[ad_1]

باشگاه استقلال قصد دارد در هفته آینده طلب بویان نایدونف و وینفرد شفر را از طریق دو اسپانسر خود پرداخت کند تا خطری متوجه باشگاه نشود.

باشگاه استقلال با دو پرونده شکایت بویان نایدونف و وینفرد شفر روبه روست که پرداخت مطالبات آنها نزدیک 750 هزار دلار برای استقلال هزینه خواهد داشت و با قیمت دلار امروز چیزی نزدیک به 17 میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.
پیش از این عنوان شد بویان هافبک مقدونیه ای پیشین تیم فوتبال استقلال کیفیت پایینی داشت و به دلیل سهل انگاری مدیران وقت باشگاه و در شرایطی که می توانستند با 30 هزار دلار و قیمت آن زمان دلار قراردادش را فسخ کنند، اما امروز باید 330 هزار دلار با قیمت دلار امروز پرداخت کنند. 
باشگاه استقلال با فیفا رایزنی کرده است که تا 200 هزار دلار از محل درآمدهای خود را به طلب بویان اختصاص دهد و مابقی را خودش پرداخت کند تا محرومیت آبی پوشان از سه پنجره نقل وانتقالاتی برداشته شود.
علاوه بر این وینفرد شفر سرمربی آلمانی پیشین استقلال طلب 620 هزار دلاری دارد. باشگاه استقلال با توجه به فرصت یک هفته ای برای پرداخت طلب شفر، از طریق یکی از اسپانسرها و همچنین تأمین منابع مالی لازم 750 هزار دلار طلب بویان و شفر را پرداخت کند تا دیگری خطری متوجه باشگاه استقلال نباشد.

[ad_2]

Source link

Tagged : # #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *