[ad_1]

آیا ایده خود را از یک وعده غذایی کامل است ذوب در دهان شما, استیک, اصلی-بشقاب سبزیجات, سبک شیکاگو, پیتزا کلاسیک, کسی که شام میخورد غذا یا غذاهای عجیب و غریب از یک فرهنگ دیگر شما را پیدا خواهد کرد یک رستوران مورد علاقه در شیکاگو است.

برای استیک و گوشت قرمز عاشقان پایتخت پنجره مشبک (633 N سنت کلر خیابان) ویژگی های بهترین در خشک – استیک ساله و برنده جایزه شراب. همه چیز از امضای ریز ریز کردن گوشت گوساله با Roquefort کره سس برای استیک, au, Poivre با Courvoisier کرم اوه خیلی وسوسه انگیز. گوشت (155 شرق انتاریو) بیش از فقط قرمز — پاستا و ماهی نیز خدمت کرده است-اما چرا لذت بردن از گوشت قرمز ظرف از یک آشپز که خانواده اش صاحب قدیمی ترین شرکت بسته بندی گوشت می آمد در شیکاگو ؟ اگر شما مانند ورزش خدمت کرده را با گوشت قرمز, چک کردن NFL Hall of Famer مایک Ditka رستوران (100 E. شاه بلوط) با یک طبقه بالا سالن سیگار.

اگر شما بیشتر از سبزیجات به عنوان غذای اصلی, نوع, شما نمی توانید به اشتباه در سبز گورخر (1460 غرب شیکاگو Ave) که در آن تاکید بر منحصر به فرد غذاهای گیاهی, تغییر فصلی. و یا سعی کنید یک نوع متفاوت از کسی که شام میخورد, تجربه, در, شیکاگو, کسی که شام میخورد (3411 N. Halsted خیابان) که ادعا می کند آن است که “گوشت رایگان از ’83.”

مردم محلی سوگند Gino شرق شیکاگو (633 N. چاه خیابان) و لو Malnati پیتزا فروشی (439 N. چاه خیابان) برای مقاومت پیتزای شیکاگو. فکر می کنم عمیق-ظرف با تراوش پنیر غنی سس و تازه پر کردن. یام!

برای صبحانه و بیشتر بانگو اتاق (1152 S., Wabash, Ave) در ترکه یا چوب کوتاه پارک منحصر به فرد قهوه خانه شامل غذاهای با مشخص پیچ و تاب و مانند کیک پنیر تمشک hotcakes. مانی کافی شاپ و اغذیه فروشی (1141 S. Jefferson St) ارائه می دهد کلاسیک, کسی که شام میخورد غذا. بیا گرسنه ترک کامل.

اگر کام خود را دوست دارد به سرمایه گذاری به دیگر سرزمین های Roy (720 N. خیابان دولت) ارائه می دهد هاوایی با یک بیت از سلام. برای بهترین از دو فرهنگ دی ماندارین (1114 Armitage Ave) ارائه می دهد غذاهای چینی و یک نوار سوشی. مایل برای یک تایلندی آشپزخانه ؟ ناهار خوردن در Vong تایلندی آشپزخانه (6 W. هوبارد St) یک spin-off از نیویورک تایلندی-فرانسوی fusion Vong. لذت بردن از شیکاگو مشهور Greektown در کوستا (340 S. Halsted St). سعی کنید اغذیه فروشی و مشروب فروشی مارگوت (1437 N. چاه St ) برای روح-رضایت coq au وین و دیگر فرانسوی دلخوشیها. Coobah (3423 N. سوتپرت Ave) و آمریکای لاتین در خدمت تا اواخر همراه با یک حزب خوب. Spiaggia (980 N. خیابان میشیگان) در بالا برای انتخاب مجلل ایتالیایی با کمک سخاوتمندانه از دریاچه میشیگان views. در هند خانه (59 W. Grand Ave) شما می توانید طعم و مزه مواد غذایی از انواع مختلف هند مناطق.

برای افسانه دسر همراه با وعده غذایی خود را امتحان کنید طعم بهشت (5401 N. Clark سنت) نه خانه استیک (440 Randolph W. St) یا Maggiano کمی ایتالیا (516 N. Clark St). اگر شما در حال رفتن به شیکاگو رستوران مجلل غذا CRSHotels.com این هتل مناسب برای شما. انتخاب Sutton جای سنکا هتل یا وایت هتل. لذت بردن از امالفی هتل سفیر شرق هتل یا Raffaello هتل. اقامت در کنگره Plaza Hotel & Conference Center, بهترین غربی گرانت پارک یا مسافرخانه شیکاگو با شکوه مایل.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.