[ad_1]

در سال 2013 آلمان نوزاد نام میا و بن خود را تاسیس در بالا نام کودک بودن در تقاضا. نوزاد دختر نام میا را در صدر لیست برای سال پنجم و نوزاد پسر به نام بن است که این ادعا اولین موقعیت برای سه سال گذشته. هر دو نام در بالا لیست 13 از 16 ایالت آلمان. در سال 2014 ممکن است دیدن سوفی/سوفی یا میا در میان دختران و لوکا/لوکا و بن در میان نوزاد پسر نام.

با توجه به آلمان Gesellschaft für deutshe Sprache, انجمن, برای زبان آلمانی لوکا/لوکا و سوفی/سوفی هستند و معروف ترین نام در میان دختران و پسران بود. اما سال 2013 شاهد زیر نمودار محبوبیت

بالا 10 نام پسر

1. بن

2. لوکا/لوکا

3. پل

4. جوناس

5. فین/Fynn

6. لئون

7. لوئیس/لوئیس

8. Lukas/Lucas

9. ماکسیمیلیان

10. فلیکس

بالا 10 نام دختر

1. میا

2. اما

3. هانا / هانا

4. صوفیه / سوفیا

5. آنا

6. لی / لی

7. امیلیا

8. ماری

9. لنا

10. Leonie

با توجه به مطالعه 17.2 درصد از دختران کودک و 13.8 درصد از پسران نوزاد متولد شده در آلمان به نام خارج از لیست ده بالا.

دولت آلمان نیز پذیرفته شده برخی از نام های غیر معمول مانند Fallion, Kirono, Meus, Katte, Ruster و Semea. علاوه بر این نام های غیر معمول وجود دارد جذاب دیگر نام با ریشه. هر چند آنها نمی رسید لیست بالا اما باید جذب افرادی که به صورت سنتی نام. این اسامی عبارتند از:

دختران

1. Adela با پایان آن را سبک تر و زنانه تر به عنوان در جوانا/Joanne, سوزانا/سوزان. آدلا یک شخصیت در E. M. Forster یک گذر به هند است. Adel که به معنی نجیب و محبوب است در نامهای که در آدلاید و Adelina.

2. پسر با آمالی خیلی جایگزین آملیا مشتق از کلمه آلمانی به معنی کوشا.

3. Cosima تبدیل به یک کیک داغ به دلیل Claudia Schiffer و سوفیا کاپولا. هر چند که ریشه های یونانی و قوی موسیقی اتصالات به عنوان Cosima دختر از فرانتس لیست و همسر ریچارد واگنر.

4. دومینو یک اهل تفریح و بازی, محبوب, و, پویا, o-پایان دادن به دختر نام در آلمان در اواخر 80s. این طراح بریتانیایی هند Hicks به نام دخترش.

5. پا مودار است که به طور گسترده ای مورد استفاده در هر دو آلمان و اسکاندیناوی. به نام بعد از قرن هفتم را سنت آن را به یک فنری, صدا, و می تواند یک پیگیری به اما و الا.

6. Leni دزد موردتوجه طریق هایدی کلوم قدیمی ترین کودک است. از آن آغاز شده به عنوان حیوان خانگی فرم از هلن, تولد نام کارگردان آلمانی Leni Riefenstahl.

7. Mitzi یک روح آلمانی پت شکل ماریا. Fritzi دیگری چنین نام مستعار.

8. Ottilie نسخه زن اتو است که از یک توری ویکتوریا جذابیت.

9. Romy جذاب پت شکل روزماری وارد شده به ما از طریق اتریش بازیگر Romy Schneider پیدا کرده به نفع با چند وبلاگ از جمله Ellen Barkin و Gabriel Byrne, Rob Reiner, Matt Lauer و سوفیا کاپولا.

10. Wilhelmina برای تلفن های موبایل مانند یک حجیم نام. آرام تر مستعار شامل ویلی مینی و مینا. ملکه Wilhelmina طولانی بود حکم حاکم از هلند.

پسران

1. Andreas است که نام فوق العاده است که می افزاید: یک براق به کلاسیک اندرو. Susan Lucci نام پسرش Andreas; آن را نیز محبوب در یونان و اسکاندیناوی.

2. آنتون نام پیچیده مورد استفاده در اسلاوی و کشورهای اسکاندیناوی و همچنین در آلمان است. این نام معروف تر شد که, Al Pacino and Beverly d’angelo انتخاب آن را برای کودک خود را. این شهر همچنین دارای برخی از مراجع به نویسنده بزرگ روسیه آنتون چخوف.

3. برونو به معنی قهوه ای از کلمه آلمانی برای قهوه ای را می توان به عنوان یک رنگ شیک نام. برونو والتر بود برجسته آلمانی سمفونی هادی.

4. دیتر قوی و صاف کلاسیک آلمانی نام مشابه در صدا به پیتر.

5. دیتریش این امکان را دارد که با لمس هالیوود پر زرق و برق نام خانوادگی.

6. فلوریان به نظر می رسد که گل و بلبل و زنانه, احساس, اما از آن است که بیشتر موسیقی پسر عموی دوریان. فلوریان است یا شخص مقدس حامی شخص از کسانی که در خطر از آب است. این غیر معمول نام در آلمان به نظر می رسد در آثار تنیسون و گیلبرت & Sullivan.

7. Garrick برای تلفن های موبایل مانند یک ایرلندی نام خانوادگی. آن است که به آلمانی سفلی نام Gerrit با درخواست تجدید نظر مشابه به عنوان برج دیده بانی و Garth.

8. گونتر/گونتر قوی است نام و کمتر نظامی. آن است که تلفظ به عنوان Goon-ter در آلمانی.

9. هوگو رایج است نام آلمانی که بدان معنی است که قلب و ذهن و روح در نظر گرفته شده است شیک در طبقه فوقانی بریتانیا و شروع به گرفتن در ایالات متحده همراه با پسر عموی هیو.

10. Justus یک نام برجسته است که پدید آمده از چندین پرستاران اشاره کرد و علما و دانشمندان است.

نام آن را به رسمیت شناختن بین المللی در حال به دست آوردن محبوبیت است. این نام را به خود جذب بسیاری از تفکر سنتی آلمان ها در حالی که میا هانا و بن باقی می ماند و بین المللی مورد علاقه.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.