[ad_1]

آن است که من و یا شما پیدا کنید که هر زمان که شما می خواهید اضافی چاشنی مانند گرم خردل در یک چینی مشترک و یا برخی از اضافی Toum در یک لبنانی رستوران کارکنان صبر کنید فکر می کنم که آنها در حال توزیع طلا ؟ من باید اعتراف که من مصرف مقادیر انبوه از این مسائل با من غذا اما من به تنهایی نمی تواند باشد. در واقع من می دانم که من تنها نیستم! زمانی که من به خانه وان Toum آن است که یک به پایان مبارزه با دختر و سه پسر به عنوان کسی که تا آخرین قاشق چای خوری. تنها گزینه قابل دوام برای جلب رضایت خانواده من اشتهای سیری ناپذیر برای این سیر درمان خواهد بود برای کشف کردن که چگونه به خود ما است. پس من مجموعه ای را به انجام آنچه ثابت می شود هیچ کمتر از یک کار دشوار است. چگونه می توانم شما در مورد درخواست صاحب رستوران که ما مکرر به سرفه کردن راز خود را دستور العمل در حالی که اطمینان او را که او نمی خواهد از دست دادن کسب و کار ما? شما لازم نیست.

بنابراین من به نوبه خود به اینترنت در جستجوی دستور غذا را که دیدار با خانواده پالت. پس از خواندن دستور العمل و راهنمایی و ایده ها و تعداد بی شماری از فیلم های یوتیوب, من به این نتیجه رسیدند که این یک فرآیند ساده است و من می خواهم آن را چرخش بدهد. در طی این فرایند یکی از من پسر دوستان که استفاده می شود به کار در محلی لبنان مشترک است که ما حمایت گرفتار باد از تلاش و تصمیم به ارائه یک نکته. ظاهرا این استقرار که سس سیر من عاشق استفاده از پوره سیب زمینی سفید برای ضخیم کردن Toum یک استراتژی است که من به عنوان خوانده شده در یک یا دو دستور من تا به حال یافت آنلاین. من فرستاده همسر به جمع آوری مواد مورد نیاز یک لامپ از سیر و نمک و آب لیمو کانولا روغن گیاهی و البته یک خوبی بزرگ سفید سیب زمینی. مسلح با این مواد تشکیل دهنده و مخلوط کن, من نمی تواند کمک کند اما ساخت یک عمده ولع مصرف برای چیزی مطمئن بود که به یک ضربه با خانواده است. من فشرده سیر را به مخلوط کن اضافه شده یک قاشق چای خوری و یا پس از نمک و یک فنجان یا دو تا از نفت آغاز شده و مخلوط کن به آرامی اضافه کردن آب لیمو به عنوان در هر دستورالعمل. بعد من با پوست و سیب زمینی آب پز و پرتاب آن را به مخلوط. این بود که به دنبال خوب است و ما نمی تواند صبر کنید. آنچه اتفاق افتاده تنها می تواند به عنوان “ماموریت SCRUBBED”!

من خودم استعفا داد به نیاز به خرید چندین وان از مسائل از رستوران محلی تا زمانی که یکی از سرنوشت ساز بازحمت حرکت کردن به بازار کشاورز با خواهر من که در آن ما تصمیم گرفتیم برای ناهار در لبنان به سبک رستوران واقع در بازار است. خدای من این پسر را Toum بود در خارج از مرزهای. من خوردن وان تمام آن فقط با برنج. در راه متوجه شدم که صاحب eying خواهر بنابراین ما رفت و بیش از وجود دارد برای یک چت سریع به عنوان من هنوز در تلاش برای ازدواج با او ، به عنوان او به معاشقه با او, من فکر کردم من می خواهم در مورد پرس و عالی خود را Toum. من شروع به گفتگو با گفتن او را که مشترک در east end که من عاشق سیب زمینی استفاده می شود به ضخیم شدن تا خود را سیر شیب. او به سرعت پاسخ داد: در یک شیوه ای عجیب و غریب نشان می دهد که او هر گونه استفاده از کربوهیدرات در خود که تنها مواد تشکیل دهنده بودند و روغن و آب لیمو و مقداری نمک و سفیده تخم مرغ. در این نقطه من نمیفهمد من می خواهم به خوبی به اندازه کافی به تنهایی و نه فضولی.

بعد از آن شب نه از نوع به رها کردن آسان, من فکر کردم من می خواهم آن را به یکی دیگر بروید. من فشرده حدود پنج حبه سیر را در یک کاسه مخلوط حدود یک قاشق چای خوری نمک یک فنجان روغن کانولا و حدود 5 قاشق غذاخوری آب لیمو را که من شروع به مخلوط کردن با دست مخلوط این زمان. این عطر عالی بود و مخلوط تبدیل سفید شیری با یک هنوز آبریزش بافت خامه. در این نقطه من تصمیم به اضافه کردن برخی از سفیده تخم مرغ. همیشه نگران مشکلات سلامتی مختلف من خریداری سفیده تخم مرغ در یک کارتن که پاستوریزه شده اند با این امید بیشتر کاهش احتمال آلودگی سالمونلا به عنوان آنها را پخته نمی شود. به هر حال من به آرامی اضافه شده چه مقدار به حدود نیم فنجان سفیده تخم مرغ و هیچ چیز به نظر می رسید را تغییر دهید. همسر من همیشه در تلاش برای کمک کردن به من گفت برای ادامه به مخلوط آن را به عنوان آن می تواند چند دقیقه برای سفیده تخم مرغ به سفت. پس از آن حدود 4 دقیقه به مخلوط مانند سحر و جادو رونق مخلوط غلیظ تا به نقطه ای که آن را به ضرب گلوله از کنار دست مخلوط و چسبیده به دیواره کاسه اورکا!

در حال حاضر برای لحظه ای از حقیقت است. من در زمان یک کفگیر و آغشته به آن را به شلاق خامه کرکی مانند معجون نمونه آن بله یکنوع بازی شبیه لوتو! من احساس می کنم ضربه برنده تمام پولها. من در حال حاضر به حال یک منبع بی پایان از Toum برای به معنای واقعی کلمه سنت در هر 8 اونس کاسه. از آن زمان شده است یک ضربه بزرگ با خانواده و دوستان است. من همه نوع از تعارف و tasters حتی گفت که بهتر است از آنچه خوب ناهار خوری مشترک مرکز شهر خدمت می کند.

در خلاصه من آموخته اند که آن را بسیار نیست به نسبت مواد تشکیل دهنده که مهم اما این روش چگونه شما آن را مخلوط آن را به قوام مناسب. این یک روش است که شما را به آزمایش با, و من به شدت نشان می دهد با استفاده از تنها یک دست مخلوط کن (یکی که شبیه به شکل یک گرز). من هنوز به همان درجه از موفقیت با یک سنتی مخلوط کن یا پردازنده مواد غذایی. به نسبت روغن, سیر, نمک و آب لیمو است که به سادگی تنظیم برای طعم و باز به اولویت خود را.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.