[ad_1]

ما فراموش کردن این واقعیت که خطرناک پاینت ابجو محدود سفر من (من فقط خودم را سرزنش) و کرک با تلاش برای پاسخ به این سوال کلیدی – می توانید یک بازی دایناسور واقعا لذت بردن از EGX? بسیاری از ما بازی جوانه به طور کامل کلود با زمان/next gen بازی که من درود می فرستم آنها. هر کسی می داند که من به شما بگویم که آخرین “جدید” بازی خریداری شد Final Fantasy XIII و نگاه کنید که چگونه است که رفت! من PS1 و FFVII و شما یک امتیاز 10/10 از من.

بنابراین اگر شما مانند من هستید شما احتمالا تعجب که آیا یک بازی کنوانسیون (زگیل و همه) است که ارزش رفتن به. سفر من بود زاییده افکار من دوست دختر دوست داشتنی که در که مایل به بالا بردن تولد من در حال حاضر (اسفند اگر شما نگرانم) گوگل “بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل رویداد”. گوگل در حال گوگل اقدام به بارگذاری تا بزرگترین رویداد بازی از سال صرفا به دلیل آن را به حال “Retro Gaming گوشه”. من مبارزه من غرایز طبیعی به فرار و موافقت این اتحادیه است.

شش ماه پایین خط و ما سفر عاشقانه به بیرمنگام بر ما بود. برای کسانی که نمی شده است وجود دارد به اعتقاد من وقتی که من می گویند آن است که به جای خوب شهر برای بازدید و بیشتر رستوران ها از شما می توانید یک selfie stick در. به هر حال من پرت شدن. شور و هیجان بدان معنی است که یک ساعت 5 صبح شروع شد و تا به حال به سختی ایده آل زمانی که قطار خود را تنها برگ در 10. پس نسبتا بدون درد با قطار سفر ما وارد در بیرمنگام بین المللی است. NEC است و نه به آسانی متصل به ایستگاه. چه چیزی است و نه unhandy صلیب بیرمنگام پیاده روی را از طریق ایستگاه برای رسیدن به آن (من بچه البته) اما ما وارد این.

اولین چیزی که به من زده بود که چگونه تاریک آن بود. مادر من همیشه به من می گفت برای بازی کردن بازی های ویدئویی در تاریکی می بینید. “آن چشم های شما آسیب پسر!” او گفت: “شما به عینک نیاز هنگامی که شما در حال پیر!” او درست اما من هرگز او یادآوری آن است. من بمب جایگزین دفتر-نوع چپ القا روشنایی فلورسنت و نتیجه برگزارکنندگان می دانستم که بهترین است.

حق با ورود به بازی های indie که من تا به حال به تحسین. بگویید یک بازی جدید COD یا FF است کمین در اطراف جایی و آنها را شکار آن را دو ساعت در صف و تمام اما آنها کمی بیشتر مردد به دنبال آن indie در سنگهای. استاندارد از بازی های indie در نمایش کاملا فوق العاده و همچنین اطمینان که برای دیدن این بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل پرنیان هنوز قوی (سازمان دیده بان برای ویژگی های در Conga استاد و Modsork به زودی). آن را قطعا به من چیزی برای هدف با زمان پروژه. آن داده شد یک شنبه بعد از ظهر وجود دارد هنوز هم فضای کافی برای حرکت و چت برای توسعه دهندگان در حالی که داشتن یک نگاه در اجناس خود را. Indie-تنها رویدادی هستند و احتمالا هنوز هم یک شرط بندی بهتر برای آنها به دنبال اما به عنوان شاهد این بود که یک بخش کوچک از یک پای شما نمی توانید شکایت کنید.

یک ginormous بنر برای Final Fantasy XV به ارمغان آورد به من برخورد بازگشت به واقعیت است. ما در آن در حال حاضر. صف طولانی شد (ظاهرا بسیار کوتاه روز پنج شنبه یا جمعه که بچه ها در مدرسه هستند) اما من موفق به گرفتن یک نگاه اجمالی از گفت جدید COD جدید Gears of War و همچنین جدید فیفا و شما می دانید چه ؟ من به سختی احساس یک چیز است. من نمی دانم چه کسی مقصر من کامل عدم دلبستگی به نسل فعلی بازی. من می تواند سرزنش سونی اما پس از آن من می خواهم به نادیده گرفتن عشق من برای PS1 و PS2. من می تواند سرزنش مایکروسافت همچنین در حالی که نادیده گرفتن 360 نشسته در اتاق خواب من. اما من را انتخاب کنید به سرزنش بخش درون من است که حاضر به ارتکاب به یک بازی ویدیویی و انجام این بازی ها نیاز است که (FIFA17 از هم جدا). خط بین بازی های ویدئویی و فیلم در حال حاضر و مجزا تاری (این چیزی است که شما می خواستم نینتندو!) و من مطمئن هستم که من آن را دوست دارم. من سه دکمه و تند و تیز جوجه تیغی آبی و من خوشحال هستم.

که من به ارمغان می آورد سادگی به مقدس Retro Gaming گوشه خیلی بزرگتر از من می خواهم تصور (یک سورپرایز شیرین و لذت بخش). آتاری 7800s طیف ZXs, SNES, مگا درایو کارشناسی ارشد سیستم تا آنجا که چشم می توانید ببینید. که اندکی اغراق اما وجود دارد مقدار زیادی از آنها و همه با لوله های اشعه کاتدی به بوت. شاید این گرما از تمام CRTs شاید آن شروع نوعی از اشکال است اما من به معنای واقعی کلمه نمی تواند جلوگیری از عرق کردن. اما از طریق عرق چشمان من می تواند اشکال مختلف گفت: جوجه تیغی آبی جنون کارگران معدن زیر آتش از بسیاری از بشکه کش و همه چیز خوب بود. چه خوشحالی من بیشتر شد swarms از نسل جوان عامیانه بهره گیری از این سنگهای. در یک جهان که در آن شما بیش از شش دکمه به استاد دو/سه دکمه جهانی باید یک doddle. این بازی نیز تقسیم اساس ژانر – نور تفنگ بازی ها در یک منطقه (هنوز هم به مراتب بهتر از هر چیزی کینکت به عنوان ارائه IMO) ، “جدیدتر” ریتم بازی در یکی دیگر از platformers بورس و غیره… واقعا وجود دارد چیزی برای هر کس. می خواهم دیده می شود بیشتر از یک سر و صدا ساخته شده از بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل گوشه? شاید با کمی تعامل بیشتر? البته من اما EGX نیست در مورد یکپارچهسازی با سیستمعامل بازی های آن را مورد بررسی چیزهای جدید و یک قدم جلوتر از این بازی است.

همه روزه بلیط بسیار گران است (حدود £20) اما بعد از ظهر جلسه از 2pm – 7بعد از ظهر در حدود نصف آن است. من آن را توصیه به مشتاق پرنیان ؟ تنها اگر شما یک بیت از یک علاقه در نسل فعلی بازی به عنوان خاص بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل حوادث ارائه مقدار زیادی بیشتر برای پول کمتر است. من هم می خواهم چند روز و در روز شنبه به ضرب و شتم کسانی که مزاحم صف. و هدایت و روشنی از آبجو.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *