[ad_1]

سامسونگ قیمت مانیتور فوق منحنی Odyssey G۹ و دو مدل Odyssey G۷ را برای بازار ایالات متحده مشخص کرد.

مانیتور فوق منحنی HDR1000 Odyssey G9

نمایشگر فوق منحنی G7 سامسونگ

نمایشگر فوق منحنی G7 سامسونگ

در نمایشگاه CES 2020 بود که سامسونگ از اولین نمایشگرهای گیمینگ سری Odyssey رونمایی کرد. مشخصات سخت‌افزاری و طراحی فوق منحنی این نمایشگر‌ها توانست نظر بسیاری را به خود جلب کند.

نمایشگرهای جدید سامسونگ از نرخ نوسازی ۲۴۰ هرتزی بهره می‌برند و زمان پاسخگویی آن‌ها تنها به یک میلی‌ثانیه می‌رسد. به‌نظر می‌رسد شرکت کره‌ای در ساخت سری جدید نمایشگر فوق منحنی خود از دو پنل QLED و VA استفاده خواهد کرد؛ اما هر سه مدل از HDR پشتیبانی می‌کنند.

با وجود نمایش فوق‌العاده‌ای که محصولات جدید سامسونگ در نمایشگاه CES 2020 داشتند، شرکت کره‌ای از اعلام قیمت مانیتورهای فوق منحنی خود ممانعت کرد. حال اخباری منتشر شده که قیمت مانیتور سامسونگ سری Odyssey برای بازار ایالات متحده را مشخص می‌سازد.

مدل پرچم‌دار که نمایشگر فوق منحنی Odyssey G9 با ابعاد ۴۹ اینچ است از نسبت ابعاد ۳۲:۹ استفاده می‌کند و رزولوشن آن به ۵،۱۲۰ در ۱،۴۴۰ پیکسل می‌رسد. شعاع انحنای این نمایشگر برابر ۱،۰۰۰ است و از HDR 1000 پشتیبانی می‌کند. چنین مشخصاتی باعث می‌شود که میزان روشنایی نمایشگر به ۱،۰۰۰ نیت برسد. .

برخورداری از پنل QLED باعث شده است که نمایشگر فوق منحنی Odyssey G9 از زاویه دید به مراتب بهتر و روشنایی بیشتر نسبت به محصولات دیگر سامسونگ برخوردار شود. شرکت کره‌ای در نظر دارد که این نمایشگر را به قیمت ۱،۷۰۰ دلار روانه بازار کند.

سامسونگ دو مدل دیگر نیز در نظر گرفته است که از پنل VA استفاده می‌کنند. این دو مدل از ابعاد ۲۷ و ۳۲ اینچ برخوردار هستند و از HDR نیز پشتیبانی می‌کنند. میزان روشنایی آن‌ها به ۶۰۰ نیت می‌رسد و با نسبت ابعاد ۱۶ به ۹ قادر به ارائه رزولوشن ۲،۵۶۰ در ۱،۴۴۰ پیکسل هستند.

زومیت/

[ad_2]

Source link

Tagged : # #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.