[ad_1]

آنچه می بینید – با رونق در صحنه های اجتماعی و افزایش قابل توجهی در قدرت خرید مترو در نهایت آنچه در آن به شدت مورد نیاز با بطری ‘n’ شومینه – شب منحصر به فرد-باشگاه با شکوه مبل های پیچ در پیچ راه پله و موسیقی thumping.

آنچه شما دریافت کنید – اولین سطح از B&C (آن را به عنوان محبوب شناخته شده) یک سالن آرام در حالی که طبقه همکف دارای مقدار زیادی بیشتر زندگی در آن است. و این بار در مرکز زمین است – واضح hub فعالیت است. نیز وجود دارد دو کوچک طبقه رقص یکی در هر سطح با موسیقی در حال بازی اعم از ترنس و موسیقی باشگاه به remixes و موسیقی تم.

این باشگاه همچنین دارای یک صفحه نمایش بزرگ قرار داده تا به طور عمده برای فیلم و ورزش. در واقع در طول فیفا این باشگاه تبدیل شد به یک فوتبال-عاشق بهشت. این سنت همچنان ادامه دارد و از طریق تمام رویدادهای ورزشی است که به دنبال. در واقع این محل که سابقه اختیار میخانه و کریکت وسواس در حیدرآباد با قرار دادن صفحه نمایش بزرگ است. B&C نیز دارای رویدادهای مختلف از جمله کنسرت, جشنواره غذا و آبجو-guzzling مسابقات برای سرگرم کردن مهمانان خود.

در نهایت برای uninitiated بطری & دودکش کردم نام خود را از نام خانوادگی صاحبان آن – سانجی Batla و سانجی Chimnani. در حال حاضر چگونه است که برای خود پنهان-تبلیغات?

حکم – جمعیت زیاد این محل شامل کار حرفه ای در گروه سنی 25-35. بنابراین جدا از خوب جمعیت دارایی های B و C در حال بزرگ موسیقی قیمت و مناسب انواع نوشیدنی. این باشگاه می تواند با روشنایی بهتر است آن را به عنوان بیش از حد بسیاری از گوشه و سقوط در تاریکی است.

[ad_2]

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *