[ad_1]

بازدید کنندگان از گورگان می توانید لذت بردن از لوکس اقامت در هتل گورگان. این شهر در حال ظهور شرکت های بزرگ hub در هند. مسلما گورگان میزبان بیشترین تعداد از دفاتر شرکت های بزرگ چند ملیتی در هند. در کل این شهر رو به رشد تجاری مرکز شهری. بنابراین در هماهنگی با رشد صنعتی شدن و شهرنشینی و به طور کلی اهمیت تجاری هر دو در منطقه و همچنین چشم انداز جهانی شهر تکامل یافته خود را به یک محل که در آن بسیاری از جهان پیشرو لوکس هتل ها رشد بسیار خوبی است. این شهر میزبان تعدادی از پنج ستاره و هتل های لوکس. همراه با رشد شهر تعدادی از این هتل ها نیز افزایش می دهد بی وقفه.

هتل ها که در آن شما می توانید لذت بردن از لوکس اقامت در Gurgaon عبارتند از: 1) از بریستول, هتل, DLF Qutab محاصره فاز 1; Trident هیلتون, 443, Udyog Vihar فاز 5; درخت لیمو هتل هزاره, مرکز شهر; بهترین غربی توچال باشگاه کشور Pachgaon, Mohammanpur جاده در نزدیکی Manesar; پارک, هتل برتر بخش 29, شهرستان, مرکز; هتل پارک بین المللی, 8/5, Chander نگر, نزدیک, دولت, دانشگاه, Mehrauli جاده; هتل Bizzotel مقابل Dhingra موتور بخش 14 جاده 2390/3, قدیمی دهلی نو-گورگان جاده; سلطنتی عقب نشینی Kusum مرگ DLF شهر فاز 1; از Claramont Hotel and Convention Centre, Aaya ناگار Mehrauli-گورگان جاده; کهکشان هتل N H 8, خروج 8 بخش 15 بخش 2; ثروت را انتخاب کنید, جهانی, جهانی, گذرگاه طاقدار, Mehrauli-گورگان جاده ها; پارک پلازا, B, Block, sushant Lok 1; Trident هتل هیلتون, 443, Udyog Vihar فاز 5; The Leela Kempinski محیط جزیره بزرگراه ملی 8, DLF فاز 3, Crowne پلازا هتل سایت 2 بخش 29; و غیره.

این هتل در Gurgaon کلاسیک ارائه امکانات رفاهی و شما می توانید لذت بردن از لوکس باقی بماند. مثلا بریستول هتل ارائه می دهد محل اقامت منطبق با استانداردهای مختلف. این هتل دارای سوئیت ریاست جمهوری مکزیک سوئیت پنت هاوس سوئیت مسکونی سوئیت لوکس اتاق و اجرایی باشگاه ، چند آشپزی رستوران ها و کافه ها مانند Zaffran, پالمیرا و شکارچی نوار ارائه نفیس ظرافتهای. هیئت اجرایی اتاق نایب السلطنه پادشاه و پادشاه با دولت از هنر سمعی و بصری ارائه امکانات منحصر به فرد مدیره اتاق تجربه. کهکشان هتل با 80 اتاق لوکس و سوئیت و اتاق اسپا هیجان انگیز فراهم می کند محیط. آن چند آشپزی رستوران راهب تریر و می تواند محور tantalize کام خود را با خلاق غذاهای نفیس انواع. ثروت انتخاب جهانی با 107 اتاق لوکس و سوئیت با wi-fi, باشگاه, سالن, مینی بار, میز کار, الکترونیکی, امن, و غیره. می توانید کسب و کار خود و اقامت به یاد ماندنی است. پارک پلازا با NTC-شهر جدید کافه بزرگ Kasab Factroy با معتبر Peshawari Punjabi, حیدرآباد, Lucknowi و Awadhi ثروت مكنت ، یک مکان ایده آل که در آن شما می توانید لذت بردن از لوکس ظرافتهای.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.