[ad_1]

آنچه می بینید – واقع در تپه Banjara این مغرور سالن به نام لمس مملو از مبلمان مدرن و شیک داخلی. این nightspot تفکیک است به یک رستوران در منطقه و محل. همانطور که انتظار می رود حزب محل امروزی تر است و سپس رستوران منطقه است.

دکور جادوها مدرنیته و در واقع یک “پیشتازان فضا” احساس حسن نیت ارائه میدهد از محیط روشنایی و زیبایی-طراحی سقف. مبلمان خیلی جدید و نشسته مناطق ارائه یک ترکیب خوب است از حریم خصوصی و باز بودن.

آنچه شما دریافت کنید – USP لمسی عالی است موسیقی بازی توسط DJ یوگی یک فرقه مورد علاقه در حیدرآباد. این یک ترکیب بزرگ از خانه هیپ-هاپ به عنوان به خوبی به عنوان محبوب بالیوود آهنگ.

این میله ها به خوبی مواجه نگردند با تمام موارد مورد علاقه خود. از snazzy کوکتل به flambé عکس این محل است آن را تمام کردم. اما هشدار داده می شود که شما باید در اب راه رفتن را از طریق دریا از مردم برای گرفتن یک نوشیدنی اگر شما نزدیک به نوار ضد. این اتفاق می افتد به خصوص در روز چهارشنبه و شنبه شب هنگامی که این جای شکر-یک-بلوک.

لمسی دارای یک پوشش شارژ از Rs. 1,000 هر زن و شوهر است که می تواند بازخرید برای نوشیدنی ها و مواد غذایی است. هزینه ارواح می تواند اجرا شود تا Rs. 300 و کوکتل می تواند یک کمی بالاتر است. شراب می تواند این لایحه مبلغ به تومان. 2000 و بالاتر. لمس همچنین دارای یک انتخاب خوب از انگشت-غذاهای از هند و شرقی غذاهای. مواد غذایی اروپا امکانات به شدت در منوی مجاور رستوران.

یکی از چیزهایی که شما باید آگاه باشید از این است که ورود بسیار سخت است در لمس است. تنها زوج مجاز به ورود در روز چهارشنبه و پنج شنبه شب. تا آنجا که پارکینگ است نگران این مسئله به عنوان نوکر تسهیلات ارائه شده است.

حکم ما – لمس یک محل عالی به سر با دوستان. محیط های مربوط به اینده و موسیقی بزرگ است. هیچ سالن چند. بنابراین اگر شما در خلق و خوی به لرزش پا, این است که محل ایده آل. آن است که دقیقا یک محل عالی برای سالن.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *