واقعیت مجازی یکی از جذاب ترین خرید هدست واقعیت مجازی اینجا کلیک کنید مباحث در فن آوری مدرن است که هدف آن فراهم آوردن محیط شبیه سازی شده با کمترین تفاوت ممکن در دنیای واقعی است. در این میان عینک واقعیت مجازی (یا هدست واقعیت مجازی) خرید هدست واقعیت مجازی از متداول ترین محصولاتی است

عینک واقعیت مجازی

 

که در این گروه طراحی و تولید می شود. کارایی و عملکردی که این فناوری می تواند به همراه داشته باشد ، نه تنها توانسته است توجه بسیاری از غول های فناوری جهان را به خود جلب کند ، بلکه بازیگران هوافضا ، نظامی ، آموزشی ، خودرویی و سایر موضوعات جالب خرید هدست واقعیت مجازی با ارزش سرمایه گذاری بالا را نیز به خود جلب کند. شرکت هایی مانند گوگل ، سامسونگ ، سونی ، HTC ، Oculus یا حتی فیس بوک بزرگترین سرمایه گذاران در این زمینه طی سالهای اخیر بوده اند. البته نقطه عطف این محصولات به ورود گوگل به این بازار برمی گردد. با معرفی پلتفرم Google Cardboard در رویداد I / O در سال 2014 ، گوگل خرید هدست واقعیت مجازی زمینه ورود حتی شرکت های کوچکتر را به این عرصه هموار کرد.

خرید vr برای pc

 

هدست واقعیت مجازی Google Cardboard

به طوری که امروزه شاید بیش از صد مارک مختلف در این گروه از محصولات در سراسر جهان عرضه می شود. خرید هدست واقعیت مجازی خوشبختانه هدست های VR در بازار ایران نیز به وفور یافت می شوند ، اما س theال این است که در ازای هزینه ای که قصد دارید برای خرید هدست واقعیت مجازی بپردازید ، چه ویژگی ها و قابلیت هایی باید در اختیار شما قرار گیرد؟ یا بهترین گزینه ای که می تواند در محدوده قیمتی که در نظر دارید ارائه شود؟ خرید هدست واقعیت مجازی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هدست های واقعیت مجازی و همچنین ویژگی ها و قابلیت های مختلف آنها ، ادامه مطلب را بخوانید.

آشنایی با هدست های واقعیت مجازی
اول از همه ، بهتر است هدست های واقعیت مجازی را به دو دسته اصلی هدست واقعیت مجازی مبتنی بر صفحه و هدست واقعیت مجازی مبتنی بر صفحه تقسیم کنیم. خرید هدست واقعیت مجازی ایده آل ترین روش برای کارکرد هدست واقعیت مجازی نمایش تصاویر موجود در قالب تصاویری است که چشم انسان می تواند ببیند. اکنون هرچه این نمایش به تصاویری که انسان ها در دنیای واقعی می بینند نزدیکتر باشد عملکرد هدست بهتر است. یکی از پارامترهای اصلی در نحوه نمایش این تصاویر ، زاویه دید است. زاویه دید هدست های واقعیت مجازی خرید هدست واقعیت مجازی از 80 درجه شروع و در 120 درجه به پایان می رسد. بیشترین زاویه دید 90 درجه است.

خرید htc vive

 

راهنمای خرید هدست واقعیت مجازی

در هدست های 90 درجه با چرخش 360 درجه سر ، می توانید دقیقاً کل محیط 3D را با یک چرخش نشان دهید. چرخش سر یکی از راه های ارتباط کاربر با دنیای واقعیت مجازی است. مانند دنیای واقعی ، برای تعامل خرید هدست واقعیت مجازی بهتر با محیط به ورودی هایی مانند دیدن ، شنیدن ، لمس کردن و … نیاز داریم. بنابراین ، سخت افزارهای مختلفی برای هدست های واقعیت مجازی طراحی شده اند که به عنوان ورودی به این دستگاه ها عمل می کنند. هدست های سطح پایین واقعیت مجازی از نظر سخت افزاری از فناوری پیشرفته چندانی برخوردار نیستند و قسمت اصلی این دستگاه ها مربوط به کاربردهای آنهاست. با معرفی پلتفرم Google-Cardboard ، گوگل امکان استفاده از امکاناتی مانند تماشای فیلم های 360 درجه ، خرید هدست واقعیت مجازی بازی های سه بعدی و برخی موارد خاص با قاب ساده ، دو لنز و گوشی هوشمند را برای کاربران فراهم کرده است.

واقعیت مجازی دیجی کالا

 

. اما در هدست های میان رده و گران خرید هدست واقعیت مجازی قیمت VR ، با افزودن سخت افزار و ورودی های جدید ، بسیاری از ویژگی های مختلف به واقعیت مجازی اضافه می شوند که مرز بین واقعیت و دنیای مجازی را بیش از هدست های ارزان تر و گران قیمت محو می کنند. به طوری که در استفاده طولانی مدت از این دستگاه ها ممکن خرید هدست واقعیت مجازی است کاملاً فراموش کنید که در یک محیط شبیه سازی شده قرار دارید.

راهنمای خرید هدست واقعیت مجازی

برگردیم به سخت افزار و ورودی های این دستگاه ها. خرید هدست واقعیت مجازی تمام ورودی های استفاده شده تا به امروز برای این دستگاه ها شامل موارد زیر است:

خرید عینک واقعیت مجازی سامسونگ

 

ردیابی حرکت سر
ردیابی حرکت چشم
ردیابی حرکات دست
دسته ها و کنترل کننده های بازی
صدا
دکمه
سنسور لمسی
هدست های واقعیت مجازی ارزان قیمت مانند VR Box II که روی پلتفرم Google اجرا می شوند ، فقط از ورودی ردیابی چشم و چشم و گاهی اوقات از یک دکمه روی هدست استفاده می کنند. هدست های میان رده مانند خرید هدست واقعیت مجازی Samsung Gear VR و LG 360 VR اغلب دارای ورودی های ردیابی حرکت چشم و سر ، سنسور لمسی و یک دکمه هستند. سرانجام ، هدست های گران قیمت مانند Sony PSVR و Oculus-Rift ، که اکثر آنها با صفحه نمایش اختصاصی خود عرضه می شوند ، علاوه بر موارد فوق دارای ورودی کنترلر خرید هدست واقعیت مجازی ، صفحه بازی و ردیابی حرکات دستی هستند.

عینک واقعیت مجازی شیائومی

هر یک از این ورودی ها می توانند در موارد استفاده خاص نقش داشته باشند. به عنوان مثال ، اگر طرفدار بازی های سه بعدی هستید و می خواهید از این امکان در دنیای مجازی لذت ببرید ، باید هدستی بخرید که حداقل دارای خرید هدست واقعیت مجازی ورودی کنترلر و صفحه بازی باشد ، یا اگر استفاده اصلی شما تماشای 360- باشد فیلم های درجه ، لمس ورودی سنسور یا دکمه ها برای کنترل فیلم مفید هستند. در ادامه با معرفی هزینه خرید هدست واقعیت مجازی خرید ، معرفی جامع تری از هدست های واقعیت مجازی را با معرفی برخی محصولات مناسب معرفی خواهیم کرد.

هدست واقعیت مجازی ارزان
شکی نیست که همه هدست های ارزان قیمت VR از خرید هدست واقعیت مجازی پلتفرم Google Cardboard استفاده می کنند و از نظر سخت افزاری و طراحی ، تفاوت زیادی وجود ندارد

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *