[ad_1]

مرحله آماده برای بازی های کشورهای مشترک المنافع در دهلی نو. مردم دهلی نو در حال آماده استقبال از ورزشکاران و بازدید کنندگان است. دهلی فرهنگ و روح و روان است که به خوبی شناخته شده در سراسر. بناهای بازار معابد پارک ها و استادیوم ها همه آماده هستند تا به سحر و جادو. هر روز چیزی جدید ارائه شده است با برتری کامل و بالقوه است.

علاوه بر همه این ها مهم ترین بخش این است که لذت با شادی و سرور. دهلی نو, رستوران ها, میله, بارها, هتل های 5 ستاره باعث می شود که دهلی نو در شیوه زندگی پس از خیره کننده است که نمی توان اقامت غیر فعال اینجا. پس از همه لذت بردن از رومینگ غیبت اما در پایان روز هر کس نیاز دارد یک وعده غذایی کامل با رضایت کامل. زندگی در مورد درگیر شدن در برخی از مواد غذایی بزرگ و این دقیقا همان چیزی رستوران ها در دهلی نو برای کار.

برخی از سالن که بیرون می آیند در چند سال گذشته در دهلی نو مانند بازار انتخاب شهر پیاده روی برای خرید گاه به گاه, لوکس, خرید در DLF Emporio پارک های تفریحی و تم مقصد Dilli Haat برای برخی از چیزهای شگفت انگیز از نقاط مختلف کشور است که تمام مجموعه به شما یک نوسان بزرگ! اگر شما احساس می کنید مانند تماشای فیلم وجود دارد بسیاری از گزینه های در مناطق مختلف است. هاردکور, غذاهای مختلف رستوران ها در دهلی معروف هستند برای بسیاری از آنها هستند که باید سعی کنید. برخی از آنها We2 Pind Balluchi و شهری Pind ،

اگر شما در حال آمدن خود را با خانواده و بچه ها فراموش نکنید که برای رفتن به کودکان خانواده مکان هایی مانند باغ وحش و موزه های مختلف اصطبل دولت قرار داده شده در مکان های مختلف در دهلی نو مانند کننوقت محل دهلی Hatt سبز پارک نهرو محل Lajpat Nagar, Delhi دانشگاه و غیره. به مناسبت بازی های کشورهای مشترک المنافع. همچنین سعی کنید از برخی از رستوران ها در دهلی نو که در خدمت برخی از مواد غذایی خوب است که بچه ها را دوست دارم از سریع ناهار خوری به بستنی و yoghurts و برخی از فانتزی دسر است که یک ایده خوب است. دهلی نو در رستوران ها و دهلی نو در باشگاه خدمت معتبر غذاهای هندی; دهد گزینه ای را انتخاب کنید و با سلیقه است. پس خود را به دهلی نو سفر به یاد ماندنی و خنده دار در دسترس نباشد.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *