[ad_1]

پراگ واقع در رودخانه مولداو, است, فرهنگی, پایتخت جمهوری چک و تاریخ آن دهانه هزاران سال. امروز آن است که یک مقصد بیشتر گردشگران به اروپا سر و ششم شهرستان بیشترین بازدید در اروپا است. شما می توانید قاضی هر شهرستان با توجه به نوع مواد غذایی و نوشیدنی به آنها خدمت می کنند. پراگ شهر که در آن شما می توانید انواع مختلفی از غذاهای از فست فود به یک gourmets کرایه.

پراگ رستوران ها در خدمت یک انتخاب غذاهای, مانند, فرانسوی, آمریکا, انگلیسی, کوبا, ژاپنی, اندونزیایی, هندی, مدیترانه, کوبا, ایتالیایی, مکزیکی, و البته, چک, کرایه. چند پراگ رستوران در خدمت غذاهای گیاهی نیز هست.

آشپزی

محیط و طبخ بستگی به رستوران شما مراجعه کنید. بسیاری از رستوران ها در حال غیر رسمی با حوزه محیط زیست است. چک غذاهای سنتی شامل انواع گوشت با سیب زمینی یا کوفته در سمت. سیر یکی از مواد اصلی با گیاهان و ادویه جات ترشی جات استفاده نکنید.

وجود دارد چند رستوران که باید کرایه گیاهی مانند خورشتی عدس (cocka) سرخ شده پنیر (smazen sr) و risotto با سبزیجات (rizoto se zeleninou) در منوی خود را.

هر چند شما ممکن است پیدا کردن واقعا معتبر غذاهای چینی در پراگ رستوران وجود دارد یک فرصت خوب برای پیدا کردن خوشمزه برنده تن سوپ را به همراه برنج سرخ کرده همراه با پنیر سویا با قارچ و شاخه های بامبو.

رستوران سعی کنید برای ایجاد یک شرقی محیط با دکور خود را. اگر شما نگاه کنید در اطراف شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از رستوران ها خدمت در نزدیکی معتبر تند عجیب و غریب تخصص های از تایلند برمه و غذاهای هندی.

شما بیشتر می توانید لذت بردن از شرقی ظرافتهای از تایوان و اندونزی و مالزی و چین و ژاپن در صمیمی تنظیمات در تعدادی از متخصص رستوران.

پراگ ارائه می دهد بسیاری از رستوران برای ناهار کسب و کار و همچنین برای یک شام رمانتیک. شما می توانید وعده های غذایی کمتر از 10 و به اندازه 70 و بالاتر در هر فرد.

پراگ بارها و باشگاه ها

بسیاری از مرسوم پراگ بارها و پراگ باشگاه خدمت آبجو و کوکتل همراه با موسیقی بزرگ است. به طور سنتی, چک ترجیح می دهند آبجو و آبجو خود در نظر گرفته است یکی از بهترین در جهان است. گفته شده است که هنگامی که شما طعم چک Budweiser شما را به طور کامل خاموش تجاری همان هنگامی که شما در بازگشت به آمریکا!

پراگ بارها و بارها در مکان های غیر رسمی اما وجود قوانین و مقررات خاصی را دنبال کنید. شما نیاز دارید که نه موج در پیشخدمت و یا فریاد در سراسر میخانه. آبجو خدمت بدون درخواست لحظه ای که شما را وارد کنید در داخل. متعاقب آن پر کردن مجدد به ارمغان آورد بیش از لحظه ای شیشه ای خود خالی می شود! شما فقط نیاز به اشاره ندارد اگر شما نمی خواهید هر بیشتر. معمولا وجود دارد بدون نیاز به نوک پیشخدمت اما معمول است فقط دور تا مقدار زمانی که این لایحه پرداخت.

پراگ باشگاه های بزرگ فضای پر با جوان شایسته جمعیت swizzling آبجو و رقص بر روی زمین.

اگر شما یک فرد که دوست دارد چند فرهنگی و آشپزی و چند لیوان پر از آبجو در حالی که در یک سفر به اروپا, پراگ محل به در!

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *