های کریسمس برای شروع با کودکان در ذهن است ialways بهترین دلیل برای ساخت یک وعده غذایی خوب است که آنها را به یاد داشته باشید و حمل از طریق نسل. Presulta دستور العمل برای گوشت قرص نان در راه من و به اشتراک گذاری آن را با شما.

دستور العمل های کریسمس و سنت برای آلمانی ها شبیه وعده های غذایی پس از این دستور می تواند در نظر گرفته شده برای آنها را به عنوان به خوبی من فکر می کنم.

من معمولا در خدمت smorgasbords در شب کریسمس نگه داشتن آن نور برای هضم و روز بعد. مادر من در قانون در خدمت فوق العاده اسکاندیناوی شام در روز کریسمس. یکی از thngs او می بالد خودش است “Presulta”, گوشت, مخلوط, نوع دستور غذا برای meat loaf. آن را به یک فرم چوبی خدمت کرده و با سرکه. آره درست است سرکه.

دستور غذا برای این meat loaf به نام Presulta است گوشت گوساله در آن است. اه من باید اعتراف کنم که اذیت زیادی به من! من تحریم گوشت گوساله برای همیشه لطفا برای. من فقط نمی خواهم راه آنها آن افزایش کمی گوساله بله می دانید ؟ من اعتراف می کنم هر چند که در روز کریسمس من رد این تعطیلات کرایه که مادر من در قانون با این نسخهها کار سخت برای آماده شدن. می توان آن را بدون گوشت گوساله و به جای آن به طور منظم با گوشت گاو? من نمی دانم. من فکر می کنم آن است که ارزش امتحان کنید و شاید روزی من خواهد شد.

“Presulta”

2 پوند گوشت خوک کون

2 پوند ساقه گوشت گوساله

2 پوند گوشت گوساله

ادویه:

1/2 TBls. فلفل

3 برگ سرخ مایل به قرمز

1/2 TBls. فلفل شیرین

4 قاشق چایخوری. نمک

جوش گوشت با هم در یک قابلمه بزرگ با ادویه. آب باید به اندازه کافی برای پوشش دادن گوشت. را به جوش و بجوش و خروش آمدن به مدت دو ساعت یا تا زمانی که مناقصه. اجازه دهید سرد در مایع است. قطع به یکی یکی قطعات اینچ. ترک برخی از چربی گوشت خوک اما نه گوشت گوساله. خط قرص نان تابه با پارچه که به اندازه کافی بزرگ است به طور کامل پوشش بالای گوشت یک بار خورده ، تقسیم گوشت و آب را به تابه (وجود دارد باید به اندازه کافی آب برای پوشش فقط گوشت) پوشش بالا با پارچه. محل سنگین وزن در بالا به فشار و جمع و جور این دستور العمل برای گوشت قرص نان به نام Presulta.

این باید چند روز قبل از خدمت.

در خدمت سرد است. برش به برش و خدمت با ظرف سرکه سفید نم نم به بیش از بالا. این سرکه که باعث می شود تفاوت واقعی.

~~*~~

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *