[ad_1]

ایسنا: به نقل از اسپورت، بوروسیا دورتموند در فصل جاری رقابت‌های بوندسلیگا هم نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد و در نیم فصل نخست با قرار گرفتن در رده چهارم جدول رده بندی به کار خود پایان داد.

لوتار ماتئوس اسطوره بایرن از مشکل بزرگ دورتموند سخن به میان آورد.

او گفت: به نظرم مشکل بزرگی که دورتموند دارد این است که در ترکیب این تیم به شدت خلا رهبرانی که تفکر پیروزی داشته باشند کم است. دورتموند در درجه نخست نیاز به یک رهبر و کاپیتان بزرگ دارد که بتواند تیم را جمع کند و آنها را به طرف پیروزی سوق دهد.

ماتئوس ادامه دهد: هر تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید یک کاپیتان باانگیزه و پر انرژی داشته باشد که بتواند بازیکنان را تحریک کند و به آنها انگیزه دهد. دورتموند خلا چنین بازیکنی را به شدت احساس می‌کند. مارکو رویس و هوملس که کاپیتان دورتموند هستند بازیکنان آرام و بدون حاشیه‌ای هستند که نمی‌تواند نقش یک کاپیتان را به خوبی ایفا کنند.

او در پایان گفت: در بایرن مونیخ مانوئل نویر کاپیتان است که به خوبی نقش خود را ایفا می‌کند. او به بازیکنان انگیزه می‌دهد و نقش یک رهبر را دارد اما در دورتموند چنین کاپیتانی را نداریم. به نظرم این تیم حتی شانس آورد که به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرد.

[ad_2]

Source link

Tagged : #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.