[ad_1]

ورزش سه: مارکوس روخو، مدافع آرژانتینی در مورد عکس تاریخی خود با لیونل مسی صحبت کرد.

گلزنی مارکوس روخو در دیدار مقابل نیجریه در جام جهانی 2018 مانع از حذف زودهنگام آرژانتین در مرحله گروهی شد، گرچه آنها در مرحله بعد با شکست مقابل فرانسه با جام وداع کردند. لیونل مسی که در آن مقطع خیلی تحت فشار بود بعد از گلزنی سوار بر دوش مارکوس روخو شد و این مدافع مدعی شد بعدها این خاطره را برای نوه هایش تعریف خواهد کرد.

مارکوس روخو گفت: “من حدود دو هفته پیش با اوله گونار سولسشر، سرمربی یونایتد صحبت کردم. مجبور بودم به انگلیس برگردم و او به من گفت که اکنون فصل به پایان رسیده است و هر بازیکنی می تواند از چند روز مرخصی استفاده کند. سپس اوله گفت ما برای بازی در لیگ اروپا می رویم و با توجه به اینکه تو چهار ماه است تمرین نداشته و باید دو هفته نیز در قرنطینه باشی، نام تو در لیست یونایتد قرار نمی گیرد. بعد از لیگ اروپا نیز دو هفته استراحت داریم و در بازگشت می توانیم با هم در مورد آینده حرف بزنیم. حالا در مورد هزار چیز صحبت می شود که بیشتر آنها دروغ هستند. من آرام هستم زیرا با سرمربی صحبت کرده ام و ایده من این است که استودیانتس بمانم.”

مارکوس روخو همچنین در مورد عکس به یادمانی اش در جام جهانی 2018 بعد از گلزنی مقابل نیجریه گفت: “وقتی نوه هایم بزرگ شدند به آنها می گویم ببینید، روزی من لیونل مسی را روی شانه هایم حمل می کردم. این گل تا آخر عمر در یادم خواهد ماند.”

[ad_2]

Source link

Tagged : #

infoadminturk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *