[ad_1]

نایروبی پایتخت کنیا است که در سطح جهانی شهر و برخی از بهترین امکانات موجود در آفریقا است. نام آن از زبان ماسایی مردم که ترجمه را به “محل آب سرد”. این شهرستان دارای دو لقب: ‘شهر سبز در خورشید’ و ‘صفری پایتخت جهان’ – دوم به دلیل بسیاری از گردشگران است که با استفاده از نایروبی به عنوان یک مرکز برای صفری در شرق آفریقا هر سال است.

یک بیت از نایروبی تاریخچه

نایروبی آغاز شده به عنوان یک راه آهن متوقف شد که به راحتی واقع بین مومباسا و کامپالا در اوگاندا. اما در ارتفاع بالا ساخته شده در این منطقه سرد و وجود دارد مقدار زیادی از آب رودخانه مجاور و پس از نایروبی به سرعت شروع به گسترش و توسعه است. چند سال پس از تاسیس آن شهر جایگزین مومباسا به عنوان الحمایه بریتانیا پایتخت. این شهر به سرعت رشد کرد, انگلیسی, گردشگران آمد به کشف بازی شکار بزرگ را تجربه کنند. پس از کنیا تبدیل به یک کشور مستقل در سال 1963 نایروبی باقی مانده از شهرستان پایتخت است.

مناظر در شهر

اولین و مهمترین مقصد در نایروبی است که در پارک ملی نایروبی. فقط 8 کیلومتر (5 مایل) از مرکز شهرستان آن را بزرگترین جاذبه های توریستی در شهر است. قطعا آن را می سازد نایروبی منحصر به فرد است. هیچ شهر دیگر می تواند به رخ کشیدن یک پارک پر از حیوانات وحشی حق در خارج از مرزهای آن. یک بعد از ظهر به درایو را از طریق پارک و یا تور با پای پیاده برای دیدن کرگدن زرافه و حتی شیرها. این پارک تنها حصار در نایروبی جانبی حیوانات وحشی می توانند آزادانه سرگردان در داخل و خارج.

سایر مکانها برای دیدن هستند نایروبی موزه ملی Uhuru پارک Karen Blixen موزه (واقع در خانه از معروف نویسنده “خارج از آفریقا”), کنیا مجلس و ساختمان خورشیدی یخ و Watatu گالری هنری است. وجود رستوران ها که ارائه مواد غذایی از بسیاری از فرهنگ های مختلف نه فقط در آفریقا. وجود مکان های محبوب برای هند, ژاپنی, فرانسوی, چینی, یا غذاهای ایتالیایی.

زندگی در نایروبی امروز

نایروبی جهان وطنی و محل که در آن شما دیدار با تمام انواع از مردم است. آن را به یک پر جنب و جوش فرهنگی ، برای استانداردهای این شهر همچنین دارای امکانات عالی. وجود مراکز خرید فیلم تئاتر مشغول کسب و کار منطقه و پارک ها و دانشگاه ها و خیلی بیشتر. مراقبت های بهداشتی در نایروبی است در میان بهترین در آفریقا است. به عنوان در هر منطقه بزرگ شهری وجود دارد غنی محلات (کارن و Tagata) و همچنین محله های فقیرنشین کیبرا و Mathare.

اندازه نایروبی

این شهر در حدود 260 کیلومتر مربع در اندازه. تازه ترین آمار و ارقام قرار دادن جمعیت نایروبی در کمتر از 3 میلیون نفر و رشد قابل توجهی قرار می دهد جمعیت برآورد در حدود 15 میلیون سال 2020. آن را قطعا یک شهرستان است که در مورد به جای آن در صحنه جهانی است. جمعیت نایروبی است که حاوی ترکیبی از بسیاری از قبایل بومی زندگی همراه با آسیایی ها و اروپایی ها.

امروز نایروبی است کسب و کار اصلی و مرکز فرهنگی در شرق آفریقا. پس از کاهش در اوایل 1990s آن لذت می برد خوب رشد اقتصادی است. اما هنوز هم وجود دارد یک شکاف عظیم بین فقیر و غنی. بیش از نیمی از ساکنان زندگی در محله های فقیرنشین. جمعیت برآورد متفاوت بین 2 و 4 میلیون نفر است.

بازدید از نایروبی است که باید اگر شما می آیند به این کشور و این همه سال-دور مقصد. در مقایسه با حومه اطراف آن را سرد و آب و هوای دلپذیر و حتی در طول فصل بارانی.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.