[ad_1]

اغلب اتفاق می افتد زمانی که شما در حال دیدن در شب کسل کننده کندی پشت پنجره و باران تند و زننده نم نم باران و پاییز وارد آن اموال را به ارمغان می آورد سودا… و شما رویا… شاید جایی گرم است و آفتاب به نرمی pleaches اشعه آن به موهای شما باد به ارمغان می آورد وزش نسیم تا حدی ملایم از اقیانوس یا دریا…وجود چنین جایی که خورشید می درخشد تقریبا هر روز صبح که در آن هر روز خوب است چون یعنی از اکتبر تا مارس است و بهترین فصل برای مسافران به مهد تمدن های باستانی جهان جدید – مکزیک است.

سرزمین تمدن های باستانی آزتک و مایا امروزه نشان دهنده روشن و فراموش نشدنی اتصال از گذشته با حال حاضر ترکیبی از افسانه کوه های غیر قابل نفوذ و جنگل و مناظر توانمند زیبایی, وسیع ترین دشت و تصفیه اهرام مصر.

مکزیک به معنی تاریخ غنی رنگ های روشن افتخار و باز دل همه مردم که شما تسخیر و تحت تاثیر قرار دادن با صمیمی و مهمان نوازی. من می خواهم به تفصیل شرح دادن برخی از حقایق است که شما آموزش خواهد بود و احتمالا دچار وسوسه کردن شما به عنوان من را به یک پاس به این کشور و به دست آوردن مقدار لذت و برداشت.

بنابراین در غرب سواحل مکزیک در حال شسته شده با آب های اقیانوس آرام و خلیج کالیفرنیا در شرق با خلیج مکزیک و دریای کارائیب. در جنوب این مرز با گواتمالا و بلیز.

پایتخت مکزیک و ایالات متحده مکزیک است که من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برداشت من این است که مکزیک. این یک Latino-آمریکایی مگا شهرستان تاسیس شده در خرابه های آزتک سرمایه است. این است که بزرگترین شهر در جهان و قدیمی ترین در جهان جدید تعجب آور با فراوانی از آثار قبل از اسپانیایی و استعمار دوره.

آنها می گویند این شهرستانها باید روح از مکزیک و از آن چند میلیون جمعیت پنهان است در زیر این پوشش آسفالت با صفحات پلازا د لا اساسی Socalo. هر کس که در ونیز مقایسه می تواند این منطقه از قانون اساسی به میدان با میدان سنت مارک در ونیز و از همان راه به ساختمان های دولتی در میدان مرز میان است که وجود دارد به یاد ماندنی کاخ دولت با معروف نقاشی با آبرنگ روی گچ از دیگو ریویرا و بزرگترین کلیسای آمریکای لاتین است.

یکی بیشتر تحت تاثیر قرار دادن محل چپولتپک پارک که در آن چند مناظر واقع شده مانند موزه هنر مدرن ملی Anthropologies موزه باغ وحش و چپولتپک قلعه.

در واقع مکزیک اسفنج ها و فرهنگ های مختلف و به عنوان یک نگهبان به طور همزمان سه, هندی, اسپانیایی و مکزیکی یکی از دو نفر قبلی فرهنگ. این موزه پر از کاملا یک مقدار زیادی از آیتم های با ارزش از کشورهای هند به سبک اسپانیایی ممکن است مشاهده شود تنها در میدان سنت دومینیک که در آن یکی از با شکوه کلیساهای باروک در اروپا را می توان در بازدید لوکس خیابان Paceo ده لا رفرما و روند مدرن را می توان در کاخ هنرهای زیبا.

شما تا به حال بدیهی است که به تماشای فیلم های مورد سرخپوستان و خود را در زندگی روزمره و در اینجا تنها 40 کیلومتر دور از مکزیک به شما این امکان را به زمین میان معروف ترین و مرموز و بناهای تاریخی از فرهنگ هند: Teotihuacan باستان شناسی منطقه حفاظت شده با اهرام خورشید و ماه خیابان مردگان و Quetzalcoatl (پر اژدها) اشغال خاک از 23 متر مربع. متر., این شهر عمده باستان شناسی منطقه از امریکا است.

و به عنوان مخالفت با قدمت برخی از نماد contemporaneity است توره Latinoamericana برج است که 177 متر بالا. شما قطعا باید صعود تا آن را در شب و یک تصویر از دریا خانه های روشن با میلیون ها چراغ را برای مدت زمان طولانی باقی می ماند در حافظه خود را. و داشتن تبار و وارد میدان گاریبالدی شما خواهد دیدار با گروههای موسیقی است که تا اواخر شب بازی موسیقی ماریاچی برای هر کسی که آماده است به آنها برخی از پزوی.

در واقع آن را بسیار لذت بخش نه تنها به راه رفتن در اطراف شهرستان به بازدید از موزه ها و بناهای معماری بلکه به نشستن در یک رستوران دنج و یا یک کافه کوچک. باور من این است که به عنوان جالب به عنوان ذوق. برای مثال من و یک مقدار نسبتا زیادی از مردم در سراسر جهان ترجیح می دهند غذاهای مکزیکی به عنوان یکی از متنوع ترین و خوشمزه در جهان است. معروف ترین غذاهای ملی است که ارزش مزه و است که شما به راحتی می توانید پیدا کردن در هر کافه و حتی در یک خیابان غرفه در حال چیپس ذرت (corn pones) burrito fajitas kesadiya. شما باید بسیار توجه به این دلیل که این غذاهای مکزیکی را دوست دارد به اضافه کردن مقدار فلفل چیلی اما در بسیاری از مکان های توریستی داغ سس در حال خدمت به طور جداگانه. مرجع نوشیدنی من خواهد بود نه اصلی اگر من می گویند که ملی و شناخته شده در جهان آشامیدنی است تکیلا آبجو و mescal.

داشتن تغذیه, شیرینی, اگر شما هنوز هم چنین مکانی به عنوان خانه-موزه Trotskiy یکی از مهمترین روشن متناقض و غم انگیز شخصیت است که ارزش توجه شما.

خانه-موزه فریدا Calo است که معروف هنرمند مکزیکی, همسرم, نقاش شناخته شده دیگو ریویرا با خاص و منحصر به فرد هنر شخصیت مرموز است که هنوز هم بوجود می آیند و علاقه واقعی و جذب آماتور از هنر تصویری به مکزیک. چند دهه پس از مرگ او فریدا Calo شد cultic شخصیت زنانه خود را حرکت. او پیچیده زندگی (او تا به حال بیماری فلج اطفال در دوران کودکی چندین ده ها بار او اداره می شد) افاضه او شکل باور نکردنی قدرت است.

به پایان گردش در اطراف مکزیک توصیه من مراجعه به خچیمیلکو کانال. این یک مکان جذاب از گل و یا شنا کردن باغ. آزتک باستان کانال به نام Chinampas یادآوری در مورد بقایای Tescoco دریاچه, که در آن شهر خود مطرح شد. به منظور ایجاد تصویر کامل از تمام آنچه که دیده می شود تفرجگاه توسط گوندولا به نام trajinera با موسیقی زنده Mariachis جرعه جرعه همه دیده می شود, اتحاد برداشت و با بهره گیری از گونه های مختلف و در همان زمان هماهنگ شهر است که شبیه هیچ دیگر.

با این حال در فراق اگر مقداری پول در سمت چپ شما می توانید به جای نشستن در هتل – رفتن به خرید به مغازه ها و فروشگاه ها با سوغاتی به عنوان مثال مقالات ساخته شده از نقره ای, هندی, انگیزه های دستباف تابلو فرش و بافت پانچو و capes “sarape” و قطعا کلاه لبه پهن اسپانیولی, مقالات, چرم, ماسک و چهره های ساخته شده از چوب عقیق ابسیدین و سرامیک.

به نحوی در imperceivable راه صدا و موسیقی استعماری کاخ ها و آسمان خراش های محله های فقیرنشین و جهان شناخته شده موزه سبز mellows و هوا کثیف … همکاری وجود داشته باشد در مکزیک… اما همه که زنده است واقعا-لمس و واقعی یعنی برای این که ما تحسین, تعجب, بررسی و شادی کردن لحظات اعطا شده به ما توسط این شهرستان! آیا شما اعتقاد من داستان و برداشت? آن است تا شما تصمیم می گیرید اما تنها راه برای چک کردن است برای رفتن وجود دارد که در آن علاوه بر فوق العاده تفریح در کنار دریا شما می percept نفس حوادث گذشته رفتن به سفر در سمت راست قلب در مکزیک است.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *