[ad_1]

از لندن, فرودگاه, فرودگاه استانستد است که دورتر از مرکز لندن نزدیک به 40 مایل است. این فرودگاه با هزینه کم بودجه شرکت های هواپیمایی و به ویژه در Ryanair و easyJet اروپا بزرگترین خطوط هوایی کم هزینه.

اکثریت قریب به اتفاق پروازهای اروپا یا انگلستان پروازهای داخلی.

فرودگاه نیز قابل توجه است منشور ترافیک به خصوص این سفر در تورهای بسته به خورشید است.

اصلی بین قاره ای و دولت حامل مانند بریتیش ایرویز, باکره آمریکایی و خطوط هوایی سنگاپور استفاده از فرودگاه هیترو لندن یا گاتویک فرودگاه.

فرودگاه تاسیس فرودگاه بود اما مجددا از 15 سال پیش با یک نام تجاری جدید ترمینال و زیرساخت ها از جمله راه آهن مستقیم و بزرگراه به لندن. در ابتدا آن را یک فیل سفید اما ظهور هزینه پایین حمل و بودجه تبدیل کرده استانستد به یکی از سریعترین رشد فرودگاه در اروپا در دهه گذشته است.

امروز ظرفیت کامل از ترمینال اصلی است که در داخل چشم و یک ترمینال جدید و بیشتر از یک باند دوم برنامه ریزی شده است.

هیچ شگفتی وجود دارد با ترمینال خود تمام امکانات استاندارد در محل هستند از جمله انتخاب از ارز خارجی داروخانه ها, اخبار, می ایستد ، وجود طیف وسیعی از فرصت ها اعم از فست فود و مواد غذایی میخانه طریق به نشستن در رستوران. مشترک با تمام فرودگاه های اجرا شده توسط بع مالک وجود دارد بسیاری از رسانه های لوکس خرید. اما به یاد داشته باشید اکثریت قریب به اتفاق فرودگاه استانستد در داخل EEC و واجد شرایط نیست وظیفه رایگان ،

این به طور معمول طول می کشد حدود 30 دقیقه از لمس را به خروج از گمرک با اکثر پروازهای اگر شما توشه. وجود فرودگاه و میز اطلاعات بلافاصله در خارج از آداب و رسوم و یک میز برای AirportCarz که در انحصار خدمات تاکسی در فرودگاه. گرفتن یک تاکسی به لندن استفاده شده است تنها توسط یک اقلیت بسیار کوچک از مسافران به دلیل فاصله و هزینه.

اگر خود را به مقصد لندن, سریعترین گزینه را استانستد قطار اکسپرس. ایستگاه قطار زیر ترمینال بنابراین شما فقط فرود به سیستم عامل با پله برقی یا آسانسور.

این استانستد اکسپرس 45 دقیقه طول می کشد به لندن ایستگاه خیابان لیورپول و اجرا می شود در مورد هر 15 دقیقه در طول روز. آخرین قطار حدود نیمه شب. کرایه در استانستد اکسپرس گران هستند و بیش از $US40 برای یک بازگشت کرایه. لیورپول خیابان پایانه نیز بسیار مناسب برای بسیاری از مسافران در حال اشتراکی در وسط منطقه مالی لندن 3 تا 5 مایل از بسیاری از محبوب ترین هتل محل اقامت. قطار متوقف می شود در یک متوسط توقف تاتنهام به نام Hale 10 دقیقه قبل از Liverpool Street, تبادل با مترو لندن (ویکتوریا خط).

بسیاری از شرکت های هواپیمایی فروش بلیط برای استانستد بیان برخی در تخفیف قبل از فرود در فرودگاه استانستد.

بودجه گزینه انتقال به لندن است به یکی از چهار برنامه ریزی مربی خدمات اجرا شده توسط ملی بیان و Terravision. بزرگ وجود دارد, مدرن, مربی ایستگاه مقابل ترمینال در مجاورت ایستگاه راه آهن.

ارزان ترین گزینه است Terravision خدمات به ایستگاه خیابان لیورپول همان مسیر به عنوان استانستد بیان. قیمت حدود نیمی که از استانستد قطار اکسپرس. حرکت نزولی مثل همه جاده ها بر اساس نقل و انتقالات لندن ترافیک در یک روز خوب که مربی آن را در حدود یک ساعت. National Express اجرای خدمات مورد هر 30 دقیقه به نزدیکی استراتفورد زیرزمینی در یک قیمت مشابه.

دیگر مسیر گرفته شده توسط مربیان است استانستد لندن ویکتوریا. هر دو بازگشت هزینه در حدود $US25. این Terravision خدمات non-stop ملی سرویس بیان می کند متوقف می شود از طریق مرکز لندن بسیاری از آنها نزدیک به هتل بزرگ منطقه. ملی خدمات اکسپرس درست است 24×7 خدمات Terravision خدمات تنها متوقف می شود برای یک زن و شوهر از ساعت اولیه صبح است. برخی از بالاترین فرکانس حدود نیمه شب استانستد لندن و صبح بسیار زود London-Stansted برای اولین و آخرین پرواز زمانی که استانستد بیان و زیرزمینی لندن را تعطیل.

به دلیل گاهی اوقات فوق العاده ارزان کرایه از Ryanair و easyJet بسیاری از مسافران قاره را پیدا کرده اند آن را به ارزان ترین پرواز به فرودگاه هیترو و پس از آن تکمیل سفر خود را به مقصد اروپا با استفاده از خطوط هوایی کم هزینه از استانستد.

National Express اجرای خدمات شاتل بین هیترو و استانستد از مربی ایستگاه در استانستد. معمولا وجود دارد یک زن و شوهر از خدمات یک ساعت سفر در نظر گرفتن حدود 90 دقیقه (هر چند تاخیر در بزرگراه تقریبا روال در ساعت عجله). کرایه ارزان است یا نه. بازگشت کرایه حدود US50. آن را ارزان تر به استفاده از غیر مستقیم ملی بیان خدمات به استراتفورد و سپس گرفتن زیرزمینی لندن به فرودگاه هیترو اما کمتر راحت است.

اگر شما می خواهید به ماندن در فرودگاه استانستد قبل از پرواز وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های در دسترس است. مانند تمام هتل فرودگاه در لندن نرخ اتاق به طور معمول بسیار ارزان تر در تعطیلات آخر هفته از اواسط هفته. اگر شما در حال ترانزیت از فرودگاه هیترو یا گاتویک که بسیار بی رحمانه رقابت شما احتمالا پیدا کردن نرخ گران تر در استانستد به خصوص در بخش بودجه.

بلافاصله در مجاورت ترمینال لوکس استانستد رادیسون SAS تنها فرودگاه هتل که در آن شما نیاز به یک هتل و انتقال خودرو. این شاید یکی از لوکس ترین هتل و در تعطیلات آخر هفته نرخ می تواند نسبتا رقابتی است. اصلی هتل لوکس در Stansted, این 4 ستاره هتل هیلتون در فرودگاه محیط. هیلتون استانستد خود را اجرا می کند اتوبوس شاتل از مربی ایستگاه های مورد هر 30 دقیقه.

در مجاورت فرودگاه اکسپرس با تعطیلات مسافرخانه و بهترین غربی است. همواره ارزان ترین گزینه است روز مسافرخانه در بزرگراه خدمات منطقه در ورود به فرودگاه استانستد. آن را فراهم می کند بدون انتقال فرودگاه تسهیلات خود را هر چند البته وجود تاکسی و اتوبوس محلی خدمات.

جدا از زنجیره های زیادی وجود دارد که مستقل از هتل ها در مجاورت. این از ویژگی های هتل ها برای همه بودجه ها و سلیقه ها اعم از خانه در کشور هتل ها بارها به سنتی تخت خواب و صبحانه. روستا در اطراف استانستد جای تعجب است که دست نخورده است و فرصت را به اقامت در یک بازار سنتی شهر یا مربیگری مسافرخانه ،

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.