[ad_1]

دارد در هند بدون توزیع شیرینی. و این فرهنگ است نه تنها محدود به خانه های هند بلکه در سراسر خانه های سازمانی. بیا یک جشن تولد یا سالگرد ازدواج یا عروسی یا هر جشن و مناسبت آن است که مواد غذایی شیرین که قوانین منو. هر خبر خوب این است که پخش همراه با همراهی شیرین مواد غذایی است. آن است که امروز یک نواختی امر به ارسال جذاب بسته شیرینی آنلاین به دوستان و بستگان و همکاران واقع دور.

این است که شیرینی های سنتی که در حال خدمت و توزیع در مناسبت های جشن. این شیرینی های سنتی نیز آماده شده و در بسیاری از خانه. عطا laddoo نارگیل, barfi, patisa, gondh laddoo, sohan halwai, balu شاهی dal barfi, kesar نارگیل barfi, sev بادام ویژه gujia, kesar gujia, dhoda, banarasi laddoo, shahi laddoo ویژه کراچی هلوا besan laddoo, dhoda kaju مطیع پاک شاهی pinni ، سنتی شیرینی شایان ذکر است. اما وقت آن است که مصرف علاوه بر زحمتی درگیر در آماده سازی هر یک از موارد فوق الذکر. شما صرفه جویی در وقت و تلاش در کنار هم نه افت در طعم و اگر شما انتخاب کردن خرید شیرینی های سنتی از یک نام تجاری مشهور است که نگهداری یک رابطه دوستانه در بازار برای ارائه کیفیت عالی و طعم و پیوستن به دقیقترین استانداردهای بهداشت. وجود دارد انواع دیگر مواد غذایی شیرین را از این دسته از بنگالی شیرینی khoya و حق بیمه شیرینی. اگر شما عشق kaju شما می توانید برای شیرین مواد غذایی تهیه شده از kaju مانند kaju اپل kaju burfi, kaju dil khush, kaju gujia, kaju kalash, kaju kesar, kaju لیمو kaju پان kaju رول kaju سمبوسه و kaju شاهی. شما نیاز دارید که نه اخم اگر خود را با نام تجاری مورد نظر قرار گرفته است نه در محل شما. آنلاین, بازدید از آن سایت های شرکت ها و تهیه شیرین مورد علاقه خود را مواد غذایی با فقط چند کلیک ماوس. این پرداخت می تواند به صورت پرداخت آنلاین یا نقدی تحویل.

هنگامی که ما صحبت می کنند از میان وعده صنعت اشاره namkeens اجتناب ناپذیر است. هیچ است وجود دارد که دوست ندارد namkeens. حق از aloo bhujia, ratlami sev, بادام زمینی, بادام lacha, bikeneri bhujia, چانا ماسالا به برشتوک مخلوط دال شب پره ganthiya, kaju مخلوط khatta meetha, khoka bhujia, مطر تاپیک moong daal, navratan مخلوط بادام زمینی تاپیک وجود انواع namkeens به از را انتخاب کنید. مهم نیست که آیا شما در یک سفر طولانی و یا تنها با داشتن سرگرم کننده با دوستان خود و یا در حال حرکت در شهر خود دریافت یک بسته namkeen و اب و تاب زیاد خود را در تند و دارای مزه تند و جلال! اسنک صنعت در هند است که در واقع سازی توسط فروش namkeens. جای تعجب نیست که هندی, اسنک صنعت در حال افزایش است در سریع چهره و آن را یکی از بزرگترین صنایع در کل آسیا است. تنقلات موارد چشیده توسط مردم در تمام سنین مصرف است نه محدود به محدود بخش است. با توجه به این واقعیت است که آنها را می توان در هر زمان از روز یا شب به راحتی ارتباط منجر به افزایش فروش.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *