[ad_1]

استرالیا شیک و جنوب شهر است و پناهگاه برای دوستداران خوب آشپزی.ملبورن به خصوص بندر ملبورن دارای برخی از بهترین غذاهای رفتار ارائه دهد. شیرجه رفتن در و ذهن خود را boggled با گزینه های متعدد.

هنرستان رستوران ملبورن

آدرس: 8 Whiteman خیابان سوتبنک

تلفن: +61399095317

هنرستان ملبورن می دهد جهانی تجربه آشپزی با بهترین دکور در قلب ملبورن سوتبنک. آن است که یک محل لذت بخش بود و به صورت انفرادی و شام, زوج ها و یا گروه های کوچک به طور یکسان. انتظار لذیذ غذاهای دریایی, هندی, سالاد, مدرن استرالیا و خیلی بیشتر. اگر شما به دنبال یک وعده غذایی بوفه این رستوران این است که مطمئن شوید که به لطفا. بدون رزرو مورد نیاز است اگر شما در حال رفتن وجود دارد برای صبحانه پیاده روی تنها. چای بعد از ناهار و شام رزرو ضروری است.

Rubiras در رستوران چلچله ملبورن

آدرس: بندر ملبورن-192 ایستگاه سنت

: شمال ملبورن-480 ویکتوریا سنت

تلفن: پورت ملبورن-(03) 96462746

: شمال ملبورن-(03) 9329 1634

Rubiras در چلچله ملبورن یکی از بهترین رستوران غذاهای دریایی در ملبورن با فوق العاده, مکان, اتاق خصوصی در دسترس در هر دو سالن و منوهای متناسب با نیازهای شما. این که آیا شما در حال رفتن وجود دارد برای یک مناسبت خاص و یا گاه به گاه ناهار یا شام Rubria را خوراک لوبیای پر ادویه میگو محلی خلیج کالاماری, حلزون اسکالوپ, فر بو داده و درشت بهار خلیج صدف اشکال-دم و فصلی خرچنگ هستند باید سعی کنید.رستوران ارائه می دهد انتخاب عظیمی از شراب با کیفیت با قیمت بسیار مناسب به اطمینان حاصل شود که مواد غذایی تکمیل شده است کاملا. Rubiras خواهد بود مناسب برای جشن بعدی شما.

نمک دریا Degraves رستوران ملبورن

نشانی: 13 Degraves خیابان ملبورن

تلفن: (03) 96542095

این رستوران فراهم می کند مشتریان با خوشمزه ترین و بهترین کیفیت غذاهای دریایی در ملبورن با گزینه های بی پایان. سر را به نمک دریا Degraves و سفارش خودتان مناقصه کالاماری, شاداب شاه میگوی ترد چیپس سالاد تازه و یا آخرین خلقت از خود را بسیار خود را آشپز سوشی به صورت تازه و سالم و رضایت بخش غذا است. آن است که باز کردن تمام 7 روز از 10:30 صبح تا اواخر. اگر شما به دنبال نهایی سوشی ماهی و تراشه تجربه پیدا کردن یک نقطه در اینجا و خیس ملبورن احساس می کند.

جعبه Collins, رستوران, ملبورن

آدرس: 189 Collins Street, Melbourne

تلفن: +61 3 9663 0411

جعبه Collins بهترین حق بیمه دریایی رستوران غذاهای دریایی در ملبورن. آن را ارائه می دهد نه تنها تازه دریایی استرالیا اما غیر غذاهای گیاهی و گلوتن رایگان گزینه های بیش از حد. این یک رستوران با یک تحسین محیط, companionable کارکنان با درک خوبی از حس شوخ طبعی و جیب دوستانه منو. پس, دفعه بعد شما در Collins Street, بیرون مدفوع خارج از این رستوران و تماشای جهان رفتن.

Moshi Moshi, ژاپنی, رستوران غذاهای دریایی, ملبورن

آدرس: 79 Bay St پورت ملبورن

تلفن: (03) 96467288

خوش آمدید به ملبورن کلاس اول سنتی ژاپنی رستوران غذاهای دریایی. واقع در قلب از پورت ملبورن, شما می توانید به اینجا می آیند برای دلچسب در اواسط هفته ناهار سه شنبه از طریق شنبه یا تنها رها کردن برای شام. اگر شما تا به حال هوس برای گوشت گاو wagyu سالاد یا soba با تمپورا ماهی و سبزیجات, این محل می شود. و زمانی که شما تشنه بپرسید برای یک شیشه از جف مریل شیراز. رزرو پیشرفته برای شام توصیه می شود.

رضایت مندانه رستوران ملبورن

آدرس: بندر ملبورن-3/181 خیابان خلیج

: S ملبورن-252 کلرندن سنت

: South Yarra-670 نمازخانه, خیابان

تلفن: پورت ملبورن-96461020

: S ملبورن-96964025

: South Yarra-98266875

چگونه شما شروع به نقد و بررسی یک رستوران است که در وجود طولانی تر از شما ؟ بله رضایت مندانه شده است یک خانواده از ماهیگیران پس از سال 1927. این یکی از بهترین رستوران غذاهای دریایی در ملبورن ارائه می دهد که تازه از کوره خوشمزه و سالم غذاهای دریایی منوی. این که آیا آن یک خوشمزه کبابی فیله ماهی قزل آلا یا سفیداب یونانی یا سالاد اسفناج و یا سالم خدمت از برنج قهوه ای چیزی برای همه وجود دارد. آن را باز 7 روز هفته از ساعت 11 صبح تا اواخر.

قلاب را در Yarra رستوران ملبورن

آدرس: 50 رودخانه گردشگاه Yarra لبه Docklands, Victoria, 3008

تلفن: (03) 90434221

واقع در امتداد سواحل Yarra در Docklands و راست در پای Webb, پل, این رستوران ارائه می دهد آرام و لذت بخش فضای زیر کف دست همراه با صمیمی تجربه ناهار خوری داخل رستوران. منوی آن ارائه می دهد تازه ترین غذاهای دریایی, پاستا, ریزوتو, پیتزا گوشت و فصلی سبزیجات است که شما فقط نمی تواند مقاومت در برابر. بنابراین فراموش نکنید که برای متوقف کردن در قلاب برای یک لیوان چیزی درخشان با یک نمایش زیبا. شما قطعا می توانید آن را اضافه کنید به ملبورن ‘باید’ لیست.

آب شور گریل رستوران, ملبورن

آدرس: 93 Dundas Pl, آلبرت پارک ویک

تلفن: +61 3 9690 8969

درآمد میلیونها نفر است و بدون استفاده از اگر شما نمی رفتن یک قلب تحقق وعده غذا در این رستوران در ملبورن. بهترین فروش همبرگر شامل پنیر رویال های جکی جونز را تحت تند, Mex و لوکس. اگر شما می خواهید خود را ویژه صدف Tacos, غذاهای دریایی, کباب, کبابی, اهمیت و پر ماهی قزل آلا هستند توصیه می شود. این محل دارای خطوط بزرگ در طول روز پس بهتر است شما در رسیدن به اوایل و چنگ زدن نیش می زنند.

ریچموند صدف رستوران ملبورن

آدرس: 437-443 Church St, Richmond,

تلفن: +61 3 9428 5121

خوش آمدید به جهان از صدف! این رستوران در ملبورن در خدمت حق بیمه کیفیت غذاهای دریایی برای لذت بردن از همه است. خود فروشی عملیات تکمیل خرده فروشی خود را, غذاهای دریایی, نمایش دور و ماهی n’chips و یک کلاس جهانی رستوران تجربه ناهار خوری. این محل شلوغ است با خارجی ها فراوان است در الکل و مواد غذایی خوب است. خدمات محیط و خوشمزه صدف باعث می شود آن را یکی از محبوب ترین رستوران غذاهای دریایی در ملبورن تا به حال شده است وجود داشته است. شما مطمئنا نمی توانید از دست این اگر شما در ملبورن.

لا Bouffe Bar & Bistro, رستوران, ملبورن

آدرس: 268 تورک Rd, South Yarra

تلفن: +61 3 9077 2856

لا Bouffe Bar & Bistro فوق العاده خوب رستوران غذاهای دریایی در ملبورن که در آن شما می توانید تجربه واقعی فرانسوی مهمان نوازی. شما قطعا باید غیر رسمی و دوستانه و تجربه خوشمزه در اینجا. چرا که بازدید کنندگان احساس خانه بیمار برای برخی از کرم Brulée یا Clafoutis این است که در آن به آنها مراجعه کنید. طعم و مزه از غذاهای دریایی در اینجا چیزی است که شما هرگز به نظر می رسد برای پیدا کردن هر نقطه در ملبورن. جدا از همه کاره, منوی غذا وجود دارد گسترده شراب لیست شامل فرانسه و استرالیا شراب aperitifs و آبجو. این رستوران باید باقی می ماند در بالای لیست خود را اگر شما در ملبورن.

که آن را در حال حاضر – اما به یاد داشته باشید که این لیست است که در هیچ منظور خاص است. ما خوشحال به شنیدن در مورد تجارب خود را در رستوران ها در این لیست و همچنین پیشنهادات خود را در مورد کدام یک از مورد علاقه خود را به مفاصل شما نیاز به بر روی آن! بنابراین مطمئن شوید که به نظر و رای این مکان به طوری که ما می توانیم نگه داشتن به روز رسانی وضعیت بهترین رستوران غذاهای دریایی در ملبورن! ما مطمئن شوید که به نگه داشتن لیست به طور مرتب به روز شده بر اساس ورودی ارزشمند از خوانندگان ما.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.