[ad_1]

Food اشتها آور است زمانی که شما در دبی.

برای درست foodie هیچ sincerer love than the love برای مواد غذایی است. اختصاص امارات-دبی یک موزاییک از چند ملیتی غذاهای با بیش از هفت هزار رستوران در خدمت به 200 گونه از منوها و یک قلب گرم شدن مهمان نوازی.

با این وجود در دبی, همه چیز برای ارضای گرسنگی خود را چنگال از شیرین دلخوشیها به اسنک نیمه شب همه چیز به آسانی قابل حصول از همه در سراسر جهان بدون جسارت بیش از حد دور از خانه خود را. این شهرستان است که باید بازدید و مقصد برای هر سلیقه اکسپلورر. این یک شیرجه رفتن به یک اقیانوس عظیم بی شماری گوارا مکان برای خوردن. اما منوها نه تنها محدود به خاورمیانه لیست از گزینه. نیز آن است که فوق العاده آسان برای پیدا کردن غذاهای بین المللی است که عبارتند از مکزیکی/چینی/ هندی/درهم ، تهیه شده در معتبر راه های منطقه ای سرآشپزها. با رو به رشد هجوم شرح و گردشگران متنوع قومیت که شروع به اعطای مواد غذایی خود را با توجه, در حال حاضر تحسین دبی فوق العاده و پز hub.

به نام چند سرآشپزها مشهور مانند – Jamie Oliver, Gary Rhodes Silvena رو Pierre Gagnaire Sanjeev Kapoor, Yannick Alléno که بدون پوشش خود را franchises در شهر آشکار دبی به عنوان یک ایده آل آشپزی مقصد. اینجا شام فرصتی برای تجربه برخی از معتبر آماده سازی است که عمدتا در خدمت اسراف شمارنده از جاده شیخ زاید. این که آیا شما در جستجوی یک گیاهخوار و یا گیاهی آشپزخانه و یا اگر شما یک عاشق گوشت, همیشه وجود دارد یک رمان توپی با فوق العاده مجموعه ای از گزینه ها را تجربه کنید. حتی اگر هر کسی می تواند به معنای واقعی کلمه در یک ولگردی و قانونی شکنی از کافه به کافه ها و مکان های مختلف دیگر فقط سعی کنید از ظرافت خاص. نه محدود به پایان ناهار خوری در پشت بام این برج و همچنین در سمت خیابان مفاصل آن شبیه به درمان جوانه های چشایی شما. می شود آن را یک کباب ترکی یا Biriyani, Zafrani چای یا قلیان, این شهرستان از eateries به اندازه کافی به شما ارائه می دهد بر روی یک صفحه گرامافون.

بعلاوه به منظور تشویق فرهنگ غذایی دبی همچنین دارای چند رستوران مانند Al Dhiyafa Al مونا Boulvar کاپوچینو, Dusit دلی Mistral, اسلون, Zaatar W Zeit که خدمت 24 ساعته ناهار خوری بین المللی انتخاب از غذاهای. در این شهر تعداد زیادی از مردم بستگی دارد و تحویل سریع نیش. برای این کار چند کاربر پسند برنامه های مانند Zomato و Time Out Dubai ارائه گردیده دسترسی به مکان ها و رستوران ها و کمک به کاربران در فیلترینگ این مکان به عنوان در هر وضع خود آشپزی بودجه و یا فاصله. برای مطمئن شوید که این پر زرق و برق انواع چند ملیتی آشپزخانه چیزی است که شما به سختی کشف در هر جای دیگر در یک بار از دبی.

بنابراین ماندن در اینجا ساخت یک رابطه با مواد غذایی و Foodirati!

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *