[ad_1]

پس از صرف بخشی بهتر از پنج سال در کره شما می توانید به اعتقاد من خورده ام مقدار زیادی از عجیب و غریب کره ای مواد غذایی است.

زنده اختاپوس? اطمینان حاصل کنید. لوله کرم ؟ شما شرط می بندم. ترشی چتر دریایی? خوشمزه است.

اینها همه نمونه های خوبی از کنجکاو غذاهای کره ای و ارزش امتحان کنید اگر شما به خودتان پیدا کنید در زمین آرامش صبح. آنها ممکن است به عنوان در دسترس به عنوان یک همبرگر یا مرغ سوخاری, اما آنها بسیاری جالب تر!

اگر شما به دنبال برای بیشتر پرماجرا غذا اجازه دهید من توصیه یکی از مورد علاقه من عجیب و غریب کره ای مواد غذایی است.

خوک جرات سوپ

شانس هستند و حتی اگر شما می دانید بعدی به هیچ چیز در مورد غذای کره ای, شما حداقل شنیده کیمچی کره ای و کباب. هر دو مستحق شهرت خود را و یک درمان قطعی برای جوانه های چشایی.

کره ای, کباب کردن است به خصوص خوشمزه: تصور گوشتی کاهش خوک که در جایی بین گوشت خوک لغو احکام صادره ی و بیکن در طعم و مزه و قوام کبابی راست در جدول خود را. افسانه foody تجربه.

اما پس از شما butchered یک خوک برای barbecuing هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از گوشت مانده. از این سم برای ویلبر داخلی-عملکرد شما مقدار زیادی از غذا خوردن خوب هنوز هم به انجام.

کره ای ها در ساخت بسیاری از هر خوک آنها قصاب و جایی است که بیشتر آشکار از یک کاسه خوک جرات سوپ.

هنگامی که شما حفاری به این عجیب و غریب کره ای غذایی که شما را پیدا و کشف فضل خوک روده و کبد و بیت از گوشت خوک. آن است که کاملا به معنای واقعی کلمه یک کاسه خوک جرات.

چگونه طعم آن? خوب عطر و طعم است که به عنوان قوی به عنوان شما احتمالا می خواهم تصور کنید اگر چه هر بار که من لذت می برد این ظرف وجود دارد faintest طعم غذا در دهان از کود.

آن را گسسته ذهن شما, اما این پدیده وجود دارد. گمان می کنم که باید به عنوان یک شوک است. منظورم این است که شما پس از همه یک خوک مسیر دستگاه گوارش.

مانند بسیاری از غذاهای کره ای, شما می توانید انتخاب کنید به ادویه تا خوک جرات سوپ با فلفل قرمز بچسبانید. یک دسته علف و غیره از این همه جا ادويه را می دهد ظرف چند پا زدن و کمک می کند تا به ماسک طعم غذا در دهان.

یک پیگگی داستان

به طور سنتی, خوک جرات سوپ بود که محبوب ترین در میان دهقانان و کشاورزان و کارگران. آن را هنوز هم دارای شهرت به عنوان “دهقان مواد غذایی”.

این plebeian تاریخچه تمایل به منعکس شود در مشتریان scarfing خوک جرات سوپ امروز. یک رستوران معمولی در خدمت مسائل ارائه خواهد شد یک مقطع خوب کم درآمد جامعه کره: فقیر و دانشجویان ریگ یقه آبی, انواع, کارخانه, کارگران و مردمی که لذت بردن از زندگی را ساده تر و لذت.

یک کاسه از خوک جرات سوپ را اجرا خواهد کرد شما حدود 6000 برنده در بسیاری از رستوران ها. شما نمی خواهد نیاز به شکستن بانک پیگگی به آن لذت ببرید. در علاوه بر این به قیمت مقرون به صرفه این عجیب و غریب, کره ای, غذا نشانی از یک کار خوب برای نگه داشتن شما کامل است.

من مطمئن هستم که اگر روده ها فقط بسیار پر اما پس از یک کاسه خوک جرات سوپ من برای ساعت.

تصویب خوک جرات سوپ

اگر شما برای این ماجراجویی آشپزی خوک جرات سوپ آسان است برای پیدا کردن در سراسر کره. فقط به دنبال “naeg jeong ماری guk bap” در منو و آماده شدن برای محلی چشم به اشکال زمانی که شما محل سفارش خود را.

از تجربه من, من متوجه شده ام که dingier رستوران به نظر می رسد بیشتر لذیذ غذاهای تمایل به. بنابراین به خودتان پیدا کنید یک شیرجه و حفاری در!

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.