[ad_1]

لندن در میان اروپا پر بازدید ترین و محبوب ترین مقصد توریستی. مانند دیگر مقصد توریستی محبوب در سراسر جهان بسیاری از امکانات رفاهی در یک شهر شهری مانند لندن فراهم می کند با کیفیت بالا استانداردهای رقابتی ترین قیمت. از این رو بسیار آسان برای مسافران که بودجه کمی برای پیدا کردن با کیفیت بالا ارزان هتل ها و رستوران ها. تمام بودجه گردشگران یا مسافران نه تنها می خواهید برای پیدا کردن مقرون به صرفه مسکن و یا به سادگی با قیمت مناسب هتل ها, بلکه یک ارزش خوب برای منابع خود را. این ایده از بودجه سفر است برای صرفه جویی در هتل و محل اقامت و هزینه های به منظور به اندازه کافی پول در سمت چپ برای فعالیت هایی مانند گشت و گذار و بازدید از پارک رفتن به باغ وحش تئاتر و شب زنده داری.

در هنگام انتخاب هتل ها در لندن, محل سکونت: باید مهم ترین عنصر در روش انتخاب هتل مناسب. تعدادی از محبوب ترین هتل ها در لندن هستند و به راحتی واقع شده است نزدیک به مرکز شهر است. دیگر هتل ها در لندن مرز آرام محله و اما هنوز هم نزدیک به لندن مرکز شهر. آنها همچنین نزدیک به حمل و نقل عمومی جایگزین مانند زیرزمینی ایستگاه قطار یا ایستگاه اتوبوس. بازدید کنندگان تضمین شده استقبال گرم از در اصلی هتل ها در لندن.. این هتل ها در لندن به رخ کشیدن داشته های مفید کارکنان است که می تواند مشاوره بدهد و جهت حمل و نقل و توصیه هایی را در بهترین مکان در شهر.

تسهیلات هستند نیز منصوب جذاب و راحت است. مهمانان این فرصت را به استفاده از مرکز تفریح و سرگرمی که دارای امکانات رفاهی مانند افتاب قرار دادن سبز, تخته دارت و میزهای بیلیارد. اتاق مهمان باید یک تلویزیون تلفن و یک حمام خصوصی با دوش. اکثر هتل ها ارائه می دهد اتاق مهمان با طیف گسترده ای از تخت و اندازه اتاق. این هتل همچنین دارای یک تنوع از اتاق کنفرانس و اینترنت و ویدیو کنفرانس قابلیت های. نیز وجود دارد انواع رویدادهای کنفرانس از قبیل میز گرد ناهار قهوه و یا شام.

محبوب ترین جاذبه های گردشگری اطراف هتل ها در لندن هتل عبارتند از: بیگ بن که یکی از لندن به رسمیت شناخته شده ترین نشانه های HMS بلفاست یک کشتی بزرگ استفاده می شود در طول جنگ جهانی دوم مجلس واقع در وست مینستر در لندن هاید پارک, تئاتر, موزه بریتانیا به نمایش گذاشته است که نقشه ها و نقاشی های موزه علوم برج لندن واقع شده در طول رودخانه تیمز و باغ وحش لندن در میان جاذبه های دیگر است.

محبوب ترین ها رستوران ها در اطراف هتل ها در لندن: صنعتگر رستوران اروپایی و ایتالیایی غذاهای Indigo; متخصص در ژاپنی و غذاهای Langtry رستوران; ارائه ترکیبی از ادویه و مواد تشکیل دهنده و پخت و پز نوآورانه و پیسارو را که واقع شده است در کنار رودخانه تیمز و ارائه می دهد سرگرمی برای کودکان و بزرگسالان.

ورزش یکی دیگر از جاذبه های توریستی با بسیاری از هتل های ارزان در شهر لندن مرکز واقع در اطراف استادیوم. به عنوان مثال وجود دارد بیش از 40 هتل ها در اطراف ورزشگاه امارات. محبوب ترین ها, هتل ها نزدیک به ورزشگاه امارات شامل کوه قصرها سفر لندن آرسنال, Central Park Hotel, شهر لندن, آپارتمان, Pembury هتل پنج پادشاهان هتل. کاستلو هتل قصر گوشه خانه, هتل, بهترین هتل های جدید, بازار, خانه, بهار, پارک, هتل, در میان دیگران. ورزشگاه ومبلی دارای بیش از 50 هتل ها در اطراف آن است. هتل های در داخل راه رفتن فاصله از مرکز در حال لک لک گرمسیری لندن ومبلی Wembley پلازا کیفیت ومبلی هتل و مسافرخانه برتر ومبلی. همیشه وجود دارد مقرون به صرفه هتل در داخل و اطراف مناطق گردشگری هر کجا که شما هستند در شهر بزرگ لندن.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.