[ad_1]

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، اعلام کرد: مراکز سه گانه عرضه بهداشتی دام این سازمان در روزهای پنج شنبه ششم، جمعه هفتم و شنبه هشتم شهریور مصادف با روز تاسوعا از ۷ صبح تا ۸ شب یک سره باز بوده و به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شهروندان گرامی هستند.

سید سعید راد با تاکید بر اینکه حفظ سلامت شهروندان یکی از مهم ترین اولویت های این سازمان است، افزود: مراکز مذکور از ابتدای ماه محرم با افزایش تعداد کادر بهداشتی و ارتقای ظرفیت خدماتی به منظور تامین دام مورد نیاز و نظارت بر عرضه و ذبح آنها، در خدمت عموم شهروندان و عزاداران حسینی هستند.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از فعالیت تمام وقت جایگاه های عرضه بهداشتی دام در روزهای منتهی به عاشورا خبر داد و تاکید کرد: ساعات کار این مراکز در این ایام، ۴ ساعت افزایش یافته و از ۷ صبح تا ۸ شب بدون وقفه مشغول به کار هستند تا شهروندان با آرامش خاطر و آسودگی خیال برای انتخاب و خرید دام مورد نیاز خود اقدام نمایند. 
براساس گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ نشانی سه جایگاه عرضه بهداشتی دام سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران که به منظور انجام قربانی و ادای نذری به شرح زیر اعلام شده است:
۱- جایگاه منطقه ۴ به نشانی: تهرانپارس، حکیمیه، خیابان سازمان آب (شهید برادران باباییان)، کوچه شیدا
۲- جایگاه منطقه ۱۵ به نشانی: بزرگراه امام رضا (ع)، بعد از گردنه تنباکویی، نرسیده به بازار گل امام رضا(ع) 
 ۳- جایگاه منطقه ۱۸ به نشانی: بزرگراه آزادگان، بعد از ورودی احمدآباد مستوفی، گلستان سوم

[ad_2]

Source link

Tagged : # #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.